Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kaska super obraca lewarkiem...kfatro jej nie potrzebne :wink4:

A esa ładna fakt

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pozio z Norbim, teraz musicie uważać na czarną strzałę, bo ostatnio dużo się dzieję :shocked:

Opublikowano

Pozio z Norbim, teraz musicie uważać na czarną strzałę, bo ostatnio dużo się dzieję :shocked:

połkneli blue pill :decayed:

Opublikowano

Coś Wam zdradze ja mam plan sprzedać mojego dieselka i zakupić to co Norbi polecił http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C5247410 :kox::naughty: tylko zanim się zdecyduje pewnie juz jej nie będzie ale ogulnie myśle nad zmianą na Eske :kox:

ORT - ogólnie / Poziek

Opublikowano

Zdecyduj sie na jeden wariant... mialo byc 200 kuni w AVG, jakies bodykity, teraz eSa.

Ja bym Ci radzil pojezdzic troche dluzej tym dieslem skoro to Twoje pierwsze auto zanim przesiadziesz sie do 2.7 BiT.

Inaczej skonczy sie tym, ze przy pedale w podlodze bedziesz sie trzymal kierownicy, a nie prowadzil auto...

Opublikowano

Zdecyduj sie na jeden wariant... mialo byc 200 kuni w AVG,

he he he ... juz nie takie historie slyszalem ... :naughty:

chco ostatnio czytalem [temat z wymiana skrzyni] ze wymagania u kolegi spadly do ok 180 PS-ow [ciekawe dlaczego .... :wink4:]

czekam na dalsze rezultaty [spadki] ... :naughty:

[bez urazy] :th:

Opublikowano

Kaska super obraca lewarkiem...

Hehe.. dobre :naughty:

Opublikowano

Jutro Promka? Podobno późnym popołudniem ma wiać, być zimno i padać na dokładkę :polew:

Opublikowano

Kaska super obraca lewarkiem...kfatro jej nie potrzebne :wink4:

Oj potrzebne to Q Poziu, nie mam inaczej mozliwości wygrac z Tobą :gwizdanie:

Opublikowano

Chciałbym niniejszym zakomunikować, że stuknęło mi 1k postów :decayed:

Opublikowano

Malik ale to co pijemy z tej okazji mam cos rozlac :decayed:

Miejsca spotów nie zmieniamy :hi:

Opublikowano

Kaska super obraca lewarkiem...kfatro jej nie potrzebne :wink4:

Oj potrzebne to Q Poziu, nie mam inaczej mozliwości wygrac z Tobą :gwizdanie:

Zawsze zostaje start z rolki... :>

Opublikowano

Wiem że miałem plany ale jak przejechałem się Eską dodatkowo pogadałem z kolegą ze spocików Warszawskich na temat przpięknego wydechu itp to zakochałem się w Esce nigdy wcześniej nie jezdziłem ale jak się przejechałem to jestem już zauroczony :)

Co do mocy w AVG 200KM jest możliwe ale jak to określili spece z Bielska możliwe ale nie wiadomo jak trwałe, chodzą pogłoski że dla AVG bezpieczne jest 160-170KM.

Opublikowano

Kaska super obraca lewarkiem...kfatro jej nie potrzebne :wink4:

Oj potrzebne to Q Poziu, nie mam inaczej mozliwości wygrac z Tobą :gwizdanie:

Zawsze zostaje start z rolki... :>

Też tak im powtarzam :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

Fiu fiu dzisiaj na spocie były 23 i pół bryczki , nieźle ,nieźle :)

Opublikowano

Fiu fiu dzisiaj na spocie były 23 i pół bryczki , nieźle ,nieźle :)

a kto byl ta polowka auta? :mysli::decayed:

Opublikowano

Kaśka , smarkaczem :)

Opublikowano

Kaśka , smarkaczem :)

:decayed::polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.