Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ale byłyby oznaki po pracy silnika. np dlawilby sie, spadalyby obroty itp.?

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jeżdzij a zobaczymy :)

jak nie przelewa dużo to nie będzie objawów

może silnik spłynąć a może i nie, wiesz takie wróżenie z fusów :)

[ Dodano: 2006-10-10, 00:59 ]

hehe trochę nastraszyłem ?? :P

to powiem więcej :) jeżeli miałbym założyć jakiegoś do siebie to tylko hybryde forga (która właśnie do mnie płynie statkiem) i tylko na lans i blachary :)

na streeta DV

Opublikowano

Dobra panowie Dzik wrocil i dzisiaj bedzie :twisted: :mrgreen:

Opublikowano

panowie to gdzie dzis spocik torwar jak zwykle?

Opublikowano

Tak tam zaczniemy a pozniej kto to wie :lol:

Opublikowano

organizowac na szybko paintballa???????

Opublikowano

ja tam nie mam silly ale jakby cos to moge byc chetny bo dostaniemy panowie takie baty od TDI racing ze glowa mala :lol:

a i adas stawia flaszke wiem ze nie ma dzis urodzin ale jak sobie tak wpisal to jego problem jak sie nie pojawi na spocie to wbijamy sie do knajpy i na koszt wlasciciela :mrgreen:

Opublikowano

a nie lepiej gokarty??

Opublikowano

Dzisiaj rezamy brame w Media Markt hehe

Opublikowano
no przeciez widzimy sie w poniedzialek na paintballu

ilu masz zawodników w teamie????

Opublikowano
Dzisiaj rezamy brame w Media Markt hehe

acha i tego ciecia tez wyrezamy z tej bramy to jeszcze mam zbite jak sobie przypomne :lol:

Opublikowano
Tomboy, jak wszyscy przyjda, to bedziemy jakies 30 osob

chodzi mi o wszystkich razem, podzielimy sie potem na miejscu w poniedzialek...

fiu fiu - to masz sporą ekipę...pewnie jestescie obcykani, macie swoj sprzet:) a my szare zuczki jestesmy...

Opublikowano
jakies 30 osob

:shock:

Maciek a bedziemy mieli taryfe ulgowa czy odrazu z dobijaniem :lol:

Opublikowano

nie no rozumiem ale to bedzie jak mala wojna

a nie lepiej gokarty??

Kunio gokarty tez beda ale nie wszystko naraz bo wyplaty zbraknie a do pierwszego daleko :mrgreen:

Opublikowano

heja,

Dzisiaj jeśli mnie korki nie zabija to powiniennem dac rade pod Torwar...

Mam tylko pytanie: Czy zamkniecie sie na parkingu MM na 3 godziny do polnocy jest obowiazkowe dla kazdego uczestnika spotu? Bo nie bardzo mam czas na takie akcje w srodku tygodnia:)

lukas23 cos masz juz podpis nieaktualny...

Pozdro

B

Opublikowano
W klekocie nic nie daje a dla samego dzwięku to lipa

wiem ze nic nie daje ... myslalem ze o efekty dzwiekowe Ci chodzi ..... :twisted:

Opublikowano
nie ma zadnego kibicowania wszyscy jezdza

łukaszku przeciez hhacek napisał "pokubicować" a nie kibicować

wiem wiem wcześnie rano było :mrgreen:

już po spocie, niezła ekipa była dzisiaj :cool:

Opublikowano
już po spocie, niezła ekipa była dzisiaj

bo zawsze ta sama kilku kolegow sie dolaczylo bardzo milo to teraz organizujemy zlota :mrgreen:

Opublikowano
teraz organizujemy zlota

dokładnie zakładaj temat Łukaszku...zaczynamy zbierać kasę, kto nie wpłaci w terminie 100% kaski nie jedzie :razz:

Opublikowano

A jak zapłacą i nie pojadą to my ją przepijemy :D Noooo dzisiaj pare bryk było :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.