Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To moze faktycznie dalibysmy probe na Torwarku blisko na TVN z tego co pamietam to ta miejscowka byla git oprocz tego ze panny nie mialy sklepow ale ostatnio to ja ich nie widze na spotach to czekam na decyzje :hi:

:notworthy: :th:
  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mam nadzieje, ze ten deszcz to sciema, bo samochod umylem :kox:

Nie może być :tongue4:

Dlatego ja dziś nie myłem bo jutro pogoda w kratke :evil2:

Opublikowano

Mam nadzieje, ze ten deszcz to sciema, bo samochod umylem :kox:

ja tez...... :decayed:

Opublikowano

ja tez...... :decayed:

A Ty jutro lepiej z maścią na obolałe plecy przyjedź, bo normalnie baty pod pręgierzem się należą za ten numer w weekend :bicz:

Opublikowano

A Ty jutro lepiej z maścią na obolałe plecy przyjedź, bo normalnie baty pod pręgierzem się należą za ten numer w weekend :bicz:

od piatku mam strach w oczach na mysl o spocie wtorkowym :embarrassed:

......takze Lukaszu jeszcze nie wiem czy jutro bede :laghing2:

Opublikowano

od piatku mam strach w oczach na mysl o spocie wtorkowym :embarrassed:

......takze Lukaszu jeszcze nie wiem czy jutro bede :laghing2:

I masz rację, że się stresujesz, bo za ten numer to konfiskata auta na pół roku powinna być :gwizdanie:

Opublikowano

od piatku mam strach w oczach na mysl o spocie wtorkowym :embarrassed:

......takze Lukaszu jeszcze nie wiem czy jutro bede :laghing2:

I masz rację, że się stresujesz, bo za ten numer to konfiskata auta na pół roku powinna być :gwizdanie:

pol roku..... :shocked: nie no maks jeden dzien.... :tongue4:

a tak powaznie......to nie pomyslalam,ze tak bedzie sie dziac.....

mowilam Ci,ze jak jechalam do Lublina to dwa razy i bylo ok.....a teraz non stop..... :(

Opublikowano

Łukaszu oszczędź mi Angele jutro :embarrassed: To co sie stało to też moja wina :embarrassed:

Opublikowano

Łukaszu oszczędź mi Angele jutro :embarrassed: To co sie stało to też moja wina :embarrassed:

Sławek, już Ciebie pominę, bo do Ciebie to za daleko żeby jechać i :stupid2::tongue4:

Opublikowano

Mozliwe, że ja w najbliższym czasie odwiedze Spoty Warszawskie :gwizdanie:

Opublikowano

Lukasz ja moge go za Ciebie.....przy najblizszej okazji :stupid2: :bicz3: :laghing2:

Opublikowano

Ostatnio byl Trzeniu, wiec zapraszamy i Rzeszow :cwaniak1: :tongue4:

Opublikowano

Flyer ja bym juz dawno przyjechał, ale macie te spoty w środku tygodnia :thumbdown:

Opublikowano

Może ktoś jutro zabrać ze sobą "bolce" do wyjnmowania radia bo chciałbym sobie wyciągnąć radyjko i zamontować RNS-E :rolleyes: Pamiętam że w tamtym tygodniu ktoś je miał.

To gdzie jutro spocik ?

Opublikowano

Panowie z Torwaru na Promke to 5 minut drogi eSa takze pazdziochy dojada max w 8 mysle ze stary dobry torwar jest ciekawym miejscem a jak bedzie padac to ciach i w Promce bedziemy :wink4:

Opublikowano

Panowie z Torwaru na Promke to 5 minut drogi eSa takze pazdziochy dojada max w 8 mysle ze stary dobry torwar jest ciekawym miejscem a jak bedzie padac to ciach i w Promce bedziemy :wink4:

Otóż to właśnie :th:

Tak też uczynimy :wink4:

Opublikowano

Zawsze mozna posiedziec w samochodach... :kox::naughty:

Opublikowano

Flyer byly i takie spoty troche osob w jednym troche w drugim i czekalismy tylko na pogode ale Wy to młodzi jesteście jeszcze i duzo przed wami :tongue4:

Opublikowano

Zawsze mozna posiedziec w samochodach... :kox::naughty:

mam nowe dupeczki na dvd :naughty:

Opublikowano

Poziek Ty lepiej ogarnij to auto tak aby mozna było na FR pojechać bez wstydu :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.