Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
racja pewno.. ale jakby w poniedziałki spoty były to bym sie zjawiał co jakis czas :/ a te wtorki...poza zasiegiem

Motorek ale wiesz ze poniedzialek to zly dzien nie wszyscy sa dysponowani i takie tam :kwasny: a wtorki jakos tak pasuja kazdemu jedynie Angela czasami zapomina o spocie :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czy ktoś z Was - jadacych do Wisły- wyjeżdża w piatek z Wa-wy ok 12?

Ja. :decayed:

Opublikowano

To ja zbieram ekipę chętnych do wyjazdu o 8 rano. jak ktos ma ochotę zapraszam.

Opublikowano

To ja zbieram ekipę chętnych do wyjazdu o 8 rano. jak ktos ma ochotę zapraszam.

Niech sie kazdy pucuje o ktorej wyjezdza. Ja wlasnie kolo 12, ale nie jestem scisle nastawiony i moge +-2h sie przesunąć.

Opublikowano

Hej Dziczki Warszawskie jadące do Wisełki.Komunikat mam ........................wpłacać talary , bo zlot za tydzień , a jeszcze połowa ludzi nie zapłaciła :blink:

Opublikowano

Ja wplacilem wczoraj.

Opublikowano

Hej Dziczki Warszawskie jadące do Wisełki.Komunikat mam ........................wpłacać talary , bo zlot za tydzień , a jeszcze połowa ludzi nie zapłaciła :blink:

pewnie na pensje czekają :decayed:

Opublikowano

To Tom Cruise?

Opublikowano

O kur.... co za koleś :shocked:

Opublikowano

Poź ja ci daje takie foty otwieram sie przed tobą , a ty je na forum .... zamykam sie w sobie ....................... hyhyhyy

screenhunter1mo1.jpg

Ale kox hehheheh

Opublikowano

Poź ja ci daje takie foty otwieram sie przed tobą , a ty je na forum .... zamykam sie w sobie ....................... hyhyhyy

Ale kox hehheheh

oniak - widzisz mi możesz zaufać, ja tych fot nikomu nie pokazałem, a poziek je udostępnił wszystkim.

Ale z niego kolega ...

Aczkolwiek w tej spódniczce i wąsiku całkiem sympatycznie wyglądasz :polew:

Skoro poziek już to i tak wyjawił to ja podrzucę filmik z oniakiem, który nakręcił zaraz przed zrobieniem fotek:

http://www.pornhub.com/view_video.php?viewkey=ea27e6b4324fc2d874b0

Opublikowano

Ale lala mmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

eeee ja myśle że to wiciu :D

Opublikowano

Ale lala mmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

eeee ja myśle że to wiciu :D

Ja już nie pamiętam który to z Was - impreza była dość ciekawa więc wybacz :laghing2: :laghing2: :laghing2:

Opublikowano

lala te rajstopki...wyszczuplające? :blink:

Opublikowano

EEeeee tam .. ja zakupiłem AEZ z oponkami za 1150 zł :polew: Ale oddałem ...w środe ma być dostawa to może coś innego wybiore :decayed:

Kolo ma Mille Miglia takie coś jak od Porshe , ale rozstaw nie taki a dystanse odpadają :thumbdown: [br]Dopisany: Luty 29, 2008, 08:07:43 _________________________________________________Co tu tak cicho ? :drunk:

Opublikowano

Co tu tak cicho ? :drunk:

To cisza przed burza..... :D ( czytaj. przed zlotem :naughty:)

Opublikowano

Co tu tak cicho ? :drunk:

To cisza przed burza..... :D ( czytaj. przed zlotem :naughty:)

Eeee to ja bede cicho przed letnim :>

Opublikowano

A czemu na zimowy nie jedziesz? co? :bicz3:

Opublikowano

A czemu na zimowy nie jedziesz? co? :bicz3:

Dużo bieganiny papierkowej mam no i niestety nie dałbym rady :thumbdown: Ale na letni to żeby sie paliło , waliło i zachlało to i tak pojade/dziemy :decayed::rolleyes:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.