Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Że też musiałem odjechać wcześniej, tyż bym wyciągnął KANONA... :decayed:

No właśnie, żeś tak szybko zwiał że nawet nie zdążyłeś się pożegnać, przyznawaj się gdzieś był? to może następnym razem pojedziemy z tobą :>

Na pewno Jozin wymyślił jakąś historyjkę o mnie, tak? :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Krzyniek, weź no się chłopaku ogarnij i prześlij mi co masz przesłać, bo będzie :ban::polew:

Opublikowano

Że też musiałem odjechać wcześniej, tyż bym wyciągnął KANONA... :decayed:

No właśnie, żeś tak szybko zwiał że nawet nie zdążyłeś się pożegnać, przyznawaj się gdzieś był? to może następnym razem pojedziemy z tobą :>

Napeno pojedziemy ...Tomek sie podzieli z kolegami :decayed:

Na pewno Jozin wymyślił jakąś historyjkę o mnie, tak? :decayed

Teoria pewna jest :naughty:

Krzyniek foty ? :baseball:

Panowie a tak z czystej ciekawości ile kosztować będzie regeneracja turbiny ?

Opublikowano

Panowie a tak z czystej ciekawości ile kosztować będzie regeneracja turbiny ?

W Milecu płaciłem 500 zeta.

Opublikowano

Panowie a tak z czystej ciekawości ile kosztować będzie regeneracja turbiny ?

http://www.reampoland.pl/index.html?idg=cennik1&sklep=

"Ceny kompletów wliczone do usług kalkulowane przy kursie euro = 4.6 pln" - czyli dość stary cennik

Opublikowano

Wit Tobie też się wyrobiło śmigło ? ;(

Nooo... witaj w Klubie.

Klub się nazywa LzFzWŚ - Ludzi z Forum z Wyrobionym Śmigłem.

Zaraz se trzasnę odpowiedni podpis.

ZAMAWIAM MEMBER NUMER 1 (wiem, ze nie mnie pierwszemu mnie się wysrało, ale ja pierwszy wpadłem na pomysł założenia takiego Klubu w Klubie)

:polew: :polew: :polew:

Wit!!! nożesz karwa mać, niemogie z Tobą :polew: :polew: :polew:

Ch..uj tam siadam na podłodze zeby znowu z krzesła nie spaść :rotfl1:

Opublikowano

Witam,

Może w ten wtorek podjadę do Promenady na mój dziewiczy Spocik :thumbup: , chociaż z rozklekotanym przodem to trochę kwas, ale może czegoś się dowiem przy okazji :chytry:

Czy zwyczajowo przyjęty jest jakiś wpisowy poczęstunek :P Kawa i ciasteczka ? :decayed:

Opublikowano

Witam,

Może w ten wtorek podjadę do Promenady na mój dziewiczy Spocik :thumbup: , chociaż z rozklekotanym przodem to trochę kwas, ale może czegoś się dowiem przy okazji :chytry:

Czy zwyczajowo przyjęty jest jakiś wpisowy poczęstunek :P Kawa i ciasteczka ? :decayed:

Kawa i ciasteczka mile widziane.......ale najlepsze wpisowe to krowka :decayed: :laghing2:

Opublikowano
Witam,

Może w ten wtorek podjadę do Promenady na mój dziewiczy Spocik :thumbup: , chociaż z rozklekotanym przodem to trochę kwas, ale może czegoś się dowiem przy okazji :chytry:

Czy zwyczajowo przyjęty jest jakiś wpisowy poczęstunek :tongue: Kawa i ciasteczka ? :decayed:

Kawa i ciasteczka mile widziane.......ale najlepsze wpisowe to krowka :decayed: :laghing2:

... rozumiem, że mówimy o Ciągutkach :gwizdanie: A nie o alkoholu ! :rtfm: Tyle mogę załatwić :evil:

Opublikowano
Witam,

Może w ten wtorek podjadę do Promenady na mój dziewiczy Spocik :thumbup: , chociaż z rozklekotanym przodem to trochę kwas, ale może czegoś się dowiem przy okazji :chytry:

Czy zwyczajowo przyjęty jest jakiś wpisowy poczęstunek :tongue: Kawa i ciasteczka ? :decayed:

Kawa i ciasteczka mile widziane.......ale najlepsze wpisowe to krowka :decayed: :laghing2:

... rozumiem, że mówimy o Ciągutkach :gwizdanie: A nie o alkoholu ! :rtfm: Tyle mogę załatwić :evil:

mogą być i Ciągutki, cały bagażnik :naughty: byle nie takie "ZalepMorde" :gwizdanie: :kox:

Opublikowano
mogą być i Ciągutki, cały bagażnik :naughty: byle nie takie "ZalepMorde" :gwizdanie: :kox:

Tego nie zagwarantuje :laghing2: Z tymi krówkami to jak z życiem - nigdy nie wiesz co Cię czeka :tonguemad: .. I to jest w nich najpiękniejsze :decayed:

Opublikowano
Witam,

Może w ten wtorek podjadę do Promenady na mój dziewiczy Spocik :thumbup: , chociaż z rozklekotanym przodem to trochę kwas, ale może czegoś się dowiem przy okazji :chytry:

Czy zwyczajowo przyjęty jest jakiś wpisowy poczęstunek :tongue: Kawa i ciasteczka ? :decayed:

Kawa i ciasteczka mile widziane.......ale najlepsze wpisowe to krowka :decayed: :laghing2:

... rozumiem, że mówimy o Ciągutkach :gwizdanie: A nie o alkoholu ! :rtfm: Tyle mogę załatwić :evil:

hehe.....krowka...to krowka :polew: takie male 0,7 na lebka...... :D

na ostatnim spocie bylo 23 fury...takze obawiam sie, ze bagaznik mozesz miec za maly.... :D

Opublikowano

na początek wystarczy a w miarę apetytu kolega będzie wypożyczał przyczepkę :kox:

Opublikowano

na początek wystarczy a w miarę apetytu kolega będzie wypożyczał przyczepkę :kox:

:laghing2: :laghing2:

Opublikowano

To dla angeli krówkę : :laghing2:

piccowpaddyswift400hh4.jpg

A ja chce taką :dance: :drool:

cowgirlcostumekq3.gif

:decayed:

Opublikowano

Te raggaman ja nie chce ,takiej wychudzonej....... :decayed::polew:

Wole ta co Ty...... :polew: .....tylko w meskim wydaniu.... :kox::tongue4:

Opublikowano

angela

Nie miałem zdjęć Krzyńka wiec jest co jest :decayed:

nakedcowboyintimessquarqd5.jpg

Opublikowano

Te raggaman ja nie chce ,takiej wychudzonej....... :decayed::polew:

Wole ta co Ty...... :polew: .....tylko w meskim wydaniu.... :kox::tongue4:

chlopaki.jpg

Wybieraj którego chcesz

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

angela

Nie miałem zdjęć Krzyńka wiec jest co jest :decayed:

zupelnie nie w moim guscie.... :disgust::polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.