Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:sick3: :sick3: :sick3: :sick3:
Opublikowano

20110619291.jpg

spy photo :decayed:

do czego to ma przygrać pod maską?

:sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

Moskal ten kolor pasuje bardziej do Ciebie :decayed:

:hi:

Opublikowano

fakju

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

otwórz oczy , na poczatku filmu auto jedzie prosto. nie zainteresowało Cie to dlaczego filmik zaczyna sie akurat w TYM momencie ??? no i wogóle dlaczego krecili filmik na prostej drodze ???? :gwizdanie:

cytat z RF

P.S. W kombiaku nie było zaspawanego mostu. I tak żeby była jasność bo różne już widziałem komentarze - wcale nie jechałem szybko i nie odstawiałem dryftów z lawetą. W kombiaku miałem z tyłu 18" i nie mogłem zbyt głęboko wjechać driftowozem na lawetę. Był za mały nacisk na hak i jadąc z górki to laweta przejęła kontrolę nad wszystkim.

...i tak wiem -mogłem jechać jeszcze wolniej ale stało się . Na szczęście mam znajomych, którzy w takich chwilach mi pomagają

Opublikowano

Dżymdobły... :hi:

Opublikowano

Witam, mam pytanie z innej beczki, podepnę się pod ten temat bo dotyczy Warszawy. Poszukuję parkingu gdzie znajduje się wjazd na kanał w okolicach Bemowa, żebym mógł naprawić sobie dolną osłonę silnika, orientuje się ktoś gdzie znajdę taki wolnodostępny "kanał"?

Opublikowano

otwórz oczy , na poczatku filmu auto jedzie prosto. nie zainteresowało Cie to dlaczego filmik zaczyna sie akurat w TYM momencie ??? no i wogóle dlaczego krecili filmik na prostej drodze ???? :gwizdanie:

cytat z RF

P.S. W kombiaku nie było zaspawanego mostu. I tak żeby była jasność bo różne już widziałem komentarze - wcale nie jechałem szybko i nie odstawiałem dryftów z lawetą. W kombiaku miałem z tyłu 18" i nie mogłem zbyt głęboko wjechać driftowozem na lawetę. Był za mały nacisk na hak i jadąc z górki to laweta przejęła kontrolę nad wszystkim.

...i tak wiem -mogłem jechać jeszcze wolniej ale stało się . Na szczęście mam znajomych, którzy w takich chwilach mi pomagają

bzdura/ściema - mozesz sobie to nazwać jak chcesz. Dla mnie to gość chciał sie pokazać przed kolegami , nie na darmo krecili filmik komórką :wink4:

Opublikowano

jakies opinie o serwisie Biernackiego na Cłodnej macie?

Ktoś coś u niego robił? jak współpraca i doradzctwo z ich strony?

Przez telefon wydają się doinformowani

Opublikowano

a mówili że schody na Narodowym nie są gotowe...

tumblr_lm4dk10kcL1qzy9ouo1_500.jpg

Opublikowano

jakies opinie o serwisie Biernackiego na Cłodnej macie?

Ktoś coś u niego robił? jak współpraca i doradzctwo z ich strony?

Przez telefon wydają się doinformowani

przez telefon to (prawie) każdy doinformowany :gwizdanie:

Opublikowano

jakies opinie o serwisie Biernackiego na Cłodnej macie?

Ktoś coś u niego robił? jak współpraca i doradzctwo z ich strony?

Przez telefon wydają się doinformowani

przez telefon to (prawie) każdy doinformowany :gwizdanie:

no nie koniecznie :)

Opublikowano

a co tam chcesz robic?

Opublikowano

wie ktos jakie oznaczenie ma plastik z ktorego jest zrobiony zderzak do esy??

Opublikowano

wie ktos jakie oznaczenie ma plastik z ktorego jest zrobiony zderzak do esy??

pewnie ABS/PC jak wszystko w audi :kox:

o i już jest powód by się piwka napić :decayed: i oscypka przegryź :decayed:

Opublikowano

a co tam chcesz robic?

narazie małe podniesienie gwintu z tyłu... a gadałem też o hamulcach itp.

Opublikowano

Góral ale jesteś pewny? nie moge sie doszukac bo chyba pod belka jest schowany

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.