Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

raggaman, RANY BOSKIE, od czego masz Zumi, GoogleMaps, mapy? :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

raggaman, RANY BOSKIE, od czego masz Zumi, GoogleMaps, mapy? :decayed:

Flaj rany boskie ... zebym ja jeszcze miał czas na to :decayed::tongue4:

jestem rozbity miedzy kuchnią , łązienką i drzwiami wyjściowymi :cwaniak1:

Opublikowano

Ja wszystko walę i jadę sobie na spota do Fortu Wola :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ja jade pod dach, czyli na Promke, tak? (o ile dojade dzis do stolycy)

Któredy bedziesz leciał ???????

Opublikowano

msc79, jeszcze nie wiem gdzie ta Promenada, ale bede lecial od Radomia najprawdopodobniej przez Janki. Chyba, że bliżej będzie Puławską... Jak wiesz gdzie Promenada to możemy się ustawić wieczorem w okolicach Piaseczna i poprowadzisz..

Opublikowano

msc79, jeszcze nie wiem gdzie ta Promenada,

tomaszust......A Trasa Lazienkowska i ul Ostrobramska wiesz gdzie jest.....?

Opublikowano

To co, dzisiaj Promka ostatecznie tak ?

Opublikowano

msc79, jeszcze nie wiem gdzie ta Promenada, ale bede lecial od Radomia najprawdopodobniej przez Janki. Chyba, że bliżej będzie Puławską... Jak wiesz gdzie Promenada to możemy się ustawić wieczorem w okolicach Piaseczna i poprowadzisz..

jak bedziesz jechał puławska to mozemy sie spiknąć w Sadybie to jest ul.Powsinska 31 bo ja bede leciał z Wilanowa. tylko o której godz ????

http://www.zumi.pl/trasa.html?loc1=Radom%2C&loc2=warszawa+%2C+powsinska+31&byCar=on&cId1=&sId1=&cId2=&sId2=&x=0&y=0

[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2008, 13:47 _________________________________________________To bedzie chyba najlepsze miejsce na ustawke[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2008, 13:48 _________________________________________________Albo poprostu podjedziesz do mnie do pracy , pamietasz chyba gdzie ????

Opublikowano

To co, dzisiaj Promka ostatecznie tak ?

mi tam wszystko jedno......gdzie bedzie tam przyjade :wink4:

tylko napiszcie tak na 100% gdzie.......zebym wiedziala gdzie sie kierowac od razu....

Opublikowano

Wszystkim Łukaszom najlepszego z okazjim imienin :drunk:

Opublikowano

TAK PROMKA

Dziekuje Wszystkim za podwojne życznia :hi:

Opublikowano

Promenada jest obok Media-Market na Ostrobramskiej, wjazd od tyłu. Ostatni poziom parkingu[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2008, 14:21 _________________________________________________Czy ktoś jest wstanie wycenić u mnie szkodę programem audatex?

Opublikowano

angela, to już chyba wiem, dzieki. :th:

msc79, jestem jeszcze w Radomiu i mam troche roboty. Trudno mi powiedzieć na którą i czy w ogóle dotrę dziś na spota. Oczywiści będę się starał. Wyślę Ci PW z moim n-rem kom. Ty też podaj swój nr to będziemy w kontakcie. Jak tylko wyjadę z Radomia to dam znać i mogę podjechać np. pod Twoją firmę, albo w każde dowolne miejsce w okolicach Piaseczna..

Opublikowano

No to byłem w FW na spocie z Poziem i było za***iście :decayed:

Dzięciole noś przy sobie tel.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :tongue4:

Opublikowano

No to byłem w FW na spocie z Poziem i było za***iście :decayed:

Norbi strasznie dlugi ten spot 4 minuty.... :laghing2: :laghing2:

Opublikowano

Norbi strasznie dlugi ten spot 4 minuty.... :laghing2: :laghing2:

A Ty Angel co sie tak w pracy obiajasz :gwizdanie: :polew:

Opublikowano

O której jedziecie na Promke ????

Opublikowano

A Ty Angel co sie tak w pracy obiajasz :gwizdanie: :polew:

Slonce.....udaje,ze pracuje..... :decayed: juz jedna noga mnie nie ma w pracy..... :naughty:[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2008, 19:09 _________________________________________________

O której jedziecie na Promke ????

ja to standardowo....zawsze jestem po 20...po pracy....

Opublikowano

czekam na tomka bo gna z radomia i tez bedziemy po 20

Opublikowano

No to byłem w FW na spocie z Poziem i było za***iście :decayed:

Norbi strasznie dlugi ten spot 4 minuty.... :laghing2: :laghing2:

kochanie to szmat czasu :>

My szybkie chłopaki jesteśmy :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.