Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

do której siedzieliście ? i co było z tymi drzwiami..miałeś podjechać wiecieram i zrobić prezentacje :disgust:

kochanie chciałem ale skończylismy o 21, była mgła, bałem się, i do tego od rana trzesły mi się rece...

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

- drzwi się w końcu wszystkie zamykają i jest koks

Hmmm...

Coś robiłeś z drzwiami, bo się ciezko zamykały?

Sam, czy fachowiec?[br]Dopisany: 10 Luty 2008, 11:19:30_________________________________________________BTW

Jak po 3-ch miesiącach zamykania kluczykiem człowiek sobie naprawi wreszcie pompkę centralnego zamka - to nie może wyjść z podziwu, że taka pierdołą daje takie szczęście :D

Opublikowano

Wiciu nie zamykały mi sie drzwi pasażera wcale...

Opublikowano

Poziek rusz d..., bo się wkurzę :bicz:

Opublikowano

raggaman[/b] :bicz3

Sorry najmocniej :embarrassed: :doh1:

Opublikowano

Dziś spocik pod Maximusem o 20-tej :decayed: , jacyś chętni?

Opublikowano

Wszystko pasuje, bo wrocilem wlasnie z Lublina, do Maximusa mam rzut beretem, mam czyste i zatankowane auto, mam wolny wieczór i dobry humor, ale przed włączeniem komputera walnąłem browara i już jestem pijany. :wallbash:

Opublikowano

po sztuce ?? :naughty::kox:

Opublikowano

No, jest tani w utrzymaniu :>

A kasę wydaje na brykę :polew:

Opublikowano

No ja to małolitrażowy jestem. Poza tym zmęczenie też robi swoje. :decayed:

Opublikowano

Dawaj, po pijaku to dopiero zkillujesz towarzystwo :decayed:

Opublikowano

Czekej czekej, to może ja walne jeszcze jedno piwo. :decayed:

Opublikowano

ale przed włączeniem komputera walnąłem browara i już jestem pijany. :wallbash:

to Ty jesteś jak ten eLPiGi power :mysli::polew:

Opublikowano

qźwa pojechałbym..popatrzeć jak rozwalają stare trupy :D hehe gość w oplu wymiata :evil::hi:

Opublikowano

Z Poziowatym oddzieliliśmy mężczyzn od chłopców :decayed:

Superka 370 kucorów wymietkła, M3 344 też, ale za to po raz kolejny wklepał mi z kretesem Lancer IX 360 :confused4:

Opublikowano

Wieczór pełen wrażeń :) M3 e46 pół maski mnie wyprzedziło :D pół maski :evil: :evil:

podkręcam boost na 1,5 bara to zobaczy piekny znaczek MTM :evil:

dzieki za towarzystwo Kasiu i Norbi :) i pamietam o tym trzecim "rajdowym" rodzynku :gwizdanie: :kox::naughty:

Opublikowano

no chłopaki widzę że ostro poszaleliście..szalejcie póki wasz Pan i władza nie wyniesie swojego potwora ze stajni :kox: na jałowym dostaniecie z 10 długości.. :decayed::polew:

Opublikowano

Ciiip mi potrzebny na gwałt , wczoraj mnie jakieś dwie pipy zrobiły skredensiałym Volvem na światłach :doh1:

A do zbiorowego cipowanka jeszcze troche zostało :rolleyes:[br]Dopisany: Luty 11, 2008, 09:17:00 _________________________________________________

No ja to małolitrażowy jestem. Poza tym zmęczenie też robi swoje. :decayed:

Moja kobieta jest lepsza .. 3 łyki redsa i zasypia :polew:

Opublikowano

Załóż LPG - wtedy odechce Ci się wszystkiego. :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.