Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jaki ładny nowy wygląd forum mamy :gwizdanie:

Koło jedenastej jeszcze był stary wygląd forum, a tu rano taka niespodzianka, jak ładnie teraz jest. :th:

Ja tam nic nie wiedze ..u mnie po staremu :embarrassed:

Niebieskie teraz jest wszystko. :)

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

U mnie to wszystko jest jak było ..nawet loga nie ma :disgust:

To sie zmienia w opcjach wyglądu forum ? :decayed:[br]Dopisany: Maj 26, 2008, 11:31:17 _________________________________________________Aaa to ma być baner z RS4 i obok nowe logo ? :mysli:

Opublikowano

Aaa to ma być baner z RS4 i obok nowe logo ? :mysli:

Tak

Opublikowano

U mnie to wszystko jest jak było ..nawet loga nie ma :disgust:

To sie zmienia w opcjach wyglądu forum ? :decayed:[br]Dopisany: Maj 26, 2008, 11:31:17 _________________________________________________Aaa to ma być baner z RS4 i obok nowe logo ? :mysli:

To wyczyść cache i zobacz jakie masz proxy ustawione.

Opublikowano

Jaki ładny nowy wygląd forum mamy :gwizdanie:

Rezamy rezamy... wkrótce dalsze zmiany :th:

Opublikowano

Ma ktoś kluczyki do wyciągania radia ? :) Bym potrzebował jutro na spocie tak na 5 minut. :notworthy:

Opublikowano

Ja mam. Wprawdzie już trochę "wyślizgane" ale powinny dać radę.

Opublikowano

Ja mam. Wprawdzie już trochę "wyślizgane" ale powinny dać radę.

Damy rade :th:

No chyba , że uda mi sie odczepić listwę bez wyciągania radia i rozbebeszania deski :mysli:

Opublikowano

Panowie i panie jeszcze pytanie :)

Jako ze nie robie zakupow w promenadzie to czy jak dojade na ostrobramska to mam atakowac na sama gore na ten parking pientrowy byle ktorym wjazdem (jest wiecej niz 1) czy jakos konkretnie sie tam wjezdza ?

Opublikowano

czy jakos konkretnie sie tam wjezdza ?

Wjazd jest ..od tylca :decayed: i ładujesz sie na samą górę :th:

Opublikowano

Ma ktoś kluczyki do wyciągania radia ? :) Bym potrzebował jutro na spocie tak na 5 minut. :notworthy:

Mam, na spocie będę ;)

Z wiadomego powodu (moduł BT :evil:) stały się stałym wyposażeniem :naughty:

Opublikowano

U mnie to wszystko jest jak było ..nawet loga nie ma :disgust:

To sie zmienia w opcjach wyglądu forum ? :decayed:[br]Dopisany: Maj 26, 2008, 11:31:17 _________________________________________________Aaa to ma być baner z RS4 i obok nowe logo ? :mysli:

Naciśnij F5

Opublikowano

m5247725.jpg

:evil:

Opublikowano

potrzebowałbym pomocy dziś wieczorem w ewentualnym podholowaniu auta z 2km, znowu zaliczyło padakę na tarchominie, w tym samym miejscu tylko w przeciwnym kierunku jak ostatnio, jeszcze usterka nie zdiagnozowana ale wieczorem mam nadzieje już wiedzieć coś więcej.

Mam nadzieje że koledzy z tarchomina pomogą ;)

Opublikowano

potrzebowałbym pomocy dziś wieczorem w ewentualnym podholowaniu auta z 2km, znowu zaliczyło padakę na tarchominie, w tym samym miejscu tylko w przeciwnym kierunku niż ostatnio, jeszcze usterka nie zdiagnozowana ale wieczorem mam nadzieje już wiedzieć coś więcej.

Mam nadzieje że koledzy z tarchomina pomogą ;)

Cza holować to dzwoń dalszy sąsiad ..numer powinien byćw Assistance :th:

Opublikowano

spoko dzięki, dam znać na fona jakby było potrzeba, AndyN też się zgłosił do pomocy, tak że dzięki chłopaki.

Opublikowano

spoko dzięki, dam znać na fona jakby było potrzeba, AndyN też się zgłosił do pomocy, tak że dzięki chłopaki.

A juz myślałem , że Adrian ...ponoć spec od hola :laghing2: :rotfl1:

Opublikowano

dobra dobra, to na szczęście nie jego rejony :tongue4:

Opublikowano

spoko dzięki, dam znać na fona jakby było potrzeba, AndyN też się zgłosił do pomocy, tak że dzięki chłopaki.

A juz myślałem , że Adrian ...ponoć spec od hola :laghing2: :rotfl1:

:kox: :gwizdanie:

Opublikowano

dobra dobra, to na szczęście nie jego rejony :tongue4:

Ja tym razem nie pomogę - moja turbinka jest na wykończeniu więc autkiem jeżdżę bardzo delikatnie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.