Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ten w słomianym "napletku" to przypomina kogoś z forum :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wybieraj którego chcesz

:polew: :polew: :polew:

zadnego z nich nie chce....... :gwizdanie:

Opublikowano

[quote name=raggaman lin :bag: :Dk=topic=45.msg383148#msg383148 date=1211385078]

angela

Nie miałem zdjęć Krzyńka wiec jest co jest :decayed:

zupelnie nie w moim guscie.... :disgust::polew:

To ja juz nic nie proponuje :D:bag:

Opublikowano

[quote name=raggaman lin :bag: :Dk=topic=45.msg383148#msg383148 date=1211385078]

angela

Nie miałem zdjęć Krzyńka wiec jest co jest :decayed:

zupelnie nie w moim guscie.... :disgust::polew:

To ja juz nic nie proponuje :D:bag:

no jakbys tu dal foto S.... :wink4: to bym powiedziala..... o tego chce :) :gupek2:

Opublikowano

Oj, chłopaki, Chłopaki - jakie Wy niedomyślne.

Ja to Wam powiem na przykładzie.

Wy to Angeli na Forum Audi proponujecie: Fordy, Merce, Volkwageny i inne może i czasem fajne badziewia.

No, to co ona Wam ma odpowiedzieć?

Przecież jakby ona na Forum Audi powiedziała, ze woli Fordziocha, to by dostala bana :ranting1: :naughty: od, tego ten ... Administratora :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

no jakbys tu dal foto S.... :wink4: to bym powiedziala..... o tego chce :) :gupek2:

To ..to nie to nie ? :embarrassed::D

supermanpiczz8.th.jpg

Opublikowano

no jakbys tu dal foto S.... :wink4: to bym powiedziala..... o tego chce :) :gupek2:

To ..to nie to nie ? :embarrassed::D

supermanpiczz8.th.jpg

Ciepło, ciepło.

Tylko foto głowy trzeba wymienić - kombinowałeś ostatnio photoshopa, to teraz się wykaż :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

kombinowałeś ostatnio photoshopa, to teraz się wykaż :polew: :polew: :polew:

Ooo..Witek ..ty masz photoshopa CS2 ? Bo ten Adriana ma za wysokie wymagania na moj PC :sick3:

Opublikowano

tak tak.....photoshop czyni cuda..... :decayed:

Wiciu.....trafne porownanie..... :gwizdanie: ale ciiii.....jakby co, to nic nie mowilam..... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

angela

Nie miałem zdjęć Krzyńka wiec jest co jest :decayed:

zupelnie nie w moim guscie.... :disgust::polew:

Ciekawe jacy są w Twoim guscie :przebiegly::polew:

Opublikowano

no, Slaweq - co tak pozno? :D

Opublikowano

he.. chwile mnie na Forum nie było a Wy tu Angeli jakiś facetów podkładacie :polew: nie ładnie :polew:

Opublikowano

Taki kawal dostalem dzis od kumpla... :kox:

Krzysiek: (16:24)

Czterech dresiarzy jedzie swoim nowiutkim audi A4. W pewnym, niefortunnym momencie walnął w nich maluch. Wkurzeni wysiedli z audika. Po podejściu do drzwi malucha, jeden z nich wybił szybę i wyciągnął przez nią kierowcę malucha i mówi:

- No, to teraz Ci się dostanie!

- Ależ panowie, to nie jest sprawiedliwe, ja tu jestem sam - słaby, mały, a was jest czterech...

Dresiarze odwrócili się by omówić sytuację i po chwili odwracają się i jeden z nich mówi:

- No dobra, to Basior i Grucha są z tobą...

:polew: :polew: :polew::kox:

Opublikowano

To ja myślałem, że 23 cukierki przywiozę i będzie super, a tu się klubowicze rozochocili :shocked:

hehe.....krowka...to krowka takie male 0,7 na lebka......

:drunk: Hehe, a po godzinie 23 furki i 23 "ciała kierowców" na warszawskim spociku :decayed:

Opublikowano
hehe.....krowka...to krowka takie male 0,7 na lebka......

:drunk: Hehe, a po godzinie 23 furki i 23 "ciała kierowców" na warszawskim spociku :decayed:

bys sie zdziwił... co niektórzy to po 0,7 dopiero smaki łapią :gwizdanie:

Opublikowano
:wink4: No dobra, mnie tam po 0,7 trzeba położyć spać :polew:
Opublikowano

sam się nie kładziesz :decayed:

Opublikowano

Staram się trzymać fason do końca.. :zemdlal: :th:

Opublikowano

teraz poważnie,

szukam kogoś do pracy kto zna się na administrowaniu siecią + bazy danych (oracle mile widziane)

Opublikowano
Ooo..Witek ..ty masz photoshopa CS2 ? Bo ten Adriana ma za wysokie wymagania na moj PC :sick3:

Ja mam PS-Cs2 z fixem, mogę we wtorek ze sobą zabrać.. Ale do niego też trochę zasobów potrzeba..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.