Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

bonjour madame się kłania

cFaniaczek ... :cool1:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Ja pierniczę śniła mi się dzisiaj Twoja facjata. Przypierdolił w Ciebie jakiś gość a jechałeś z dzieckiem. :confused4: Ten różowy rowerek pamiętam ze snu..jak i Twoje blond włosy.....

Opublikowano

bonjour madame się kłania

cFaniaczek ... :cool1:

:kox:

Opublikowano

:hi:

Ja pierniczę śniła mi się dzisiaj Twoja facjata. Przypierdolił w Ciebie jakiś gość a jechałeś z dzieckiem. :confused4: Ten różowy rowerek pamiętam ze snu..jak i Twoje blond włosy.....

To jechałem z dzieckiem na rowerku ??? :shocked: :shocked: :shocked:

Opublikowano

:hi:

Ja pierniczę śniła mi się dzisiaj Twoja facjata. Przypierdolił w Ciebie jakiś gość a jechałeś z dzieckiem. :confused4: Ten różowy rowerek pamiętam ze snu..jak i Twoje blond włosy.....

To jechałem z dzieckiem na rowerku ??? :shocked: :shocked: :shocked:

I w dodatku jesteś blondynem .... :shocked:

Opublikowano

:hi:

Ja pierniczę śniła mi się dzisiaj Twoja facjata. Przypierdolił w Ciebie jakiś gość a jechałeś z dzieckiem. :confused4: Ten różowy rowerek pamiętam ze snu..jak i Twoje blond włosy.....

To jechałem z dzieckiem na rowerku ??? :shocked: :shocked: :shocked:

Jechałeś samochodem a rowerek był w bagażniku

Opublikowano

I w dodatku jesteś blondynem .... :shocked:

byłem kiedys chwilke :wink4:

Opublikowano

Słuchajcie dzisiaj PEPIN wybiera się do nas na spocik..

Może ktoś zgarnąć chłopaka z HOTELU SOBIESKI PRZY ZAWISZY. ?

Opublikowano

Słuchajcie dzisiaj PEPIN wybiera się do nas na spocik..

Może ktoś zgarnąć chłopaka z HOTELU SOBIESKI PRZY ZAWISZY ?

słyszałem że Morgot też wpada i może Pepina zgarnąć..na pokładzie jak zwykle kanapki z pasztetem :polew:

Opublikowano

Słuchajcie dzisiaj PEPIN wybiera się do nas na spocik..

Może ktoś zgarnąć chłopaka z Okopowej ?

niech sie buja :takiego:

:bag:

Opublikowano

Słuchajcie dzisiaj PEPIN wybiera się do nas na spocik..

Może ktoś zgarnąć chłopaka z HOTELU SOBIESKI PRZY ZAWISZY. ?

Juz ustalilem z nim wczoraj ze podejdzie do mnie na Nowogrodzka i go zabiore.

Opublikowano
:hi::sick3: :sick3:
Opublikowano
  • Autor
:przebiegly:
Opublikowano

Słuchajcie dzisiaj PEPIN wybiera się do nas na spocik..

Może ktoś zgarnąć chłopaka z HOTELU SOBIESKI PRZY ZAWISZY. ?

Juz ustalilem z nim wczoraj ze podejdzie do mnie na Nowogrodzka i go zabiore.

Spoko, bo dzwonił do mnie dzisiaj rano :decayed:

Ale skoro jest w Sobieskim to ma jakby nie było 10 minut piechotką.. :wink4:

Opublikowano

Słuchajcie dzisiaj PEPIN wybiera się do nas na spocik..

Może ktoś zgarnąć chłopaka z HOTELU SOBIESKI PRZY ZAWISZY. ?

Juz ustalilem z nim wczoraj ze podejdzie do mnie na Nowogrodzka i go zabiore.

Spoko, bo dzwonił do mnie dzisiaj rano :decayed:

Ale skoro jest w Sobieskim to ma jakby nie było 10 minut piechotką.. :wink4:

10 minut z Sobieskiego do Promki, to ją przysunęli w stronę centrum? :shocked:
Opublikowano
  • Autor

10 minut z Sobieskiego do Promki, to ją przysunęli w stronę centrum? :shocked:

taaa wczoraj jak podlewałeś ogródek :przebiegly:

Opublikowano

Słuchajcie dzisiaj PEPIN wybiera się do nas na spocik..

Może ktoś zgarnąć chłopaka z HOTELU SOBIESKI PRZY ZAWISZY. ?

Juz ustalilem z nim wczoraj ze podejdzie do mnie na Nowogrodzka i go zabiore.

Spoko, bo dzwonił do mnie dzisiaj rano :decayed:

Ale skoro jest w Sobieskim to ma jakby nie było 10 minut piechotką.. :wink4:

10 minut z Sobieskiego do Promki, to ją przysunęli w stronę centrum? :shocked:

Norbi, nie pij tyle :decayed:

Opublikowano

10 minut z Sobieskiego do Promki, to ją przysunęli w stronę centrum? :shocked:

taaa wczoraj jak podlewałeś ogródek :przebiegly:

:D

Opublikowano

Słuchajcie dzisiaj PEPIN wybiera się do nas na spocik..

Może ktoś zgarnąć chłopaka z HOTELU SOBIESKI PRZY ZAWISZY. ?

Juz ustalilem z nim wczoraj ze podejdzie do mnie na Nowogrodzka i go zabiore.

Spoko, bo dzwonił do mnie dzisiaj rano :decayed:

Ale skoro jest w Sobieskim to ma jakby nie było 10 minut piechotką.. :wink4:

10 minut z Sobieskiego do Promki, to ją przysunęli w stronę centrum? :shocked:

Norbi, nie pij tyle :decayed:

szzzz karwa następny :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.