Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Michaś chcesz powiedzieć, że:

1. powinienem kontynuować jazdę na tych oponach?

2. zakryć te ekstra czarne koła chromem ?

3. wrócić do 15" alu ?

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak wam się widzi mój paździoch na czarnych felach ?? :naughty:

był temat o nich jak odjechałeś... :kox:

Opublikowano

Poziu, ja Michaś chcialem powiedziec, ze czarne stalowki wygladaja kozacko, zaczepnie i groznie :evil:

Mowie powaznie :cool::decayed:

Opublikowano

Michaś wrrr :polew:

Jak wam się widzi mój paździoch na czarnych felach ?? :naughty:

był temat o nich jak odjechałeś... :kox:

czy mogę poznac jakieś pikantne szczególiki ?? :kox:

Opublikowano

mi też się wczoraj podobał na czarnych stalówach..tylko ta naklejka ;( :thumbdown:

Opublikowano

Nie no... nie robie se jaj, powaznie :cool:

Lepsze staloweczki niz pazdziochowaten 15" :decayed:

Opublikowano

Poziu, ja Michaś chcialem powiedziec, ze czarne stalowki wygladaja kozacko, zaczepnie i groznie :evil:

Mowie powaznie :cool::decayed:

Kozacko wyglądają tylko na czarnych betunkach.

Opublikowano

Przeciez juz ma :P

Opublikowano

Flyer a gdzie moja ramka ? :tongue4:

Opublikowano

rozmowa, Poziek odjeżdża: o czarne stalówki ma...

-tak, ale w niedziele jeszcze miał alu.... nie wiem kiedy zmienił

a Tosik bo to taniej... :wink4:

fakt że to były dwie różne rozmowy ale wyszło zabawnie jak ktoś posłuchał :polew:

Opublikowano

Dzisiaj widzialem takie na seicento i wygladaly megakox

szczególnie z tym logo Forda będą takim stylistyczny pazurem :polew:

Opublikowano

Flyer a gdzie moja ramka ? :tongue4:

Lezy w domu... trzeba bylo napisac pw albo przekrecic to bym wzial na spota.

Opublikowano

wy się smiejecie a ja nadal nie wiem w co ubrać auto do Wisły... :kox:

chlapacze mam - ściągne jak bede malował spody

nie moge znaleźć na allegro kołpaków chrom 16"... :thumbdown:

Opublikowano

wy się smiejecie a ja nadal nie wiem w co ubrać auto do Wisły... :kox:

Poziu a może to ? bardzo subtelne .... i zawsze możesz zdemontował i ułozyć z nich logo OOOO obok fury :decayed:

http://www.allegro.pl/item318784867_kolpaki_obrecze_pierscienie_vw_15_.html

Opublikowano

Dzisiaj widzialem takie na seicento i wygladaly megakox

szczególnie z tym logo Forda będą takim stylistyczny pazurem :polew:

co do części z logo forda to jeden kolega chyba ma wyłączność :evil:

Opublikowano

Dzisiaj widzialem takie na seicento i wygladaly megakox

szczególnie z tym logo Forda będą takim stylistyczny pazurem :polew:

co do części z logo forda to jeden kolega chyba ma wyłączność :evil:

dokładnie - ja nie chce wchodzić w paradę tej osobistosci z Lublina...miasta bezdymnego... :kox:

Opublikowano

^^^^ pierwszy raz mogę napisać, że jestem pod delikatnym wrażeniem... :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.