Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie, nie łączy, ale się czujnik wyje.... standardowa usterka :decayed:

Tomi, czujnik na termostacie to ja już latem zreanimowałem, bo się wtyczka z obsadą ze starości upierd...

Obstawiam coś innego i dlatego potrzebuje kabla :ranting1:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a jak czujnik temperatury nie łączy ?

to będziesz miał przynajmniej nowy termostat :decayed:

a tak na poważnie to kabelka przy sobie nie mam

Opublikowano

a jak czujnik temperatury nie łączy ?

to będziesz miał przynajmniej nowy termostat :decayed:

a tak na poważnie to kabelka przy sobie nie mam

A jaki inny czujnik, a nie ten przy termo ? :>

Opublikowano

Nic nie rozumiem

Do tego się już przyzwyczaiłem :tongue4:
Opublikowano

a jak czujnik temperatury nie łączy ?

to będziesz miał przynajmniej nowy termostat :decayed:

a tak na poważnie to kabelka przy sobie nie mam

A jaki inny czujnik, a nie ten przy termo ? :>

to wymienisz potem ten inny czujnik .. będę sie jednak upierał i myślę że warto sobie sprawić nowy termostat :decayed:

Opublikowano

Nic nie rozumiem

Do tego się już przyzwyczaiłem :tongue4:

:buziak:

Opublikowano

a jak czujnik temperatury nie łączy ?

to będziesz miał przynajmniej nowy termostat :decayed:

a tak na poważnie to kabelka przy sobie nie mam

A jaki inny czujnik, a nie ten przy termo ? :>

to wymienisz potem ten inny czujnik .. będę sie jednak upierał i myślę że warto sobie sprawić nowy termostat :decayed:

Z własnego doświadczenia wiem, że brak połączenia przy czujniku termo nie wpływa w żaden sposób na wahania wskazówki temperatury :>

Opublikowano

:hi:

thx za wtorkowego spota, może nie ze wszystkimi udało się pogadać ale cóż takie uroki na obcym terenie , za tydzień też powinienem wpaść :wink4:

Opublikowano

tumblr_ltdcpjeUlj1r3c9goo1_500.jpg

Taksiarzom to dobrze :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

:yeah: mada faka :nose:

Co tam Ojciec ? :kox:

:polew: :polew: :polew: pozdro Poziu :hi:[br]Dopisany: 20 Październik 2011, 20:27_________________________________________________

:hi:

thx za wtorkowego spota, może nie ze wszystkimi udało się pogadać ale cóż takie uroki na obcym terenie , za tydzień też powinienem wpaść :wink4:

Spoko , kilka razy przyjedziesz i poznasz wszystkich :good: a i będzie czas żeby ze wszystkimi pogadać :wink4:

Opublikowano

gdzie podjechać zrobić przegląd w pobliżu Ursynowa, Dolnego Mokotowa ze starszym autkiem? Ja swoje OOOO rejestruję poza wawą bo tam boją się wrzucić Q na rolki :gwizdanie:

Opublikowano

tumblr_ltdcpjeUlj1r3c9goo1_500.jpg

Taksiarzom to dobrze :naughty: :naughty: :naughty:

fejk

takie doopy w londynie - niemożliwe :decayed:

Opublikowano

gdzie podjechać zrobić przegląd w pobliżu Ursynowa, Dolnego Mokotowa ze starszym autkiem? Ja swoje OOOO rejestruję poza wawą bo tam boją się wrzucić Q na rolki :gwizdanie:

http://www.miplo.pl/point.php?&p=a3189pmm

Kiedyś tam byłem i koleś się mocno nie przemęczał przy przeglądzie - skasował dychę za wymianę żarówki postojowek i pojechałem.

Opublikowano

taraaaaaaaaa

Opublikowano

taraaaaaaaaa

Nareszcie

Opublikowano

:hi:

thx za wtorkowego spota, może nie ze wszystkimi udało się pogadać ale cóż takie uroki na obcym terenie , za tydzień też powinienem wpaść :wink4:

Pozdrawiam, i w sumie moge powiedzieć to samo :)

Opublikowano

taraaaaaaaaa

Nareszcie

zapewne chodzi o "łykend" :decayed:
Opublikowano

gdzie podjechać zrobić przegląd w pobliżu Ursynowa, Dolnego Mokotowa ze starszym autkiem? Ja swoje OOOO rejestruję poza wawą bo tam boją się wrzucić Q na rolki :gwizdanie:

http://www.miplo.pl/point.php?&p=a3189pmm

Kiedyś tam byłem i koleś się mocno nie przemęczał przy przeglądzie - skasował dychę za wymianę żarówki postojowek i pojechałem.

I chyba tam podjadę, chodź kiedyś słyszałem opinie że mocno trzepali; na pewno bardziej niż na Migdałowej. Na pewno odradzam uja na Sikorskiego, wczoraj pół godziny przed zamknięciem powiedział że mnie nie przyjmie bo mu się nie chce :wallbash:

U żony w Yarisie słabo działa ręczny i z jednej strony coś się popsuło przy regulacji świateł a tak to wszystko gra jak trzeba w 12-letnim ori japońcu (tylko silnik mógłby spuchnąć bo litr to dobry jest na stole a nie pod maską)

Opublikowano

Jask nie masz gdzie to w Grodzisku jest dobry przegląd , na bank przejdziesz. tylko kawał drogi od Ursynowa

:decayed:

Opublikowano

W Lesznie mam stację w której robię Q i dostawczaka także w ostateczności będę tam musiał podjechać. Ale nie powinno być problemu, najwyżej gość lekko naciągnie ręczny bo bierze wysoko a ja jutro go popuszczę :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.