Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kaśka , smarkaczem :)

a no widzisz....tak szybko sie zmyla, ze nie zdazylam zauwazyc :kox::polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Fiu fiu dzisiaj na spocie były 23 i pół bryczki , nieźle ,nieźle :)

Noooo...

Dodatkowo biliśmy pierwszy rekord potencjalnych wymieniaczy turbin :D

Opublikowano

Kaśka , smarkaczem :)

a no widzisz....tak szybko sie zmyla, ze nie zdazylam zauwazyc :kox::polew:

Angel ja tam już o 18.45 byłam, więc nie tak znowu krótko. :)

Opublikowano

Fiu fiu dzisiaj na spocie były 23 i pół bryczki , nieźle ,nieźle :)

Noooo...

Dodatkowo biliśmy pierwszy rekord potencjalnych wymieniaczy turbin :D

taaa i pan doktor Lukaszr badal turbinki stetoskopem..... :laghing2:

Krzyniek dawaj foto..... :kox:[br]Dopisany: 20 Maj 2008, 22:55 _________________________________________________

Kaśka , smarkaczem :)

a no widzisz....tak szybko sie zmyla, ze nie zdazylam zauwazyc :kox::polew:

Angel ja tam już o 18.45 byłam, więc nie tak znowu krótko. :)

wiem, wiem.....to ja zawsze pozno przyjedzam :disgust:

Opublikowano

Dawać mi tu tego co robił fotki, a raczej tych, którzy robili fotki, bo chyba było ich kilku - nie wiedziałem, że jestem taki okaz do fotografowania :naughty:

Opublikowano

Dawać mi tu tego co robił fotki, a raczej tych, którzy robili fotki, bo chyba było ich kilku - nie wiedziałem, że jestem taki okaz do fotografowania :naughty:

Stary.

Pokupywali te Kanony, to teraz po sesji nawet pająk traumę u psychologa leczy :D

Opublikowano

Dawać mi tu tego co robił fotki, a raczej tych, którzy robili fotki, bo chyba było ich kilku - nie wiedziałem, że jestem taki okaz do fotografowania :naughty:

Lukaszu jak Cie zobaczyli z ta latarka na czole..... :kox::) to sie, z tymi kanonami zlecieli :D

Opublikowano

Dawać mi tu tego co robił fotki, a raczej tych, którzy robili fotki, bo chyba było ich kilku - nie wiedziałem, że jestem taki okaz do fotografowania :naughty:

Będzie dokumentacja, że czasem pojawiasz sie na spotach i pomagasz. :wink4::tongue4:

Opublikowano

Że też musiałem odjechać wcześniej, tyż bym wyciągnął KANONA... :decayed:

Opublikowano

Będzie dokumentacja, że czasem pojawiasz sie na spotach i pomagasz. :wink4::tongue4:

Dzisiaj miałem się nie pojawić, ale poświęciłem się i przyjechałem tylko żeby pomóc :tongue4:

Fotki poproszę na maila :wink4:

Opublikowano

no no szkoda ze mnie nie bylo tez bym dolaczyl do grupy trzymajacej kanony :gwizdanie: :kox:

... gornik w srodku Wawy... ze stetoskopem zamiast z kilofem... grzebiacy pod maska zamiast.... :gwizdanie:

Opublikowano

Będzie dokumentacja, że czasem pojawiasz sie na spotach i pomagasz. :wink4::tongue4:

Dzisiaj miałem się nie pojawić, ale poświęciłem się i przyjechałem tylko żeby pomóc :tongue4:

Fotki poproszę na maila :wink4:

Na jakiego maila :blink:

Bezwzględnie do wątku "Użytkownicy - pokażcie się" :D

Opublikowano

no no szkoda ze mnie nie bylo tez bym dolaczyl do grupy trzymajacej kanony :gwizdanie: :kox:

... gornik w srodku Wawy... ze stetoskopem zamiast z kilofem... grzebiacy pod maska zamiast.... :gwizdanie:

Jak Ciebie znam to byś się dołączył do trzymania, ale stetoskopu, bo by ciekawość Ciebie zżarła :polew:

Na jakiego maila :blink:

Bezwzględnie do wątku "Użytkownicy - pokażcie się" :D

Ty jeszcze będziesz chciał olej ... poczekaj :polew:

Opublikowano

Na jakiego maila :blink:

Bezwzględnie do wątku "Użytkownicy - pokażcie się" :D

Ty jeszcze będziesz chciał olej ... poczekaj :polew:

hoho, jaka cisza od razu :decayed: :gwizdanie:

Opublikowano

Na jakiego maila :blink:

Bezwzględnie do wątku "Użytkownicy - pokażcie się" :D

Ty jeszcze będziesz chciał olej ... poczekaj :polew:

hoho, jaka cisza od razu :decayed: :gwizdanie:

Eeee tam, ja się wcale nie tego oleju przestraszyłem.

Tylko ja rzeczywiście przyjdę po namiary na speców od regeneracji turbawy, to trzeba z gościem dobrze żyć :hi:

Łukaaaaaaasz! No, co Ty... No nie bądź taki. No przecież żartowałem. No, na zartach się nie znasz? Daj spokój. Oj, bo Ci powiem, że ... :tongue4:

Opublikowano

Wit Tobie też się wyrobiło śmigło ? ;(

Opublikowano

Wit Tobie też się wyrobiło śmigło ? ;(

Nooo... witaj w Klubie.

Klub się nazywa LzFzWŚ - Ludzi z Forum z Wyrobionym Śmigłem.

Zaraz se trzasnę odpowiedni podpis.

ZAMAWIAM MEMBER NUMER 1 (wiem, ze nie mnie pierwszemu mnie się wysrało, ale ja pierwszy wpadłem na pomysł założenia takiego Klubu w Klubie)

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Łukaaaaaaasz! No, co Ty... No nie bądź taki. No przecież żartowałem. No, na zartach się nie znasz? Daj spokój. Oj, bo Ci powiem, że ... :tongue4:

Oj Wiciu, przecież wiesz, że dla Ciebie to ... to kiedy do mnie zawitasz pogadać tak jak w Święta ? :naughty:

Opublikowano

Łukaaaaaaasz! No, co Ty... No nie bądź taki. No przecież żartowałem. No, na zartach się nie znasz? Daj spokój. Oj, bo Ci powiem, że ... :tongue4:

Oj Wiciu, przecież wiesz, że dla Ciebie to ... to kiedy do mnie zawitasz pogadać tak jak w Święta ? :naughty:

No, dzień bez podlizywania to dzień stracony (ja go dziś nie straciłem :D )

Łoj, Chłopie. Marzy mi się jakaś spokojna, alboi niespokojna popijawa. Ale póki co musze opedzić sprawy przeprowadzkowe i zatrudnić parę osób, bo inaczej pierdolnę na zawał. A parafrazując Brylanta z "Poranku kojota" - na to jestem zbyt młody i zbyt piękny :D

Ale, ale. Przecież ja specyficznych specjalistów poszukiwam.

No, to szykujta się ludziska na ogłoszenie z odzaju "Dam pracę". Może nawet jutro mi się je uda napisać? :mysli:

(ostatnie 3 linijki posta - na poważnie)

Opublikowano

Że też musiałem odjechać wcześniej, tyż bym wyciągnął KANONA... :decayed:

No właśnie, żeś tak szybko zwiał że nawet nie zdążyłeś się pożegnać, przyznawaj się gdzieś był? to może następnym razem pojedziemy z tobą :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.