Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

myślałem że za 50 dych wyrwę

:kox: :kox: ale pewnie aso zostanie :cool1:

Mam taką odmę, ale tylko w komplecie z całym słupkiem :D

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hehe bede jeździł bez jak nie kupie po taniości, chyba że zrezygnuje z weekendowej alkoholizacji i bedzie na odmę ;(

Opublikowano
za określenie profi - podziękował, wiedziałem że wam się spodoba

Skoro się tak wzystkim podoba, to się przyznam, też tak mam i ni chu..ja nie zamierzam tego zmieniać, bo wygląda za***iście :decayed:

Elektryk i zapomniał o rynience na kable :rolleyes:

Misiek rynnę to masz pod dachem, to jest koryto kablowe :tongue4:

Nie zrobiłem bo nie jestem estetą i nie zależy mi :)

Opublikowano

hehehe :tongue4: :tongue4:

163 zł:)

lepiej jechać na szrot , spalić za 50pln , kupić klamot za 100pln , który wytrzyma miesiąc/dwa ---- typowe polskie myślenie :facepalm: :facepalm: :facepalm:

o prosze, ten co wszystko w ASO kupuje :decayed:

Opublikowano

o prosze, ten co wszystko w ASO kupuje :decayed:

maszmi coś do zarzucenia ???? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

o prosze, ten co wszystko w ASO kupuje :decayed:

maszmi coś do zarzucenia ???? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

:jaaaaa::decayed:

Opublikowano

lepiej jechać na szrot , spalić za 50pln , kupić klamot za 100pln , który wytrzyma miesiąc/dwa ---- typowe polskie myślenie :facepalm: :facepalm: :facepalm:

o prosze, ten co wszystko w ASO kupuje :decayed:

:polew: :polew: :decayed: nie ma jak do aso jechać

Opublikowano
za określenie profi - podziękował, wiedziałem że wam się spodoba

Skoro się tak wzystkim podoba, to się przyznam, też tak mam i ni chu..ja nie zamierzam tego zmieniać, bo wygląda za***iście :decayed:

Elektryk i zapomniał o rynience na kable :rolleyes:

Misiek rynnę to masz pod dachem, to jest koryto kablowe :tongue4:

Ja to tam sie nie znam. U mnie na wsi z koryta to swinie jedzo :)

Opublikowano
  • Autor

ło matko z córko na warsiafskich się o koryto pokłócili :D

_________________________________________________

widzieli jaka ro***erducha w sotlycy

http://kontakt24.tvn.pl/temat,gwaltowna-wichura-zerwala-dach,111859.html

Opublikowano

ło matko z córko na warsiafskich się o koryto pokłócili :D

_________________________________________________

widzieli jaka ro***erducha w sotlycy

http://kontakt24.tvn.pl/temat,gwaltowna-wichura-zerwala-dach,111859.html

ale już słoneczko świeci i laski nadal chodzą w tak obcisłych bluzeczkach, ze oddychać nie można ;)

Opublikowano

Kumpel szukał zderzaka do Astry F i na allegro ten sam sklep wystawiał 3 identyczne aukcje w 3 różnych cenach, pojechał na miejsce i okazało się, że cena jest jeszcze zupełnie inna niż na aukcjach i zamiast nowego zamiennika mają złachaną używkę więc szybko się wycofał i kupił w innym.

Opublikowano

ło matko z córko na warsiafskich się o koryto pokłócili :D

_________________________________________________

widzieli jaka ro***erducha w sotlycy

http://kontakt24.tvn.pl/temat,gwaltowna-wichura-zerwala-dach,111859.html

ale już słoneczko świeci i laski nadal chodzą w tak obcisłych bluzeczkach, ze oddychać nie można ;)

:kox::naughty:

Opublikowano
:drunk: :drunk: :drunk::decayed:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

tumblr_lm4cnlgFGX1qzy9ouo1_500.jpg

:kox:

Opublikowano
:kox: :kox:
Opublikowano

:hi:

tumblr_lm4cnlgFGX1qzy9ouo1_500.jpg

:kox:

ragga

aleś zajechał od rańca ... :shocked:

:hi:

Opublikowano

:hi:

tumblr_lm4cnlgFGX1qzy9ouo1_500.jpg

:kox:

ragga

aleś zajechał od rańca ... :shocked:

:hi:

Poślad z rana jak śmietana :lol1::kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.