Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

:siema:

Planuje Chorwację w tym roku i potrzebuje namiary na jakieś domki żeby ogarnęły 13 osób. Czytałem że kilka osób tam jeździ więc może macie jakieś miejscówki. Problemem jest 13 osób a nie chcemy jechać w ciemno. Decyzja zapadła wczoraj i ciężko coś znaleźć w sensownych pieniądzach.

Pozdziękował za każde info

znajomi jadą do Czarnogóry i wynajęli sobie 18 osobową willę. Jednak oni jadą w 13os, więc muszą zapłacić za wszystko. Wyszło coś ok 1300zł/os.

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: :hi: :hi:
Opublikowano

moja kobieta wzięła sobie dzisiaj eSę na zakupy i nawet nie uszkodziła :blink:

Opublikowano

moja kobieta wzięła sobie dzisiaj eSę na zakupy i nawet nie uszkodziła :blink:

z banalnego powodu... dzisiaj był dzień litości nad twoim zdrowiem :-)

Opublikowano

moja kobieta wzięła sobie dzisiaj eSę na zakupy i nawet nie uszkodziła :blink:

z banalnego powodu... dzisiaj był dzień litości nad twoim zdrowiem :-)

:polew::polew:

Kurde wpadłbym na tego spota ale w godzinach kiedy wy jesteście na spociku ja muszę pracować :disgust:

Opublikowano

f*ck, nie sprzedałem kina domowego :angry:

moskal,

to przez Ciebie :decayed:

Opublikowano

f*ck, nie sprzedałem kina domowego :angry:

moskal,

to przez Ciebie :decayed:

przeciez napisałeś ze sprzedałeś :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Widzisz.. Gdybyś dał mi jednak ten k**wa link na PW to bym go kupił :naughty: :naughty:

Opublikowano

f*ck, nie sprzedałem kina domowego :angry:

moskal,

to przez Ciebie :decayed:

przeciez napisałeś ze sprzedałeś :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

subwoofer poszedł :wink4:

kino do wzięcia [br]Dopisany: 05 Czerwiec 2011, 11:39_________________________________________________

Widzisz.. Gdybyś dał mi jednak ten ku*** link na PW to bym go kupił :naughty: :naughty:

taaaa, ku***

ty byś kupił

:polew:[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2011, 11:39_________________________________________________skoro dzisiaj niedziela, to trwają spotkania towarzyskie

u mnie (jak to w niedzielę, w sumie wypada) kardynał

kto wpadnie na kubek kawy i ..... :wink4:

1a312535e79c9429gen.jpg

Opublikowano

schowaj kable od tv bo lipa wygląda :tongue4:

Opublikowano

schowaj kable od tv bo lipa wygląda :tongue4:

obiecuję, że przy nowym TV wezmę tą sugestię pod uwagę :wink4:

Opublikowano

schowaj kable od tv bo lipa wygląda :tongue4:

obiecuję, że przy nowym TV wezmę tą sugestię pod uwagę :wink4:

kórwa , na co czekac ?? bierz wiertarke z udarem np. jakieś duze Hilti i jedź z koksem. później rozrób gipsu i zawal to.

Opublikowano

schowaj kable od tv bo lipa wygląda :tongue4:

obiecuję, że przy nowym TV wezmę tą sugestię pod uwagę :wink4:

kórwa , na co czekac ?? bierz wiertarke z udarem np. jakieś duze Hilti i jedź z koksem. później rozrób gipsu i zawal to.

Trzeba było to zrobić przed położeniem tego kamienia co jest na ścianie :gwizdanie: Chyba, ze to takie płytki ala kamień :decayed:

Opublikowano

Norbi to ciebie przedwczoraj mijałem? :mysli:[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2011, 16:17_________________________________________________MIŚKI KOLOROWE PILNA SPRAWA !!!!!

Planuje Chorwację w tym roku i potrzebuje namiary na jakieś domki żeby ogarnęły 13 osób. Czytałem że kilka osób tam jeździ więc może macie jakieś miejscówki. Problemem jest 13 osób a nie chcemy jechać w ciemno. Decyzja zapadła wczoraj i ciężko coś znaleźć w sensownych pieniądzach.

Pozdziękował za każde info

ktoś do mnie wymachiwał z ciemnego avanta z FMIC z przodu, ale to chyba nie Twoja chałapa była za kierą :)

Co do Chorwacji to temat dla 13 osób do ogarnięcia na kwaterach prywatnych na luzie.

Opublikowano

to czyja RSa to była :mysli:

Opublikowano

to czyja RSa to była :mysli:

W Otrębusach przed stacją WKD się z tym RS-em mijałeś?
Opublikowano

to czyja RSa to była :mysli:

W Otrębusach przed stacją WKD się z tym RS-em mijałeś?

chyba tak :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.