Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

co chcesz tam kupić ? i kiedy?

Chciałbym "coś" kupić .. pomoże mi ktoś zakręcić sie wokół tego tematu ? [br]Dopisany: Luty 02, 2008, 07:54:19 _________________________________________________230 Euro .. no za komplet to jeszcze Ok . Ja dałem za samą listwe na deske od RS'a 200 zł :foch:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Brynia

A Poź to nie pojechał gdzies ?

Wysłać mu PW to 3 dni i dopiero odpisze :decayed: Trudniej sie dopukać niż do Dody :D

Opublikowano

hehehe troszke poczytałem waszy wypociny...dobrze, że humorki wam dopisują :polew:

jakby co, to powinieniem być we wtorek czarnym autem z turbiną :naughty:

fotki :embarrassed:...jak zrobie to wkleję, po ciemnku nie bede przeciez robił a jak wracam to już ciemno jest :(

Opublikowano

Wiesz z tym to było trochę na żarty, długaaaaaaaaaaaa historia

Na żarty Poźiek gdzieśpojechał czy na żarty tak sie trudno do niego dostać ? :decayed:

Opublikowano

poziu trudno dostępny jest..a poza tym przyjechała Q z wojaży :gwizdanie:

Opublikowano

I czemu się nabijacie z biednego poźka ... nie doczytał drobnego szczegółu i wielkie halo z tego robicie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
poziu trudno dostępny jest..a poza tym przyjechała Q z wojaży

tylko zeby mu przez to doladowanie nie spadło :D

Opublikowano

Albo jakas... pompa :P

Mam ino pytanie: Gdzie moge w wawie porzadnie wyprostowac aluminiowa felge?

Opublikowano

Siema, 5 minutową przerwe mam na papieroska więc piszę do Was, że jeszcze żyję :kox:

Flyer puść mi numer koma na PW to dam ci namiar na Pana deseczke/młoteczek i felunia będzie jak nowa.

Jak kupwałem swoje 18 to jedna była dlikatnie wgnieciona. Pan młoteczek tak ją naprostwoał, że najmnij odważników na nią poszło :)

A wasze nabijanie się ze mnie traktuje na wesoło :kox:

Przyjdzie dzień odwetu :decayed::polew:

Opublikowano

Chyba widziałem Lukasa na Modlińskiej .. kolor szaro-brudny :D LZA ?

Opublikowano

Right

Opublikowano
Chyba widziałem Lukasa na Modlińskiej

to moja droga do domu :wink4:

kolor szaro-brudny

juz czysty :tongue4: i koloru dolphin grey :decayed:

Opublikowano

Żyjecie??????????????

Epidemia jakaś, czy wszyscy kaca leczą po ostatkach? :sick3:

stawiam na kaca :naughty:

chodź ja jak nigdy dziś go nie miałem :kox:

a wczoraj nieźle dałem w palnik :drunk:

Opublikowano

Żyjecie??????????????

Epidemia jakaś, czy wszyscy kaca leczą po ostatkach? :sick3:

To wczoraj były ostatki ? :shocked: Zapomniałem ..jak co roku :rant:

Opublikowano

Brynka a co to za nowy avatarek jakas okazja :mysli:

Opublikowano

Brynka a co to za nowy avatarek jakas okazja :mysli:

dzik zmienił postac ;):D :D

Opublikowano

Żuczki.

Jakby ktoś był zainteresowany, jest propozycja pracy.

Bez zbędnego owijania w bawełnę

- chodzi o przedstawiciela handlowego na Warszawę i okolicę

- branża: regały wysokiego składowania+pojemniki

Wymagania:

- inteligenty napierdalacz (żadnych ograniczeń co do płci) z naciskiem na napierdalacz

- komunikatywna znajomość angielskiego (firma belgijska, więc szkolenia anglojęzyczne)

- umiejętność "technicznego" myślenia lub "techniczne" myślenie będzie atutem

Co można zyskać:

- kasa całkiem niezła (aż się zdziwiłem) - z premedytacją póki co nie piszę ile, jak będą zainteresowani będziem gadać o szczegółach

- pedofilska bryka służbowa, laptop, komóra - to takie pierdoły jako narzędzia pracy.

Jak ktoś zainteresowany - pisać PW.

Uwaga. Tylko poważnie zainteresowani.

Opublikowano

- pedofilska bryka służbowa, laptop, komóra - to takie pierdoły jako narzędzia pracy.

czyt. Sluzbowa Skoda Octavia, laptop, komora :D

Opublikowano
branża: regały wysokiego składowania+pojemniki

Witek troche pozno napisales bo juz zamowilem w tamtym tyg regały :decayed:

Opublikowano

Gdyby nie ten język to bym się pisał. Kiedyś miałem dużo do czynienia z budową magazynów a dokładniej z ich projektowaniem dla największych developerów w Polsce. Chodź zmuszać się codziennie do jazdy volvo to nie dla mnie :D (to dla mnie chyba najbardziej pedalska bryka, a to dzięki ex bossowi)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.