Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cudoooooooooooo :notworthy: :notworthy: :notworthy:

ale jakie brudne :)

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale jakie brudne :)

Gdzie tam brudne , obsesyjke załapałeś :tongue4:

Przypomnij mi czym wycierać te smugi/obłoczki z szyb ? :mysli:

Opublikowano

hmm najpierw umyj benzyna ekstrakcyjna :)

a potem MR MUSLE z alcoholem :P

onnaprawde był brudny :) na zime zostal nawoskowany :P

i to jego druga jazda w sezonie :) wiec cały kurz na nim widac :)

poczekajcie jak go nawoskuje :) "makgłjersem" to bedzie lalka :)

a tu fota od emnie mojego paździocha :P

4bb86186ac4983b2.jpg

Opublikowano

Przypomnij mi czym wycierać te smugi/obłoczki z szyb ? :mysli:

Od wewnatrz?

Opublikowano

Przypomnij mi czym wycierać te smugi/obłoczki z szyb ? :mysli:

Od wewnatrz?

A Panie ja wiem :decayed: Chyba od zewnątrz

Bo takie smugi małe od wewnątrz to raczej by sie nie porobiły :embarrassed:

Opublikowano

:th: :th: :th:

wczoraj freq dopisało - naliczyliśmy z Zółwiem 22 fury :naughty:

... i 12 Canonów, w tym 10 modelu 400D (jeden 2 nieobecne. Poziek - popraw sie następnym razem - no, ja też swojego wezmę) i modelu D40 (chyba), w tym jeden nieobecny (oniak, a Ty co? przywozić mi tu aparata na spota)

Klubowicze A4 Klub - zadowoleni ze spota.

Canon'y - jeszcze nie mają zdania, to ich pierwsze spotkanko.

:polew: :polew: :polew:

A tak BTW. Pająkowi żeście pierdyknęli sesję, a foty gdzie??? :D

Opublikowano

Właśnie.. Tomaszust ...gdzie foty ?..wczoraj pykałeś ile sie dało, a teraz nic nie wrzucasz :baseball::decayed:

Opublikowano

Spocik był udany :th: Grunt, że boberek przerzucił się na cykanie fotek czemuś innemu niz kfiatki :gwizdanie: Chociaz podejrzewam, że gdybyśmy byli na torwarze, to mogłoby się to zmienić :wink4:

Rezanie kół też kox :decayed:

I dwaj nocni jeźdźcy widzę cali i zdrowi :th: :kox:

Opublikowano

Cudoooooooooooo :notworthy: :notworthy: :notworthy:

ale jakie brudne :)

brudny to on miał obiektyw :tongue4:

Opublikowano

Tak, poza tym mój Canon jest przerobiony na gaz. [br]Dopisany: 07 Maj 2008, 10:52 _________________________________________________

Właśnie.. Tomaszust ...gdzie foty ?..wczoraj pykałeś ile sie dało, a teraz nic nie wrzucasz :baseball::decayed:

No jak tak bardzo chcesz to proszę.

Oto efekt moich testów:

img0489ic3.jpg

Więcej nie wrzucam, bo nie chce mi się tablic zamazywać. Poza tym większość zdjęć to kicz. :decayed:

Opublikowano

A ja swojego canona nie mam...oddałem Q.

Jezeli miałbym go zabierac na spoty to musialbym zabierać i ją bo niestety się z nim nie rozstaje :naughty:

Ostatnio wychodzę jednak z założenia, że spoty są dla userów forum i nikogo innego :decayed:

Opublikowano

No jak tak bardzo chcesz to proszę.

Oto efekt moich testów:

img0489ic3.jpg

Więcej nie wrzucam, bo nie chce mi się tablic zamazywać. Poza tym większość zdjęć to kicz. :decayed:

rozumiem że w tle widać duchy wcześniejszych właścicieli fury Adriana :decayed:

Opublikowano

A ja swojego canona nie mam...oddałem Q.

Jezeli miałbym go zabierac na spoty to musialbym zabierać i ją bo niestety się z nim nie rozstaje :naughty:

Ostatnio wychodzę jednak z założenia, że spoty są dla userów forum i nikogo innego :decayed:

A Tobie co się stało ...............byłeś u lekarza? :wink4:

Opublikowano

1,8 90 KM ... zawias sztywny jak pal Azji :decayed:

w środku skórka rezana, zajebiaszcza kiera z drewna i piękny bass z kuferka :th:

Opublikowano

rozumiem że w tle widać duchy wcześniejszych właścicieli fury Adriana :decayed:

Tak, Adrianowe auto jest nawiedzone.

PS. Jak tak każdy na spota będzie przyjeżdzał z Canonem to niedługo trzeba będzie robić zrzutkę na nowy serwer... :decayed:

Opublikowano

A Tobie co się stało ...............byłeś u lekarza?

Taa wyleczył mnie :wink4:

Opublikowano

1,8 90 KM ... zawias sztywny jak pal Azji :decayed:

w środku skórka rezana, zajebiaszcza kiera z drewna i piękny bass z kuferka :th:

Skórka z mortadelki?

Opublikowano

Skórka z mortadelki?

nie - podwawelska ale rezana :naughty:

Opublikowano

Taa wyleczył mnie :wink4:

:naughty: :naughty:

Opublikowano

no :) jeszcze niech twoje wrzuci :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.