Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moskal - jako prezent na urodziny zdjąłem Ci kropka :polew: :polew: - żeby się z Ciebie koledzy nie śmiali :kox: :kox:

dzieki ale ja lubie mieć kropka wiec prezent nietrafiony :thumbdown:

oddawaj go :evil:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Moskal - jako prezent na urodziny zdjąłem Ci kropka :polew: :polew: - żeby się z Ciebie koledzy nie śmiali :kox: :kox:

A da radę, żeby na moje urodziny Tobie jebnąć kropka ? :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: Da radę, już ja się o to zatroszczę :cool1:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Ty to tam sobie możesz w swoim notesiku kropkować, rysować, kreślić co Ci się tylko podoba :polew: :polew:

Opublikowano

Moskal - jako prezent na urodziny zdjąłem Ci kropka :polew: :polew: - żeby się z Ciebie koledzy nie śmiali :kox: :kox:

A da radę, żeby na moje urodziny Tobie jebnąć kropka ? :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: Da radę, już ja się o to zatroszczę :cool1:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Ty to tam sobie możesz w swoim notesiku kropkować, rysować, kreślić co Ci się tylko podoba :polew: :polew:

watch me 1 stycznia :good:

Opublikowano

Moskal - jako prezent na urodziny zdjąłem Ci kropka :polew: :polew: - żeby się z Ciebie koledzy nie śmiali :kox: :kox:

A da radę, żeby na moje urodziny Tobie jebnąć kropka ? :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: Da radę, już ja się o to zatroszczę :cool1:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Ty to tam sobie możesz w swoim notesiku kropkować, rysować, kreślić co Ci się tylko podoba :polew: :polew:

watch me 1 stycznia :good:

Pamiętaj zrobić skan i wkleić na forum :good:

children-drawing-1.jpg

:polew: :polew: :decayed:

Opublikowano

ale ja nie wjechałem w Kolkova :no:

linkę wciągnęło pod koło i ściągnęła zderzak w dół. czysty przypadek

Opublikowano

Moskal - jako prezent na urodziny zdjąłem Ci kropka :polew: :polew: - żeby się z Ciebie koledzy nie śmiali :kox: :kox:

A da radę, żeby na moje urodziny Tobie jebnąć kropka ? :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: Da radę, już ja się o to zatroszczę :cool1:

Nosfer ty zrob mu prezent i sam se tego kropka jebnij :polew:

Moskal 100 lat w trzezwosci Torunski pierniku :polew:

Opublikowano

ale ja nie wjechałem w Kolkova :no:

linkę wciągnęło pod koło i ściągnęła zderzak w dół. czysty przypadek

wiem wiem , ale ten z tyłu powinien dbać o to żeby linka była naciągnięta cały czas :wink4:

nie martw sie , ja kiedyś jechałem na lince za moja przyszłą szwagierką , ona chciała zredukować bieg i jej zgasł samochód - stanęła w miejscu , mozesz wiedzieć co sie stało :decayed::kox: :kox: :kox:

Moskal 100 lat w trzezwosci Torunski pierniku :polew:

oooo za trzeźwośc to ja dziekuje :decayed:

Opublikowano

myslalem ze Cie bardziej ruszy Torunski piernik :gwizdanie:

Opublikowano

oooo za trzeźwośc to ja dziekuje :decayed:

A za taką piwnicę?

pfmwk.jpg

Opublikowano

Torunski piernik :gwizdanie:

to nie rusza - słysze od urodzenia :decayed:

oooo za trzeźwośc to ja dziekuje :decayed:

A za taką piwnicę?

pfmwk.jpg

piwniczka na miare moich możliwości :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Buba, kurde... na tej focie jakis niebieski sie wydawal.

No to pisz co sie stalo i komu mamy wp***dolic :decayed:

Czemu holowanie? Znowu sie zj***l?

W zaszłym tygodniu co mi się zagotował na katowickiej. wp***dolić nie ma komu bo to po prostu pech i uroki holowania na lince. Chociaż jak chcesz to Kolkov ciągnął :decayed

No to Kolkov jest teraz wdzięczny :decayed:

Moskal

niech nam żyje i wyrasta stary zbokol chluba miasta

(torunia)

buziaki

:polew:

Opublikowano

chociaż ja słyszałem że ci z Bydgoszczy są szybsi :gwizdanie:

Opublikowano

Stanąłem do walki... do nierównej walki... mają przewagę liczebną, są duże, nadziane i lukrowane... pierwsze dwa padły w ciągu minuty, reszta wycofała się i przegrupowuje w kuchni... wezwali faworki... jako wsparcie czekam na kawę... niebawem kolejna bitwa... bądźcie dzielni

yrB :hi:

Opublikowano

Moskal

niech nam żyje i wyrasta stary zbokol chluba miasta

(torunia)

buziaki

:polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

dzieki :good:

chociaż ja słyszałem że ci z Bydgoszczy są szybsi :gwizdanie:

w czym ??? chyba w opierdalaniu gałki :>

Opublikowano

Stanąłem do walki... do nierównej walki... mają przewagę liczebną, są duże, nadziane i lukrowane... pierwsze dwa padły w ciągu minuty, reszta wycofała się i przegrupowuje w kuchni... wezwali faworki... jako wsparcie czekam na kawę... niebawem kolejna bitwa... bądźcie dzielni

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew::kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

o j**ana

Opublikowano

biletu zapomniala :facepalm:

Opublikowano
:shocked::blink::polew:
Opublikowano

wiedziałem że wam się spodoba :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.