Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie ma nikt namiaru na tanie gumy zimowe 17" ??? lub moze ktoś ma na zbyciu ?? moga być styrane , auto i tak okazjonalnie wyjezdza na ulice :)

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

będzie ktoś z Krakowa do W-wy jechał ?

..oponki do zabrania są

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

:hi: Ragga

:hi: wszystkim

Opublikowano
:kox:
Opublikowano

Co jest Rychu :mysli: już coś zepsułeś :naughty:

Opublikowano

Nic nie popsułem :decayed:

Opublikowano

Kur.a, czemu ja sprzedałem AUDI. Takie tanie te opony były :wallbash:

Opublikowano

hahaha kolezka mi przysłał, nie wiem skad to wykopał:

http://chowix.wrzuta.pl/audio/74jJzQtn8t4/emiliano_-_audi_a4_oficjalny_singiel

:polew: :polew:

Góral, co on tam się chwali w 22 sek ??

:decayed:

:polew:

pier..do..li górala :decayed:

zapewne chodzi o tzw rower górski, potocznie zwany "góral", na którym to autor tego obfitego i głębokiego tekstu pomykał na dzielnię wyrywać lachony, jestem też prawie 100% pewny że nie wstydził się również swojej białej skarpetki, która to ukazała się po podwinięciu zapewne prawej nogawki markowego dresu.

hehehe :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 17 Październik 2011, 17:39_________________________________________________

będzie ktoś z Krakowa do W-wy jechał ?

..oponki do zabrania są

na wszystkich świętych wcześniej nie chce mi się jechać do domu :hi:

Opublikowano

Kur.a, czemu ja sprzedałem AUDI. Takie tanie te opony były :wallbash:

thenilold1bv.jpg

Opublikowano

hahaha kolezka mi przysłał, nie wiem skad to wykopał:

http://chowix.wrzuta.pl/audio/74jJzQtn8t4/emiliano_-_audi_a4_oficjalny_singiel

:polew: :polew:

Góral, co on tam się chwali w 22 sek ??

:decayed:

:polew:

pier..do..li górala :decayed:

zapewne chodzi o tzw rower górski, potocznie zwany "góral", na którym to autor tego obfitego i głębokiego tekstu pomykał na dzielnię wyrywać lachony, jestem też prawie 100% pewny że nie wstydził się również swojej białej skarpetki, która to ukazała się po podwinięciu zapewne prawej nogawki markowego dresu.

hehehe :polew: :polew: :polew:

góral, słodziutki

ale ja wiem doskonale co to są górale i tego to wyjaśniać dodatkowo nie trzeba

ładnych parę lat temu dobitnie powiedziano co i jak

zacząłem się tylko obawiać, że jesteś może współtwórcą hitu, a może i nawet łączy was coś więcej, skoro singer tak się chwali :decayed:

Opublikowano

nie stanowcze NIE dementuję wszystkie pogłoski :decayed:

myślę że temat po prostu należało by rozmówić trzeba rozmówić przy jakimś trunku :hi:

Opublikowano

nie stanowcze NIE dementuję wszystkie pogłoski :decayed:

myślę że temat po prostu należało by rozmówić trzeba rozmówić przy jakimś trunku :hi:

zawsze - i szczerze się z tego pośmiać :polew:

Opublikowano

Czy ktoś wpada na spocik jutro? :)

Opublikowano

nie stanowcze NIE dementuję wszystkie pogłoski :decayed:

myślę że temat po prostu należało by rozmówić trzeba rozmówić przy jakimś trunku :hi:

zawsze - i szczerze się z tego pośmiać :polew:

a jakże by inaczej :decayed:

[br]Dopisany: 17 Październik 2011, 20:10_________________________________________________

Czy ktoś wpada na spocik jutro? :)

ja

Opublikowano
Opublikowano
widzę ze już wkleiłeś :tongue4:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

:hi: :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.