Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

siema warszawiaki, gdzie u was jest jakaś dobra hamownia która daje realne wyniki ?

sportmile Piaseczno

jeszcze jak byś mi powiedział czy niskim e30 tam wjadę ? czy muszę podnieść ? :evil:

Wjeżdżają wózki z tesco, to biemdablju też wjedzie.. :decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

ma ktoś może jakiegos linka do prania tapicerki z jakichs portali grupowych, przewaliłem kilka i nie moge żadnego znaleźć :disgust:

Masz tu gościa który za rozsądną cenę wyczyści ci furę na błysk,pozatym można z nim negocjowac ceny

http://www.carwellness.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema warszawiaki, gdzie u was jest jakaś dobra hamownia która daje realne wyniki ?

sportmile Piaseczno

jeszcze jak byś mi powiedział czy niskim e30 tam wjadę ? czy muszę podnieść ? :evil:

mysle ze nie bedzie problemu , najwyżej widlakiem cie włoży na rolki , widlak jest na wyposażeniu warsztatu :good:

http://pl-pl.facebook.com/sportmile - zapytaj adama [br]Dopisany: 28 Październik 2011, 06:44_________________________________________________Ragga na czerwono ??? - sypneły sie prezenty z okazji obrony pracy CBzL ??? :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czerwony dostał kopertę to i kolor się znalazł :naughty:

Proszę i wyszło szydło z worka....

Ja nie daję... ja biorę :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ragga[/b][/color] na czerwono ??? - sypneły sie prezenty z okazji obrony pracy CBzL ??? :naughty

Miałem po nowym roku, zgłosić..ale wyszło w toku :decayed:

Czerwony dostał kopertę to i kolor się znalazł :naughty:

Hugo się boi żeby nie załapać bolca w oponę pod uczelnią :evil::naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli już nie będzie można mu obrabiać d*py na klubowym :wallbash::decayed:

BTW co CBzL?? Jakiś skrót od agentury?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW co CBzL?? Jakiś skrót od agentury?

Jest to moja autorska nazwa dla Prezesa. CBzL to Czerwony Bolec z Lublina.

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie zna może ktoś z was gościa który podaje sie jako Flyer podobno nazywa się MICHAŁ DUSZCZYK. okradł mnie i potrzebuje pomocy. wiem ze jest z warszawy i ze udziela się na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie zna może ktoś z was gościa który podaje sie jako Flyer podobno nazywa się MICHAŁ DUSZCZYK. okradł mnie i potrzebuje pomocy. wiem ze jest z warszawy i ze udziela się na forum.

:wtf:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3: :sick3:

Witam panowie zna może ktoś z was gościa który podaje sie jako Flyer podobno nazywa się MICHAŁ DUSZCZYK. okradł mnie i potrzebuje pomocy. wiem ze jest z warszawy i ze udziela się na forum.

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Ja jebie.. chcesz numer telefonu ? :D

A tak całkiem na serio to przedstaw okoliczności faktu, a nie rzucasz hasłami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja też jebie. numer to ja mam. a co do faktów to nie mam 600zł. a jak chcesz więcej to proszę bardzo; koleś wysłał mi licznik z s4 b7, podobno sprawny na 100% . powiedział ze dał za niego 700zł , próbował go wstawić do jego b6 ale jego elektryk nie dał rady bo jego pin jest 4 cyfrowy a w b7 jest 5 cyfer , a licznik podobno jest z samochodu demonstracyjnego czy coś takiego , ale pin do niego ma i na 100% podejdzie do mojego a4 b7 (disel) i tanio mi go odsprzeda. a na prawdę było tak wysłałem mu kasę po ponad tygodniu przyszedł licznik. lekko porysowany zawiozłem go do elektryka który nie jeden licznik juz ogarniał on jak go zobaczył i powiedział ze jedyny problem to może być taki ze może przekłamywać prędkościomierz ale nie musi. więc do roboty ma początku wpięcie pod moje auto licznik się świeci wszystko ok, następnie przystąpił do kopiowania całego programu licznika żeby mieć kopie zapasową całego systemu, i tu mały problem bo licznik nie przyjmuje niczego tylko można odczytać stany , przebieg (0km) itp. diagnoza licznik uwalony dla upewnienia zabrał go do domu rozebrał i powiedział ze jest przepalona płytka i jeden jakiś rezystorek. wiedz dzwonie do kolesia i mu to mówię , on na to ze nie ma problemu odsyłam licznik do jego elektryka do którego flyer dał numer on mówi ze ten licznik został kupiony za 200zł pochodził ponoć z odpadu produkcyjnego i próbowali go zgrać do b6 ale lipa wyszła. dzwonie do flyer on mówi ze nie ma problemu i odeśle mi kasę za licznik. czekam 1.5 tygodnia i nic dzwonię pytam o pieniądze mówi mi ze żle się czuje i nie może rozmawiać dzwonie parę dni póżniej i gość mówi mi ze był w szpitalu ma problemy rodzinne bierze 2 tygodnie wolnego z pracy żeby wszystko wyprostować itp ale kasę mi wyślę i w poniedziałek będzie na kącie. ja na to w porządku nie ma problemu. dzwonie cały tydzień i nic albo wyłączony albo nie odbiera. wysłałem kolegę z warszawy na adres z którego wysłał licznik okazuje się ze na danym adresie jest budynek w którym jest pełno jakiś firm ul. domaniewska 49c mówię do kolegi żeby się nie fatygował i nie chodził z firmy do firmy rozpytując bo to mi zaproponował. chcę tą sprawę załatwić normalnie. a jak mi nie odda kasy to będąc warszawie sam podjadę na ten adres. a tak po za tym to nie ma jak kolega z klubu co doradzi coś taniej odsprzeda i delikatnie wych...ja. nie kłamie nie ściemniam bo nie mam po co napisałem jak było.[br]Dopisany: 30 Październik 2011, 15:03_________________________________________________widzę ze kolegów ma dużo. jak was powykręca to ciekawe co powiecie. (kolejny) ,(o co mu chodzi)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie zna może ktoś z was gościa który podaje sie jako Flyer podobno nazywa się MICHAŁ DUSZCZYK. okradł mnie i potrzebuje pomocy. wiem ze jest z warszawy i ze udziela się na forum.

1. nie powienienes rzucac nazwiskami na forum.

2. nie powinienes rzucac oskarzen - to jest naruszenie prawa.

3. jaka jest gwarancja ze twoj elektryk nie puscily dymu z zegarow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do sądu może mnie podasz ??? ja stwierdzam fakty które pózniej potwierdził elektryk Flyera a sam Flyer zaproponował zwrot pieniędzy. a jak to się nazywa fachowo czy przywłaszczenie pieniedzy czy złodziejstwo jedno i to samo wychodzi na koniec. co do dymu to jak się nie doczytałeś to przeczytaj wszystko jeszcze raz. ciekawy jestem jakiego dymu można się spodziewać po podłączeniu zegarów do samochodu mógłbyś mi to wyjaśnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestań się sadzić.. Co niby mam do niego jechać i zapytać "o co chodzi z tymi zegarami?"

Poszukaj użytkownika, napisz mu PW, dzwoń pisz - nie wiem.. Może jest na krawędzi życiowej i ma w głęboko w pupie jakieś tam zegary i wszystko inne dookoła.. Jak chcesz to idź na policje, w tym kraju można..

Masz do niego numer - czego od nas oczekujesz? Co to nasz syn jest, że za niego odpowiadamy?

- a może kłamiesz ? Skąd mamy wiedzieć. Pod adresem są firmy, bo pewnie wysyłał je z firmy.. nie knuj intryg..

Rozumiem, że Cię nosi, ale co mamy poradzić..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory (koledzy) hehe za knucie intryg. no wiecie tak nudziło mi się. i nie miałem co robić to sobie taką głupotę wymyśliłem. myślałem ze to wasz jakiś kumpel jest. i coś poradzicie. sprawę sam se załatwię. zamykam temat przepraszam za zamiszanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...