Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ekstra :kox: :kox:

No to projekt mi się opóźni.. :polew:

Zrealizuj projekt, a te skrzypienia zanim się doruchają to akurat skończysz waść :naughty:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No to projekt mi się opóźni.. :polew:

a co ty tam rzeźbisz ???? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

No to projekt mi się opóźni.. :polew:

a co ty tam rzeźbisz ???? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

celuje w 190PS :kox: :kox: :kox:

:decayed:

Opublikowano

Ekstra :kox: :kox:

No to projekt mi się opóźni.. :polew:

Zrealizuj projekt, a te skrzypienia zanim się doruchają to akurat skończysz waść :naughty:

Tylko. że skoro jeden (może dwa, trzy) padają to zaraz będzie lawina :kox:

No to projekt mi się opóźni.. :polew:

a co ty tam rzeźbisz ???? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

britney.jpg:decayed:[br]Dopisany: 24 Luty 2011, 10:57_________________________________________________

No to projekt mi się opóźni.. :polew:

a co ty tam rzeźbisz ???? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

celuje w 190PS :kox: :kox: :kox:

:decayed:

Bedzie koks jak to osiągnę !! :kox:

Opublikowano

britney.jpg

rzeźbisz hangar z kamienia ? :D

Cóż za piękne odzwierciedlenie d*py :D

Opublikowano

Nosfer lubisz kobiety w ciąży? :gwizdanie:

Opublikowano

celuje w 190PS :kox: :kox: :kox:

:decayed:

wycina środkowy , kata i zakłada tipa ?? :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

celuje w 190PS :kox: :kox: :kox:

:decayed:

wycina środkowy , kata i zakłada tipa ?? :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

:yeah:

britney.jpg

rzeźbisz hangar z kamienia ? :D

Cóż za piękne odzwierciedlenie d*py :D

:polew: :polew: :good:

Opublikowano

Nosfer lubisz kobiety w ciąży? :gwizdanie:

:polew:

Opublikowano

Nosfer lubisz kobiety w ciąży? :gwizdanie:

:polew:

Co się cieszysz :kox:

Opublikowano

Wymień od razu komplet wahaczy na przód, autko w prowadzeniu nie do poznania, a koszty nie są duże.

Wtedy masz spokój na długi czas i zjebany wahacz nie rozwala tego dobrego(nowego) obok.

Opublikowano

Wymień od razu komplet wahaczy na przód, autko w prowadzeniu nie do poznania, a koszty nie są duże.

Wtedy masz spokój na długi czas i zjebany wahacz nie rozwala tego dobrego(nowego) obok.

ja musze to w koncu zrobic, bo czuje, ze to juz nie to samo co kiedys :kwasny:

od razu tez koncowki drazkow itd...

Opublikowano

Wymień od razu komplet wahaczy na przód, autko w prowadzeniu nie do poznania, a koszty nie są duże.

Wtedy masz spokój na długi czas i zjebany wahacz nie rozwala tego dobrego(nowego) obok.

Ale fakt, faktem mam wrażenie że trochę zaczęło pływać :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

Ja byłem w szoku jak zmienił się siwek po wymianie kompletu wahaczy... :shocked:

Opublikowano

Ja byłem w szoku jak zmienił się siwek po wymianie kompletu wahaczy... :shocked:

Ostatnio nawet myślałem, że chyba czas już na amortyzatory.. Ale to chyba były już przebiśniegi wahaczowe :disgust::)

Opublikowano

Nosfer lubisz kobiety w ciąży? :gwizdanie:

:polew:

Co się cieszysz :kox:

a buba doyebał do pieca to mi się wesoło zrobiło :decayed:

Opublikowano

no mi auto plywa ostro... ale to te zasluga opon 235.

dlatego trzeba sie ogarnac i zrobic caly zawias w koncu, rok temu wymienialem tylko wahacze proste/nosne z przodu - juz czulem roznice.

po wymianie wszystkich musi byc koks :naughty:

Opublikowano

Jak będziecie wymieniać wahacze to sprezentujcie mi swoje stare :przebiegly: potrzebuję jeden komplecik :wstydliwy:

Opublikowano

Jak będziecie wymieniać wahacze to sprezentujcie mi swoje stare :przebiegly: potrzebuję jeden komplecik :wstydliwy:

do hundy nie będą pasować :decayed:

Opublikowano

Jak będziecie wymieniać wahacze to sprezentujcie mi swoje stare :przebiegly: potrzebuję jeden komplecik :wstydliwy:

do hundy nie będą pasować :decayed:

seeeeeeeeeeeeerio :decayed: Jaki ja naiwny :doh1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.