Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Stoi znak ograniczenia, wiec jadac szybko sam jest sobie winien. Po sladach jakie zostaly to bylo GRUBO ponad 100, a mozna 50.

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie, kiedy sie spotykacie w najbliższym czasie ???? chciałbym dołaczyc do grona na jakims spociku.

Wtorek Fort Wola 19ta, chyba, że bedzie ciepło to może być spotkanie w Promenadzie, ale chyba jeszcze za wczesnie.

Opublikowano

Panowie, kiedy sie spotykacie w najbliższym czasie ???? chciałbym dołaczyc do grona na jakims spociku.

przyszły wtorek albo czwartek/piatek w Wiśle ... :naughty:

Opublikowano
Panowie, kiedy sie spotykacie w najbliższym czasie ????

w kazdy Wtorek :hi:

Kaska prosze mi tu nie mieszac spotkanie tak jak w temacie jak zmienie miejsce to dam znac :hi:

Opublikowano
Panowie, kiedy sie spotykacie w najbliższym czasie ????

w kazdy Wtorek :hi:

Kaska prosze mi tu nie mieszac spotkanie tak jak w temacie jak zmienie miejsce to dam znac :hi:

Sorry Boss :)

Opublikowano
Panowie, kiedy sie spotykacie w najbliższym czasie ????

w kazdy Wtorek :hi:

Kaska prosze mi tu nie mieszac spotkanie tak jak w temacie jak zmienie miejsce to dam znac :hi:

Sorry Boss :)

Porządek musi być :gwizdanie:

Opublikowano

Kaska prosze mi tu nie mieszac spotkanie tak jak w temacie jak zmienie miejsce to dam znac :hi:

Sorry Boss :)

Oj myślę, że zwykłe Sorry Boss (nawet pisane z dużej litery) nie wystarczy :tongue4::wink4:

Opublikowano

ok , postaram sie zjawic

Opublikowano

Nareszcie jutro odbieram mojego piz*..atego paździocha :evil:

Opublikowano

Nareszcie jutro odbieram mojego piz*..atego paździocha :evil:

Po 2 miesiacach, co? Pewnie ze 3 dni nie bedziesz wysiadał :decayed:

Opublikowano

No nakupie piwa i żarcia i będe w nim nocował :P

Opublikowano

Kaska prosze mi tu nie mieszac spotkanie tak jak w temacie jak zmienie miejsce to dam znac :hi:

Sorry Boss :)

Oj myślę, że zwykłe Sorry Boss (nawet pisane z dużej litery) nie wystarczy :tongue4::wink4:

Moge jeszcze dodać Please, Forgive me Boss :>

Opublikowano

No nakupie piwa i żarcia i będe w nim nocował :P

a to jeździł nie będziesz >? bo po "pifku" to tylko będziesz nocował

Opublikowano

Jeździł nie będę - tyle wydam na naprawę że na benzyne już nie zostanie ..... (oczywiście żartuję :P )

Opublikowano

Poziek!!!

To jeszcze przyklej do niuni wstążeczki, na machę bukiet kwiatków i wtedy jedź do Wisełki :ale będzie kox:

Opublikowano

Poziek!!!

To jeszcze przyklej do niuni wstążeczki, na machę bukiet kwiatków i wtedy jedź do Wisełki :ale będzie kox:

I jeszcze o balonikach nie zapomnij :polew:[br]Dopisany: 28 Luty 2008, 11:26 _________________________________________________

Kaska prosze mi tu nie mieszac spotkanie tak jak w temacie jak zmienie miejsce to dam znac :hi:

Sorry Boss :)

Oj myślę, że zwykłe Sorry Boss (nawet pisane z dużej litery) nie wystarczy :tongue4::wink4:

Moge jeszcze dodać Please, Forgive me Boss :>

A kwiatki wysłałaś na przeprosiny?

Opublikowano

Poziek!!!

To jeszcze przyklej do niuni wstążeczki, na machę bukiet kwiatków i wtedy jedź do Wisełki :ale będzie kox:

to był mój misterny plan!! a teraz... musze coś nowego wymyslec :P

Opublikowano

Poziek!!!

To jeszcze przyklej do niuni wstążeczki, na machę bukiet kwiatków i wtedy jedź do Wisełki :ale będzie kox:

I jeszcze o balonikach nie zapomnij :polew:[br]Dopisany: 28 Luty 2008, 11:26 _________________________________________________

Kaska prosze mi tu nie mieszac spotkanie tak jak w temacie jak zmienie miejsce to dam znac :hi:

Sorry Boss :)

Oj myślę, że zwykłe Sorry Boss (nawet pisane z dużej litery) nie wystarczy :tongue4::wink4:

Moge jeszcze dodać Please, Forgive me Boss :>

A kwiatki wysłałaś na przeprosiny?

no Kasia co do kwiatów to wiem z doświadczenia ze się znasz :naughty::kox: :gwizdanie:

Opublikowano

Kaska wiem z doswiadczenia a robie spoty juz od 2 lat :hi: ze takie mieszanie nie pomaga w spotach bo juz tak raz bylo ze czesc w FW a czesc na Torwarze decyzja o przeprowadzeniu miejsca spotowego bedzie bo wiekszosciowym przeglosowaniu ze juz jest na tyle cieplo ze mozemy sobie pozwolic ale bardziej bedzie to koniec marca poczatek kwietnia takze jak narazie zapraszam Wszystkich chetnych do FW buziaczki slimaczki :tongue4:

Opublikowano

Kaska wiem z doswiadczenia a robie spoty juz od 2 lat :hi: ze takie mieszanie nie pomaga w spotach bo juz tak raz bylo ze czesc w FW a czesc na Torwarze decyzja o przeprowadzeniu miejsca spotowego bedzie bo wiekszosciowym przeglosowaniu ze juz jest na tyle cieplo ze mozemy sobie pozwolic ale bardziej bedzie to koniec marca poczatek kwietnia takze jak narazie zapraszam Wszystkich chetnych do FW buziaczki slimaczki :tongue4:

racja pewno.. ale jakby w poniedziałki spoty były to bym sie zjawiał co jakis czas :/ a te wtorki...poza zasiegiem

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.