Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Góral, chyba musisz trochę głośniej zapytać :P "jaki tu spokój na na na na..."

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Góral, chyba musisz trochę głośniej zapytać :P "jaki tu spokój na na na na..."

oj żeby się dało to i bym pokrzyczał ale cóż nie da się :decayed::decayed:

Opublikowano

W sumie to nie wiem..nigdy nie byłem :decayed: ale Moskal zachwala ten stan :grin::decayed:

i nie bedziesz :grin::grin::grin::grin:

Ragaa , w konkubinacie nie ma takich problemów :D

True :grin:

Opublikowano
Ragaa , w konkubinacie nie ma takich problemów :D

True :grin:

Ale "na dziecko" zawsze można coś szarpnąć :naughty:

Opublikowano
Ragaa , w konkubinacie nie ma takich problemów :D

True :grin:

Ale "na dziecko" zawsze można coś szarpnąć :naughty:

:facepalm::facepalm::facepalm:

:polew::polew:

Opublikowano

zapoluj na najładniejszą kibicke załóż gume i módl się żeby strzeliła jak ONO opona :PPP

Opublikowano

ej Pany , żyjeta tam? wszyscy pomarlina forum?

Opublikowano

żyjemy... nawet chciałem dzisiaj na spota jechać

Opublikowano
żyjemy... nawet chciałem dzisiaj na spota jechać

Uu.. :grin::decayed:

Opublikowano
żyjemy... nawet chciałem dzisiaj na spota jechać

Uu.. :grin::decayed:

:decayed:

Opublikowano

elooo chłopaki jak tam na spocie dziś?????

myśmy właśnie skończyli imprezę z okazji wtorku :decayed: a nas środa zastałą :decayed:

Opublikowano
elooo chłopaki jak tam na spocie dziś?????

myśmy właśnie skończyli imprezę z okazji wtorku :decayed: a nas środa zastałą :decayed:

Chyba czwartek... :facepalm::grin:

Opublikowano
elooo chłopaki jak tam na spocie dziś?????

myśmy właśnie skończyli imprezę z okazji wtorku :decayed: a nas środa zastałą :decayed:

Chyba czwartek... :facepalm::grin:

faktycznie gdzieś dzień znikł :shock3::shock3::shock3::shock3:

:polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

a jak frekwencja na ostatnim spocie bo jak wyjezdzałem do tyry to były 4 samochody na krzyż :decayed:

Opublikowano
a jak frekwencja na ostatnim spocie bo jak wyjezdzałem do tyry to były 4 samochody na krzyż :decayed:

Nic się nie zmieniło do około 21:30 ..... *ujnia z grzybnią i pleśnią :thumbdown: , jak tak dalej będzie to chyba trzeba będzie robić jakąś listę Kto zamierza przybyć na spota :decayed:

Opublikowano

no.... bo ja już 2 spot na górala poluje i d*pa :decayed:

Opublikowano

Qrol.... bo do Górala to trza z "krową" i zaraz będzie :grin:

Opublikowano
Qrol.... bo do Górala to trza z "krową" i zaraz będzie :grin:

przepraszam bardzo :decayed: obecnie jestem w domku w górach i rozkoszuję się jakże wyborną śliwaczką :decayed:

Opublikowano
Qrol.... bo do Górala to trza z "krową" i zaraz będzie :grin:

przepraszam bardzo :decayed: obecnie jestem w domku w górach i rozkoszuję się jakże wyborną śliwaczką :decayed:

Żebyś się znowu w poniedziałek nie obudził... :grin: Kolejny dzień z życiorysu... :facepalm:

Miałem być ale sesja ...wa jego mać :thumbdown: A jestem w plecy ze wszystkim...

Opublikowano

Uderz w stół :whistling: ... a nożyce się odezwą :grin:

Zdrówko Tomek .

BTW (wyrezałem smd w dziennych i bangla :kox: w/g Twoich sugestii - bez modułów i innych pierdół ) więc trza by się zresetować za zaoszczędzoną kasę , a nie tylko wirtualnie :wink:

---------- Post dopisany at 00:44 ---------- Poprzedni post napisany at 00:37 ----------

Łukasz :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.