Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no i co by tu powiedzieć ..... :cool1:

Ja bym powiedział że jesteś chory na tym punkcie i powinieneś się leczyć. :wallbash:

goń się :decayed: :decayed: :decayed:

[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2011, 23:21_________________________________________________

no i co by tu powiedzieć ..... :cool1:

Ja bym powiedział że jesteś chory na tym punkcie i powinieneś się leczyć. :wallbash:

No, tez na to patrzę z lekkim przerażeniem...

... ale każdy może mieć pierdolca na jakimś punkcie :decayed:

dzięki

mam chyba prawo do tej słabostki, co nie :>

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

No, tez na to patrzę z lekkim przerażeniem...

... ale każdy może mieć pierdolca na jakimś punkcie :decayed:

Malik , Ty akurat ze swoim skrzywieniem polerkowomegłajersowodetajlingowym za bardzo nie powinieneś sie dziwić :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

SIEMA :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Malik , Ty akurat ze swoim skrzywieniem polerkowomegłajersowodetajlingowym za bardzo nie powinieneś sie dziwić :kox: :kox: :kox:

:decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Kamyk , o co chodzi w tym filmie ? że oni tak razem śpiewają tak ?

Opublikowano

Kamyk , o co chodzi w tym filmie ? że oni tak razem śpiewają tak ?

Mi się wydawalo, że o tą biała wielką pieluchę chodzi :mysli:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

Kamyk , o co chodzi w tym filmie ? że oni tak razem śpiewają tak ?

Mi się wydawalo, że o tą biała wielką pieluchę chodzi :mysli:

o KLIMACIK panowie, o KLIMACIK !!!!

:facepalm: :facepalm: :facepalm:

Opublikowano

o KLIMACIK panowie, o KLIMACIK !!!!

:facepalm: :facepalm: :facepalm:

Kamyk , co oni mogą wiedzieć o klimacie na stadionie :decayed:

Opublikowano

o KLIMACIK panowie, o KLIMACIK !!!!

:facepalm: :facepalm: :facepalm:

Kamyk , co oni mogą wiedzieć o klimacie na stadionie :decayed:

a nie wiem, ale akurat na TYM stadionie, to ja coś nie coś wiem :wink4:

nie zrozumcie mnie źle, ale nie dałem się sprowokować wczoraj po wyskoku kolegi kileeera (nawet nie wiesz facet jak mnie korciło, bo napisałeś o jedno słowo za dużo) a dzisiaj boję się że to niepotrzebnie pójdzie w stronę dyskusji sportowej i przerzucaniu się argumentami

proponuję peace i zmianę topicu

może być nawet o pogodzie - mnie to wali, choć nie jestem na żadnej fali :decayed:

Opublikowano

o KLIMACIK panowie, o KLIMACIK !!!!

:facepalm: :facepalm: :facepalm:

Kamyk , co oni mogą wiedzieć o klimacie na stadionie :decayed:

a nie wiem, ale akurat na TYM stadionie, to ja coś nie coś wiem :wink4:

nie zrozumcie mnie źle, ale nie dałem się sprowokować wczoraj po wyskoku kolegi kileeera (nawet nie wiesz facet jak mnie korciło, bo napisałeś o jedno słowo za dużo) a dzisiaj boję się że to niepotrzebnie pójdzie w stronę dyskusji sportowej i przerzucaniu się argumentami

proponuję peace i zmianę topicu

może być nawet o pogodzie - mnie to wali, choć nie jestem na żadnej fali :decayed:

haha....

Prowokacja... to To ty chyba prowokacji nigdy chłopie nie widziałeś. A po drugie nie rozumiem o jakim słowie mówisz.

Opublikowano
  • Autor

:przebiegly:

Opublikowano

to ja coś nie coś wiem :wink4:

byłeś ?? :drool: :drool: :drool:

kłamiesz :decayed:

Opublikowano

to ja coś nie coś wiem :wink4:

byłeś ?? :drool: :drool: :drool:

kłamiesz :decayed:

chcesz galerie obejrzeć ?

Opublikowano

Witam Mazowieckie :):hi:

Opublikowano

chcesz galerie obejrzeć ?

:nose:

Witam Mazowieckie :):hi:

siema :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.