Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie No, trza być!!!

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Będę!

Panowie ruszać dupska do Promki. za***ista pogoda!

Opublikowano

panie wszystko dla cię :decayed::decayed::decayed:

Ta i tylko oniak bedzie pił bo reszta prowadzi/boi sie kobity/jutro pracuje/jedzie do tesciowej/boli ząb itepe itede :grin:

Opublikowano
Będę!

Panowie ruszać dupska do Promki. za***ista pogoda!

Jakiej Promki, co Ty ludzi w błąd wprowadzasz!

Opublikowano

Jakiej Promki, co Ty ludzi w błąd wprowadzasz!

:bicz2:
Opublikowano
:facepalm:
Opublikowano

Czyli spotykamy się na parkingu Legii?? To ten na skrzyżowaniu ulic Łazienkowskiej i Solce??

Opublikowano
:facepalm:

No co?

Pył z tych drzew lakier niszczy

====

A na poważnie: poszukajcie innej formuły spotów, może właśnie "powrót do korzeni" będzie sposobem na zwiększenie frekwencji?

Opublikowano

Dlatego dziś Torwar.

Opublikowano

panie wszystko dla cię :decayed::decayed::decayed:

Ta i tylko oniak bedzie pił bo reszta prowadzi/boi sie kobity/jutro pracuje/jedzie do tesciowej/boli ząb itepe itede :grin:

hehehe :grin::grin::grin:

co do spota to mnie i tak obojętne bo nie wiem czy do 19 zdążę odparować :decayed:

Opublikowano
Dlatego dziś Torwar.

Zastanawiasz się wogóle nad konsekwencjami takiej zmiany? Spotkasz się sam z poźkiem, albo raczej sam ze sobą bo poziek i tak nie przyjedzie?

Kiedy byłeś ostatnio na parkingu pod Torwarem. Bo ja za każdym razem jak tam przejeżdżam to widzę, że jest zamknięty ze względu na jakieś imprezy albo na samym Torwarze albo na stadionie Legii obok.

Jak chcecie robić zmianę miejscówki to przynajmniej poproście Lukasa albo jakiegoś admina o modyfikację pierwszego postu.

Opublikowano

Ludzie podajcie wkońcu gdzie to miejsce bo i ja widzę że pocałuje klamkę, a chciał bym sie z wami poznać bo mam kilka pytań do was :)

Niech ktoś w końcu napiszę gdzie to spotkanie :)

---------- Post dopisany at 13:33 ---------- Poprzedni post napisany at 13:33 ----------

Ludzie podajcie wkońcu gdzie to miejsce bo i ja widzę że pocałuje klamkę, a chciał bym sie z wami poznać bo mam kilka pytań do was :)

Niech ktoś w końcu napiszę gdzie to spotkanie :)

Opublikowano
Dlatego dziś Torwar.

Zastanawiasz się wogóle nad konsekwencjami takiej zmiany? Spotkasz się sam z poźkiem, albo raczej sam ze sobą bo poziek i tak nie przyjedzie?

Kiedy byłeś ostatnio na parkingu pod Torwarem. Bo ja za każdym razem jak tam przejeżdżam to widzę, że jest zamknięty ze względu na jakieś imprezy albo na samym Torwarze albo na stadionie Legii obok.

Jak chcecie robić zmianę miejscówki to przynajmniej poproście Lukasa albo jakiegoś admina o modyfikację pierwszego postu.

Nie stresuj się misiaczku, idź zrób siku bo Cie coś ciśnie :naughty:
Opublikowano

:jerk:

:decayed:

Opublikowano

c**j z tego spota będzie widzę :whistling:

Opublikowano
Dlatego dziś Torwar.

Zastanawiasz się wogóle nad konsekwencjami takiej zmiany? Spotkasz się sam z poźkiem, albo raczej sam ze sobą bo poziek i tak nie przyjedzie?

Kiedy byłeś ostatnio na parkingu pod Torwarem. Bo ja za każdym razem jak tam przejeżdżam to widzę, że jest zamknięty ze względu na jakieś imprezy albo na samym Torwarze albo na stadionie Legii obok.

Jak chcecie robić zmianę miejscówki to przynajmniej poproście Lukasa albo jakiegoś admina o modyfikację pierwszego postu.

Chrzanić.

Z obgadywaniem miejscówek jest więcej zamieszania niż ze studiami MBA.

A i tak potem na spotach bite są rekordy frekwencyjne 2-3 aut :grin:

Jak ktoś chce, to dotrze.

Ja jestem dziś na Torwarze.

Dawno nie byłem, to się zbiorę.

Mogę być trochę po 19,00 (bo zawsze się spóźniam).

Czarne Bravo :decayed:

Opublikowano

Jak chcecie kiełbaski to na cargo koleś jeździ i można kupić ;)

Opublikowano

Ja jestem dziś na Torwarze.

Dawno nie byłem, to się zbiorę.

Mogę być trochę po 19,00 (bo zawsze się spóźniam).

Czarne Bravo :decayed:

Dobra... to też dupsko zbiorę

Opublikowano

Ja wracam z trasy , ale na 19 bede na torwarze !

Opublikowano

No i gitocha na klavocha :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.