Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

muszę uzupełnić bazę, bo na Żołnierskiej stoi z 8 człekopodobnych ssaków z bliskiego wschodu...

Opublikowano

http://www.gdziestoja.pl/miejsce/1511599856/wiejska-4-6-8/

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

muszę uzupełnić bazę, bo na Żołnierskiej stoi z 8 człekopodobnych ssaków z bliskiego wschodu...

Gorący i niedomyty towar z Bułgarii ? :D

Opublikowano

moskal kiedy skończycie przerabiać katowicką?? to jakis koszmar jest co tam sie dzieje :wallbash:

Myślisz, że on ma czas pracować?

Przecież forum zajmuje mu cało 8 godzin pracy :gwizdanie:

Opublikowano

:polew:[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2011, 17:52_________________________________________________

moskal kiedy skończycie przerabiać katowicką?? to jakis koszmar jest co tam sie dzieje :wallbash:

za 2 tygodnie mnie ten koszmar czeka

jelenia góra, w pisdu

do piotrkowa będę jechał prez grójec(!)-nowe miasto-rozwady-opoczno :shocked:

potem powinno jakoś iść :disgust:

Opublikowano
  • Autor

muszę uzupełnić bazę, bo na Żołnierskiej stoi z 8 człekopodobnych ssaków z bliskiego wschodu...

Gorący i niedomyty towar z Bułgarii ? :D

pochodzeniem bardziej przypominają tych troli z Discovery z serii programów o Kaukazie :cool1:

ostatnio oplułem kierownicę jak zobaczyłem jedną/nego (chooy wie co to) jak siedzi przy drodze, pod drzewkiem na kanapie... skąd ona tam kur*** przytachała kanapę :co:

Opublikowano

moskal kiedy skończycie przerabiać katowicką?? to jakis koszmar jest co tam sie dzieje :wallbash:

październik 2012
Opublikowano

kurde to jest horror, karetą jechałem dzisiaj do dąbrowy górniczej i przez całą trasę w jedną i drugą strone na sygnale bo się nie dało jechać inaczej

moskal do roboty!!! :decayed:

Opublikowano

moskal do roboty!!! :decayed

Jak nie zablokujecie mu dostępu do forum to nigdy nie skończą robić tej katowickiej :decayed:

Opublikowano

moskal do roboty!!! :decayed

Jak nie zablokujecie mu dostępu do forum to nigdy nie skończą robić tej katowickiej :decayed:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Lesery :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

moskal kiedy skończycie przerabiać katowicką?? to jakis koszmar jest co tam sie dzieje :wallbash:

oficjalny termin oddania - 3 dni przed EURO 2012 :bag:

do piotrkowa będę jechał prez grójec(!)-nowe miasto-rozwady-opoczno :shocked:

potem powinno jakoś iść :disgust:

mądra decyzja :good:[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2011, 06:51_________________________________________________A tak wogóle to :

Ludzie (kierowcy) to są tak pojebani ze az przykro ich słuchać na CB :kox: :kox: :kox: robimy teraz DK8 z wawy na Wrocław , były kiedyś po 2 pasy w kazdą strone teraz jest po jednym , zamknieta jedna jezdnia (roboty) i ruch puszczony druga jezdnia czyli po jednym pasie w 2 strony. wiadomo ze taka trasa sie korkuje a oni by kórwa chcieli zeby to najlepiej robić z helikoptera :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi::facepalm: :facepalm:

W taki dzień jak dziś to tylko parasolka

tumblr_lkub9oiUDI1qzy9ouo1_r1_500.jpg

Opublikowano
  • Autor
:przebiegly:
Opublikowano

:hi::facepalm: :facepalm:

W taki dzień jak dziś to tylko parasolka

tumblr_lkub9oiUDI1qzy9ouo1_r1_500.jpg

Ragamanowicz skąd Ty takie foty wyrywasz? :) czy B.M Customs zajmuje się fotografią, ewentualnie sutenerstwem? :decayed:
Opublikowano

:hi::facepalm: :facepalm:

W taki dzień jak dziś to tylko parasolka

tumblr_lkub9oiUDI1qzy9ouo1_r1_500.jpg

Ragamanowicz skąd Ty takie foty wyrywasz? :) czy B.M Customs zajmuje się fotografią, ewentualnie sutenerstwem? :decayed:

temat już był dotykany

laski importowane z francji

bon jour :tongue4:

Opublikowano

codziennie nowa laska: http://www.bonjourmadame.fr/

tumblr_lm4cx46Tq91qzy9ouo1_500.jpg

Opublikowano

:hi::facepalm: :facepalm:

W taki dzień jak dziś to tylko parasolka

tumblr_lkub9oiUDI1qzy9ouo1_r1_500.jpg

Ragamanowicz skąd Ty takie foty wyrywasz? :) czy B.M Customs zajmuje się fotografią, ewentualnie sutenerstwem? :decayed:

Obszywanie tych zapyziałych kierownic to tylko przykrywka..właśnie czekam na kontener małych, dobrze wyginających się Tajek :decayed:

codziennie nowa laska: http://www.bonjourmadame.fr/

tumblr_lm4cx46Tq91qzy9ouo1_500.jpg

:good:

Nawet jest apps na androida :kox:

Opublikowano

dobrze wyginających się Tajek

ragga żeś dopierdzielił do pieca :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.