Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
My sie z wujkiem Murzynkiem rozliczymy to nasz czlowiek tylko obecnie jest na wygnaniu w zabrzu :mrgreen:

hehe dobre....w sumie to ostatnio jestem bardzo na wygnaniu :roll: no ale na nowe felusie trza bylo zarobic :wink:

http://www.a4-klub.fg.pl/forum/viewtopic.php?p=7013#7013

co do koszulek to lukas wszystko wie i jakos sprawnie to zalatwimy :)

przelewy z wawki juz wszystkie poszly??

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
czy przyjzdza ktos wczesniej ... czy wszyscy równo na 19-ta ....

zazwyczaj rowno o 19

przelewy z wawki juz wszystkie poszly??

przelewy wyjda jutro

Panowie Kto mi jutro nie da kasy za koszulki to bedzie sam robil przelew bo jutro musi to wyjsc a wiec rozbijac swoje swinki i dawak kapoche :mrgreen:

Opublikowano

chłopki jak napisał kunio... :mrgreen: mnie może jutro nie być...połamalo mnie pieprzone choróbsko :twisted: :sad:

na jutro mogę legitymować sie L4...szkoda bo pożka nie zobaczę :sad:

Lukas z kasą kicha, jak mnie nie bedzie to nie dam :cry:

Opublikowano

T-żółw, numer konta znasz a wiec robic przelew

chlopaki powiem tak jak bede musial czekac tydzien na koszulke (a jesien sie robi) bo ktos kasy nie wplacił to lisc gwarantowany :wink:

Opublikowano
wybiera się ktoś jutro na spota, bo nie wiem czy jechać 80km

ja wpadne za pare tygodni bo mam tylko 1600km do was:) mam nadzieje ze bedzie warto!!!!!!!!!!

Opublikowano

oficjalnie potwierdzam - jutro wpadam :)

Opublikowano

no panowie mnie jutro nie bedzie autko jedzie do warsztatu bo immo sie zbuntowal i padl zeby odpalic musze za kazdym razem zdejmowac kleme.

a moze sie ktos orientuje czy jest jakis przekaznik do immo?

pozdr

ja przelew wyslalem

Opublikowano

A jest dzisiaj (5 wrzesień 2006) jakiś spocik w Wawie ?? O której ? Gdzie ? Bo może bym się pojawił - a jeszcze nigdy nie byłem :))

Opublikowano

tam gdzie zawsze - TORWAR godzina 19.00

Opublikowano

no to kolejne głupie pytanie.... czy są jeszcze koszulki, naklejki itd?? Wogóle jakie mamy "bajery" klubowe: koszulki, naklejki i coś jeszcze?

Po drugie - wracam z roboty do Mińska na 17:30, zanim wyjadę i dotrę na TORWAR może być po 19tej, do której trwa spocik ??

Pozdrawiam

Opublikowano

Koszulek nie ma naklejki to do Keżora

Co do spocikow to do 22 zazwyczaj :wink:

Opublikowano

A nie da sie 2 koszulek na spot zalatwic (czarna XXL męska i biala XL damska) ?? Bede z gotówką :)) jeszcze jedno da może ktoś jakiś numer telefonu (ten kto bedzie) - jakbym sie gdzis zgubil to zadzwonie :)

Opublikowano

jesli nie byles na liscie a raczej cie nie bylo to nie bedzie koszulki no chyba ze ktos dlugo bedzie sie ociagal z wplata gotowki to wtedy moze

numer telefonu wysle na pw

Opublikowano

no coż moze innym razem kupie koszulke :) Dzieki za numer :] pozdrawiam

[ Dodano: 2006-09-05, 12:17 ]

OK przejrzałem sobie google.maps.pl>> na satelitce i juz dokladnie wiem co i jak :]

Opublikowano

no cyce pisać co i jak , kiedy wrócicie ze spota :!: :smile:

ja sie niestety faszeruje lekami :cry:

robić fotki tylko takie...żeby coś było widać :razz:

Opublikowano

Było fajowo Żółwiu. Ja jak zwykle wczesniej uciekłem , ale Lukas pewnie zaraz zda relacje.Był nawet 1 nowy koleszka z Lublina.

Opublikowano

no to ja juz jestem i stwierdzam ze zmarzlem :mrgreen: nastepny spot to pod dachem juz

Obecni:

POZIEK

tomboy ze swoim kierowca ono :lol:

adamooo

Norbi

Kunio

MorgothDBMA - nowy kolega

Zdjec nie ma gdyz rece mialem w kieszeniach :razz:

Za koszulki kase dali MI : ono, tomboy i adamooo reszta panow sama robi przelew :razz:

Dziekuje :mrgreen:

Opublikowano

też już jestem

dobrze było Was panowie zobaczyć po tych 4 miesiącach

jutro oddaje auto do Szewczyka!! i bede miał świety spokój, Amen

Ono radyjko działa fajnie, jutro kupuje

właśnie gadam z tomboyem:) A6 czy nie A6 :)

Opublikowano

kuzwa a ja zaliczylem jakąś mulde jak od Was odjechałem. Pierd....ło tak że myślałem że felga sie rozleciala. Ale jakoś prosto narazie jedzie i nie trzęsie. Jutro pojade na kanal i okaze sie co narozrabiałem. Zachciało mi się lansu po saskiej :evil:

Opublikowano

Kunio a mówiłes, że ostrożnie się jeździ :)

Panowie właśnie przeglądam fotki ze zlotu na maurach....

pierwsze zdjęcie z flaszkami mówi wszystko :shock: :shock: :shock:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.