Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:yeah: mada faka :nose:

Co tam Ojciec ? :kox:

:polew: :polew: :polew: pozdro Poziu :hi:[br]Dopisany: 20 Październik 2011, 20:27_________________________________________________

:hi:

thx za wtorkowego spota, może nie ze wszystkimi udało się pogadać ale cóż takie uroki na obcym terenie , za tydzień też powinienem wpaść :wink4:

Spoko , kilka razy przyjedziesz i poznasz wszystkich :good: a i będzie czas żeby ze wszystkimi pogadać :wink4:

raczej już nie będę wpadał - jestem na szkoleniu w W-wie i wracam w przyszły piątek :tongue4:

a wszystkich znam w Katowicach to moje rodzime spoty :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Przegląd zrobiony, gostek policzył sobie dodatkowo dwie dychy za regulację świateł i wymianę żarówki trzeciego stopu; sonda lambda coś szwankuje i miałem bez badań gaśnicę.

Pogadaliśmy sobie o życiu :wink4: i przy okazji wytłumaczył jak robione jest badanie hamulcy w Quattro: jedna strona kręci się do przodu a druga do tyłu i teoretycznie w takim przypadku nic nie powinno się stać pomimo że druga oska nie stoi na rolkach.

Opublikowano

taraaaaaaaaa

Nareszcie

zapewne chodzi o "łykend" :decayed:

Krzyniu , to też :good: .... ale bardziej chodziło że forum bangla :kox:

Opublikowano

miałem bez badań gaśnicę.

Nigdzie w kodeksie nie jest napisane, że gaśnica ma mieć ważność. Ma być i już. Nawet policjant nie sprawdza ważności bo nie ma takiego obowiązku a jak coś się zmieniło to niech ktoś przedstawi taki zapis mówiący o ważności.

Opublikowano

miałem bez badań gaśnicę.

Nigdzie w kodeksie nie jest napisane, że gaśnica ma mieć ważność. Ma być i już. Nawet policjant nie sprawdza ważności bo nie ma takiego obowiązku a jak coś się zmieniło to niech ktoś przedstawi taki zapis mówiący o ważności.

:polew: :polew: po cos jest data :naughty:
Opublikowano

miałem bez badań gaśnicę.

Nigdzie w kodeksie nie jest napisane, że gaśnica ma mieć ważność. Ma być i już. Nawet policjant nie sprawdza ważności bo nie ma takiego obowiązku a jak coś się zmieniło to niech ktoś przedstawi taki zapis mówiący o ważności.

:polew: :polew: po cos jest data :naughty:

Mi ostatnio jeden młody sprawdzał i mówi że ważność się skończyła.... więc powiedziałem że nie mam nigdzie napisane w KD że musi być ważna a on że mam rację i rozstaliśmy się. Dlatego wiem :decayed:

Proszę przykład

http://www.v10.pl/prawo/Czy,policjant,moze,sprawdzic,date,waznosci,gasnicy,w,samochodzie,294.html

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=96313

Pierwsze w brzegu :tongue4:

Opublikowano

j**ana menda kiedys mi wlepila 100 za niewazna gasnice to pederasty.... :wallbash:

Opublikowano

j**ana menda kiedys mi wlepila 100 za niewazna gasnice to pederasty.... :wallbash:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Ignorantia iuris nocet :gwizdanie:

Opublikowano

siemanderrro :hi:

Opublikowano

siemanderrro :hi:

cześć brzydalu

co dziś działasz :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

:hi: :hi:

Opublikowano

:hi:

:hi: :hi:

:hi: :hi: :hi:
Opublikowano
:piroman:
Opublikowano

miałem bez badań gaśnicę.

Nigdzie w kodeksie nie jest napisane, że gaśnica ma mieć ważność. Ma być i już. Nawet policjant nie sprawdza ważności bo nie ma takiego obowiązku a jak coś się zmieniło to niech ktoś przedstawi taki zapis mówiący o ważności.

Z tego co wiem to gaśnica nie musi być ważna ale musi być sprawna. A gaśnicę trzeba mieć z ważną datą, jeżeli jeździ się zawodowo. Np. taki taksiarz czy kierowca rajdowy musi taką mieć.

Opublikowano
  • Autor

:przebiegly::sick3:

Opublikowano

:przebiegly::sick3:

:hi:

Pamietaj alkohol to największe zło... :polew:

Opublikowano
:kox:
Opublikowano

osh qr..... :sick3:

Opublikowano

oszkurwa :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

:przebiegly::sick3:

osh qr..... :sick3:

chyba jakas epidemia :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.