Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poź, lepiej uwazaj...

5. Jeżeli znasz innego faceta dłużej niz 24 godziny, jego siostra jest dla ciebie - NIEOSIĄGALNA. No... chyba, że się z nią później ożenisz.

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja na miejscu Pozia czego innego bym sie obawial :polew:

Tak dziecinko! Pchaj mocniej!

- No dalej! Zrób to jeszcze raz!

- Jeszcze jedna seria i lecimy pod przysznic!

- Niezły tyłek! Jesteś Koziorożcem?

Opublikowano

<object width="425" height="355"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/watch?v=p3_6-KfrSyE&hl=pl"></param><param namejavascript:void(0);="wmode" value="transparent"></param><embed src="http://www.youtube.com/watch?v=p3_6-KfrSyE&hl=pl" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="355"></embed></object>



Podstawówka... ponadczasowy kawałek. :naughty:

Pierwsza pewnie Kaśka mnie zjedzie za te regularne bity. : D
Opublikowano

Tylko jak do Ciebie zadzwoniłem to już miałem w ręku kupione tarcze i klocki na tył i pewnie przepłaciłem ze 120% :confused4:

Może już nie będę mówił ile przepłaciłeś, ale na pewno byśmy się mogli za to trochę napić :polew:

Poź, lepiej uwazaj...

5. Jeżeli znasz innego faceta dłużej niz 24 godziny, jego siostra jest dla ciebie - NIEOSIĄGALNA. No... chyba, że się z nią później ożenisz.

Cóż poziek, nic dodać nic ująć, chyba, że Twój urok osobisty potrafi działać cuda :polew:

Opublikowano

jestem Koziorożcem.... :polew::tongue4:

Opublikowano

Fakt zalatany jestem, okien pilnuje :decayed:

Tak apropos senkju Łukaszku za załatwienie tarcz i klocków na przód do eSy, koledzy!! On to robi za darmo!!!! spróbujcie!!!!!

Tylko jak do Ciebie zadzwoniłem to już miałem w ręku kupione tarcze i klocki na tył i pewnie przepłaciłem ze 120% :confused4:

a pisałem że moge taniej załatwić - wątek cały czas wisi ooooooooj Norbi :decayed:

Opublikowano

nie dziw mu sie zalatany chłopak jest ;P

Opublikowano

troche OT, ale popelnilismy wczoraj ze Spanky'm pierwszy spot piaseczynski :wink4:

zimno bylo, wialo jak nie wiem co, ale bylo fajnie :wink4:

Opublikowano

troche OT, ale popelnilismy wczoraj ze Spanky'm pierwszy spot piaseczynski :wink4:

zimno bylo, wialo jak nie wiem co, ale bylo fajnie :wink4:

[br]Dopisany: 21 Marzec 2008, 11:01 _________________________________________________ja bym sie chetnie podpiął bo termin w wawce mi strasznie nie pasuje
Opublikowano

troche OT, ale popelnilismy wczoraj ze Spanky'm pierwszy spot piaseczynski :wink4:

zimno bylo, wialo jak nie wiem co, ale bylo fajnie :wink4:

he he he ... poznaje nowe miasto .... :naughty:

Opublikowano

No wiesz, Ty poznajesz nowe miasto, ja poznaje jak sie korzysta z myjki na pieniazek :polew:

Opublikowano

bedziemy informowac na PW :wink4:

[br]Dopisany: 21 Marzec 2008, 11:20 _________________________________________________ok , czekam z niecierpliwością na info :wink4:
Opublikowano

Lada moment bede mial blisko do Piaseczna :kox:

Opublikowano

Wiem, wiem, że powinno być w wątku świątecznym, ale ...

Ja w życzeniach jestem tradycjonalistą i muszę każdemu z osobna:

smacznego jajka i ...

jajkoyp0.th.jpg

...mokrego dyngusa

mokrypodkoszulek1lf1.th.jpg

Opublikowano

Lada moment bede mial blisko do Piaseczna :kox:

ekstra!

Opublikowano

Wiem, wiem, że powinno być w wątku świątecznym, ale ...

Ja w życzeniach jestem tradycjonalistą i muszę każdemu z osobna:

smacznego jajka i ...

jajkoyp0.th.jpg

...mokrego dyngusa

mokrypodkoszulek1lf1.th.jpg

sam już niewiem które "jajka" ładniejsze :decayed:

Opublikowano

Fakt zalatany jestem, okien pilnuje :decayed:

Tak apropos senkju Łukaszku za załatwienie tarcz i klocków na przód do eSy, koledzy!! On to robi za darmo!!!! spróbujcie!!!!!

Tylko jak do Ciebie zadzwoniłem to już miałem w ręku kupione tarcze i klocki na tył i pewnie przepłaciłem ze 120% :confused4:

a pisałem że moge taniej załatwić - wątek cały czas wisi ooooooooj Norbi :decayed:

No nie czytałem w mordę, ale nowe spowalniacze już zamontowaner i jest fajosko :tongue4:
Opublikowano

No nie czytałem w mordę, ale nowe spowalniacze już zamontowaner i jest fajosko :tongue4:

Pozwolisz, że we wtorek przetestuję ??? :naughty:

Opublikowano

łooo w morde co tak cieniutko piszecie??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.