Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi::sick3:
Opublikowano

:hi::sick3:

pochlałeś :gwizdanie:

ech żebym ja tak mógł :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

:hi::sick3:

pochlałeś :gwizdanie:

ech żebym ja tak mógł :gwizdanie: :kox:

troszkę delikatnie popłynąłem :>

czekam aż będziesz mógł haha :polew::naughty:

Opublikowano

no powoli powoli już chodzę, kręgi się pięknie zrastają, jeszcze w gorsecie ale spoko, myślę że pomału możesz się szykować :gwizdanie:

Opublikowano

Hello. Szukam niedrogiego elektryka, zeby poprawic instalacje w mieszkaniu. Mozecie kogos polecic? :hi:

Opublikowano

no powoli powoli już chodzę, kręgi się pięknie zrastają, jeszcze w gorsecie ale spoko, myślę że pomału możesz się szykować :gwizdanie:

a tobie gorolu co się stało ?

Opublikowano

Hello. Szukam niedrogiego elektryka, zeby poprawic instalacje w mieszkaniu. Mozecie kogos polecic? :hi:

ja Ci za flaszkę zrobię :kox:

no powoli powoli już chodzę, kręgi się pięknie zrastają, jeszcze w gorsecie ale spoko, myślę że pomału możesz się szykować :gwizdanie:

a tobie gorolu co się stało ?

hehe a spierdo;li... znaczy spadłem w sumie nie z wysoka ale centralnie na beton na plecy i jak by mało było to jeszcze na deskę stojącą na kant, i moje kręgi skapitulowały :kox:

Opublikowano

hehe a spierdo;li... znaczy spadłem w sumie nie z wysoka ale centralnie na beton na plecy i jak by mało było to jeszcze na deskę stojącą na kant, i moje kręgi skapitulowały :kox:

aaaa sie znaczy spadochron się nie otworzył :>

Opublikowano

jakoś zawsze wystarczyło piwo wypić i było ok a tu masz nagle jakieś pierdoły im na tym kosmicznym łożu wyszły :wink4:

właśnie redukuje objętość w buteleczce heinekena :decayed:

Opublikowano
  • Autor

hehe a spierdo;li... znaczy spadłem w sumie nie z wysoka ale centralnie na beton na plecy i jak by mało było to jeszcze na deskę stojącą na kant, i moje kręgi skapitulowały :kox:

no co Ty gadasz? :blink:

Mówiłem Ci żebyś najebany się w Mikołaja nie bawił i po dachach nie łaził :D

zrastaj się szybciutko :wink4:

Opublikowano

Góral takie są skutki uboczne picia wódki :decayed: :decayed:

kuruj się :wink4:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:cool1:
Opublikowano

Hello. Szukam niedrogiego elektryka, zeby poprawic instalacje w mieszkaniu. Mozecie kogos polecic? :hi:

Ja mam uprawnienia do jednego 1kV :wink4:
Opublikowano

Sami elektrycy :decayed:

Opublikowano

Hello. Szukam niedrogiego elektryka, zeby poprawic instalacje w mieszkaniu. Mozecie kogos polecic? :hi:

Ja mam uprawnienia do jednego 1kV :wink4:

ja też, chodź nieważne pewnie z 10 lat, młot pneumatyczny do bruzdowania mam i paręnaście metrów kabla 5x50mm więc można coś pokombinować :polew:

ps. Nie ma niedrogich elektryków, są mało pijący

Opublikowano

hehe a spierdo;li... znaczy spadłem w sumie nie z wysoka ale centralnie na beton na plecy i jak by mało było to jeszcze na deskę stojącą na kant, i moje kręgi skapitulowały :kox:

no co Ty gadasz? :blink:

Mówiłem Ci żebyś najebany się w Mikołaja nie bawił i po dachach nie łaził :D

zrastaj się szybciutko :wink4:

hehe pierwsze co zrobili w szpitalu to krew na promile pobrali ale ku zdziwieniu ogólnemu 0,0 :naughty:

e myślę że w przyszłym tygodniu będzie można się spokojnie z alkoholizować :decayed:

Opublikowano

Hello. Szukam niedrogiego elektryka, zeby poprawic instalacje w mieszkaniu. Mozecie kogos polecic? :hi:

AndyN potrafi wszystko co związane z elektryką :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.