Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

lubelska perła to ponoć cymes

prawda to ?? :cool1:

piłem kilka razy , prawda to :good: :good: :good: :good: :good:

w carrfourze się półki od tego umywają

czas spróbować, w takim razie

podobno niepasteryzowane jest prima sort :naughty:

kasztelan niepasteryzowany tez jest w pyte :good:

w pyte??

moskal ja pierdziu, ty to dopiero zbokol jesteś :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:siema:

:facepalm:

znowu Ty :naughty: :naughty: :naughty:

:decayed::ssij::lol1:

Opublikowano

bez jaj ale w ten sposób u mnie w pracy gadaja chłopaki z Lubelszczyzny , do poszczania :kox: :kox: :kox:

mówie do jednego : jaką drogą jedziesz do xxxx ??? a on : trzydziestko ósemko :kox: :kox: :kox: :kox:

Bo tak przeecież jest na Lubelszczyźnie.. Zobacz na Ragusia.. juz podłapuje od nich :naughty:

Jasne :good: :good:

e e e e e no dzie kurfa :decayed: na lubelszczyźnie mówi się piknie i czysto po polskiemu :decayed: A to że czasami mówi się skrótami to no... :decayed: odstosunkować się proszę od lubelszczyzny :decayed::naughty:

Dokładnie.... od lub Lubelszczyzny z daleka :naughty::decayed:

dużo słyszałem o waszym lokalnym browarku - lubelska perła to ponoć cymes

prawda to ?? :cool1:

Opublikowano

skoczcie sobie do jakiegos Reala... np. na Ursynowie jest poprostu kilometr polek z roznymi rodzajami piwa, nie widzialem takiego wyboru w zadnym innym 'markecie'.

korzystam dosc czesto i testuje :kox:

Fly nie przesadzaj, jest kilka fajnych piw reszta to masówka :thumbdown: już lepsze jest Inter Marche tylko w stolnicy nie ma, najbliższe chyba w Błoniu. A jak chcecie fajnego browarka się napić to zapraszam na forum http://=http://www.browar.biz/forum/forumdisplay.php?f=301 tam się dowiecie gdzie co fajnego w okolicy można zakupić

Opublikowano

A jak chcecie fajnego browarka się napić to zapraszam na forum http://=http://www.browar.biz/forum/forumdisplay.php?f=301 tam się dowiecie gdzie co fajnego w okolicy można zakupić

ja sie na to forum nie nadaje bo najbardziej smakuje mi Tyskie z puszki , a podejrzewam ze tam to piwo jest traktowane jak u nas lexus look w tylnych lampach :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

dokładnie, nie ma gorszego syfu niż tyskie i tatra :sick3:

Opublikowano

dokładnie, nie ma gorszego syfu niż tyskie i tatra :sick3:

no... kiedys mi Tyskie smakowalo nawet (8 lat temu jak bylem w LO), podobnie jak Kasztelan - bo byl dobry i tani :decayed:

tak samo nie smakuje mi Zywiec...

swietne sa lokalne browary typu Ciechan, Łomża, cos zajebistego pilem tez w Kazimierzu, w takich malych buteleczkach...

btw

http://www.eskarock.pl/index.php?page=show_song_eska_rock&also_id=11710

sluchaliscie tego wczoraj na zywo ? myslalem, ze jebne :D

Opublikowano

dokładnie, nie ma gorszego syfu niż tyskie i tatra :sick3:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

dokładnie, nie ma gorszego syfu niż tyskie i tatra :sick3:

tatra gówno ale tyskie z puszki , ale tylko z puszki jest za***iste ,przynajmniej dla mnie :kox: :kox: :kox: najlepsze jest pierwsze siedemnaście łyków :kox: :kox: :kox:

z butelki juz c**jnią trąca :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor
:guma:
Opublikowano

Panowie znacie kogoś w okolicy kto mógłby założyć mi FIS ?

Opublikowano

:hi:

Bo tak przeecież jest na Lubelszczyźnie.. Zobacz na Ragusia.. juz podłapuje od nich :naughty:

a dostałeś kiedyś goło dupo w twarz ? :naughty: :naughty: :decayed:

Opublikowano

koledzy z mazowieckiego ... mam dojście do opon teraz ZIMA ... jak coś to piszcie pw

PS. mam też swoje lato jakieś brytyjskie chyba NO NAME... ale bieżnika jeszcze z 5-6mm d upalania w sam raz 16"

Opublikowano

dokładnie, nie ma gorszego syfu niż tyskie i tatra :sick3:

no... kiedys mi Tyskie smakowalo nawet (8 lat temu jak bylem w LO), podobnie jak Kasztelan - bo byl dobry i tani :decayed:

tak samo nie smakuje mi Zywiec...

swietne sa lokalne browary typu Ciechan, Łomża, cos zajebistego pilem tez w Kazimierzu, w takich malych buteleczkach...

btw

http://www.eskarock.pl/index.php?page=show_song_eska_rock&also_id=11710

sluchaliscie tego wczoraj na zywo ? myslalem, ze jebne :D

Ciechan :slina: :slina: Mam mete gdzie kosztuje 2,50zl :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.