Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tomboy ty to pewnie do zony dzwonisz :lol:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Tomboy ty to pewnie do zony dzwonisz :lol:

Twojej..... :lol:

Opublikowano

ja nie mam zony :razz: do żony piurko2 :razz:

Opublikowano
Tomboy ty to pewnie do zony dzwonisz

zdjałes mi to z klawaiatury Łukaszku :wink:

Opublikowano

Panowie rozumiem, że dacie znać o lodach czy kotlecie u Adamoo...?? :smile:

Opublikowano

damy damy a kotletow u adamooo to nie ma no chyba ze 3 kg kartofli to da rade :mrgreen:

Opublikowano

Lukasz wplacilem 50 zeta za koszulki. Nie wiem ile wyjdzie przesyłka do Wawy?

Opublikowano

My sie z wujkiem Murzynkiem rozliczymy to nasz czlowiek tylko obecnie jest na wygnaniu w zabrzu :mrgreen:

Opublikowano

moje dwie piękne niunie już się swiecą :)

zdjęcie artystyczne:)

bb7a63871508a273m.jpg

a tu filmik:

http://media.putfile.com/defi---filmik

Opublikowano

No Poziek czekam zeby zobaczyc w rzeczywistosci :wink:

Opublikowano

Ono pamiętasz poldka?? na suchym też pali laki

http://www.wrzuta.pl/film/syp5mrvv14/poldek

:)

Opublikowano

fajne to poldkowe szalenstwo.

Opublikowano

Czy coś się jutro dzieje??

Opublikowano

hmm chetni na jutro to ja, poziek , Kichol, zołw no i moze adamooo to moze cos by bylo z tego jutro bedzie wiadomo :wink:

Opublikowano

No film jest cacy....oczu nie mam opuchniętych tylko złamane żebro od wałka.... :mrgreen:

a teraz Panowie czas nakręcić drugi odcinek...no tak czy nie????

Proponuje hasło: "Wykopki2006" lub akcja "Liść dębu"

zaczynamy ustalać termin :twisted:

Opublikowano

jutro mogę mieć ważne spotkanie międzynarodowe....wiec lody u mnie nie są pewne :roll:

KICHOL i reszta elitarnej ekipy :cool: fajne byłoby ten paintball zrobić w czasie tych Wykopków 2006

Opublikowano
fajne byłoby ten paintball zrobić w czasie tych Wykopków 2006
jak najbardziej jestem za ale to juz adamooo musi zadzialac ale on to ma zapiernicz tak jak zawsze :wink:
Opublikowano

CHłopaki będe śmigał do Paryża na 4 dni..zna ktoś może jakąś miejscówke do spania lub jakiś tani hotel ?

Opublikowano

witam wszystkich

mam taka prosbe czy ktos by mogl mi na prv wyslac co trzeba zrobic bo mam taki problem padl mi akumulator i kupilem nowy jak podlaczylem to bylo ok do pierwszego zgaszenia auta za drugim razem zalaczyl sie immobilajser i za kazdym razem zeby odpalic musze zdejmowac kleme na pare sekund i potem zapali. co moze byc ?

wiem ze bylo to 1000 razy ale niemam kompletnie czasu zeby cos pszukac i prosilbym zeby ktos mi napisal konkretnie co i jak.

dzieki i sorki za klopot

Opublikowano
CHłopaki będe śmigał do Paryża na 4 dni..zna ktoś może jakąś miejscówke do spania lub jakiś tani hotel ?

No prosze adas jaka wycieczka z siostra lecisz :mrgreen:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.