Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

co sie stało Poźkowi ??? :blink: :blink:

pewnie u spowiedzi był :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

co sie stało Poźkowi ??? :blink: :blink:

pewnie u spowiedzi był :polew: :polew:

ni uja - takiego księdza to jeszcze w polsce nie ma, co by to wytrzymał :decayed:

Opublikowano

jest - ksiądz Natanek :polew:

Opublikowano

To ja się przypomnę z moją wczorajszą prośbą :decayed:

Jak ktoś ma kluczyki do radia chorus/concert I to niech dzisiaj weźmie na spota :wink4: lub cokolwiek innego czym je wyszarpię :decayed: Bo mnie wqrwia :decayed:

Opublikowano

To ja się przypomnę z moją wczorajszą prośbą :decayed:

Jak ktoś ma kluczyki do radia chorus/concert I to niech dzisiaj weźmie na spota :wink4: lub cokolwiek innego czym je wyszarpię :decayed: Bo mnie wqrwia :decayed:

Pisałem Ci wczoraj, co działa.

Ewentualnie możesz wziąć jakiegoś druta i tam wepchnąć :decayed:

Opublikowano
  • Autor

To ja się przypomnę z moją wczorajszą prośbą :decayed:

Jak ktoś ma kluczyki do radia chorus/concert I to niech dzisiaj weźmie na spota :wink4: lub cokolwiek innego czym je wyszarpię :decayed: Bo mnie wqrwia :decayed:

przyjedź przyjedź coś wyrezamy :naughty:

Opublikowano

To ja się przypomnę z moją wczorajszą prośbą :decayed:

Jak ktoś ma kluczyki do radia chorus/concert I to niech dzisiaj weźmie na spota :wink4: lub cokolwiek innego czym je wyszarpię :decayed: Bo mnie wqrwia :decayed:

jak juz znajdziesz klucze to miej ze sobą któregoś dnia w Siedlcach........

...bo do wwy jeżdzę ostatnio tylko motorynką

Opublikowano

Pisałem Ci wczoraj, co działa.

Ewentualnie możesz wziąć jakiegoś druta i tam wepchnąć :decayed:

Spoko czytałem, to jak będziesz to weź ze sobą swoje magiczne przyrządy :naughty: bo ja w takich ilościach jak wspomniałeś nie mam :decayed: lub coś tam brakuje :decayed:

przyjedź przyjedź coś wyrezamy :naughty:

:decayed: już się boję :decayed:

Nie no muszę mechanizm kasety odłączyć bo zwariowało i nie mam radia :wallbash::sick3:

jak juz znajdziesz klucze to miej ze sobą któregoś dnia w Siedlcach........

...bo do wwy jeżdzę ostatnio tylko motorynką

:mysli: to gadaj tu z nimi jak któryś ma i pożyczy to mogę Ci przygarnąć :wink4:

Opublikowano

Pisałem Ci wczoraj, co działa.

Ewentualnie możesz wziąć jakiegoś druta i tam wepchnąć :decayed:

Spoko czytałem, to jak będziesz to weź ze sobą swoje magiczne przyrządy :naughty: bo ja w takich ilościach jak wspomniałeś nie mam :decayed: lub coś tam brakuje :decayed:

przyjedź przyjedź coś wyrezamy :naughty:

:decayed: już się boję :decayed:

Nie no muszę mechanizm kasety odłączyć bo zwariowało i nie mam radia :wallbash::sick3:

jak juz znajdziesz klucze to miej ze sobą któregoś dnia w Siedlcach........

...bo do wwy jeżdzę ostatnio tylko motorynką

:mysli: to gadaj tu z nimi jak któryś ma i pożyczy to mogę Ci przygarnąć :wink4:

Już nie będę dzisiaj w domu, więc nie wezmę, ale Kolkov ma parę w łapie, więc sobie poradzi z wyciągnięciem :naughty:

PS Mam ładnego Concerta z wyjściem na zmieniarę na handel :naughty:

Opublikowano

To ja się przypomnę z moją wczorajszą prośbą :decayed:

Jak ktoś ma kluczyki do radia chorus/concert I to niech dzisiaj weźmie na spota :wink4: lub cokolwiek innego czym je wyszarpię :decayed: Bo mnie wqrwia :decayed:

przyjedź przyjedź coś wyrezamy :naughty:

wyjmaki leża w esowym schowku :decayed:

Opublikowano

PS Mam ładnego Concerta z wyjściem na zmieniarę na handel :naughty:

nie jara mnie to :thumbdown: chce tylko żeby mi radio zaczęło grać, a to kwestia albo odpięcia mechanizmu jak to coś da, albo piertolnięcia młotkiem tak żeby mechanizm już nie wariował i myślał że tam kasety już nigdy nie będzie :decayed: Mi wystarczy że "Radio M" leci :bag:

ogólnie dni tego auta są już policzone więc radio niech se siedzi jakie jest... :P

Opublikowano

dziewczynki umyć ząbki bo dzisiaj przyjeżdżam :kox:

Opublikowano

pomoże dziś ktoś, motam się z jednym tematem .... :embarrassed:

Opublikowano

co Poziek znowu zrobił że go uciszyli?? :decayed:

Opublikowano

mi tam sie podoba :)

prezes nie ogarnia w ogóle tematu i chyba ma problemy z wysławianiem się :>

zgadzam sie

- ile bylo zapytan

- duzo

- ale konkretnie - liczba

- kilka maili tygodniowo

auto przyjechalo na lawecie ... juz mogli jakiegos tira z wyje*ana naczepa zamowic ... pomijam 1,5 h poslizgu :\

Opublikowano

no spot dzisiaj dopisał ;-)

nawet było rezanie - odgrzybianie klimy i wymiana filrtu pyłkowego... a co jeszce wyrezaliście dzisiaj tam? mazde na Q5 przerobiliście?

Opublikowano

no spot dzisiaj dopisał ;-)

nawet było rezanie - odgrzybianie klimy i wymiana filrtu pyłkowego... a co jeszce wyrezaliście dzisiaj tam? mazde na Q5 przerobiliście?

VR6 biT :naughty:

Opublikowano

no spot dzisiaj dopisał ;-)

nawet było rezanie - odgrzybianie klimy i wymiana filrtu pyłkowego... a co jeszce wyrezaliście dzisiaj tam? mazde na Q5 przerobiliście?

:polew: :polew:

VR6 biT :naughty:

Opublikowano

Jak już się pomizialiście po pysiorach to siusiu paciorek i spać :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.