Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No i co w końcu z tymi jazdami u Wróbla?? W przyszły wtorek będę na spocie to pogadamy... :)

Opublikowano

wejde Wam troche w temat .............Warszawka.........bójta sie ............ i trzymajta pion............."zloty ślaskie" zaczyna działać - mamy już 2 strony........ :polew:

Opublikowano

wejde Wam troche w temat .............Warszawka.........bójta sie ............ i trzymajta pion............."zloty ślaskie" zaczyna działać - mamy już 2 strony........ :polew:

Chłopie popatrzaj na TOP TEN spamerów spotów warszawskich i sam powiedz czy kogoś wam oddelegować:

2442 Lukas

1586 Poziek

1250 lukaszr

1083 wit.s

1054 Norbi

981 hornet

826 Flyer

815 T-żółw

783 ono

709 angela

587 adamooo

532 malik

530 spanky

515 krzyniek

508 Kaśka

477 Brynia

456 raggaman

348 adaho

296 Motor

246 tomaszust

:tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

wejde Wam troche w temat .............Warszawka.........bójta sie ............ i trzymajta pion............."zloty ślaskie" zaczyna działać - mamy już 2 strony........ :polew:

:th:

Opublikowano

no Poziu ....... szacun.......ładną ilość osób przywitaliście :polew: :polew:

Opublikowano

Chłopie popatrzaj na TOP TEN spamerów spotów warszawskich i sam powiedz czy kogoś wam oddelegować:

2442 Lukas

1586 Poziek

1250 lukaszr

1083 wit.s

1054 Norbi

981 hornet

826 Flyer

815 T-żółw

783 ono

709 angela

587 adamooo

532 malik

530 spanky

515 krzyniek

508 Kaśka

477 Brynia

456 raggaman

348 adaho

296 Motor

246 tomaszust

no to teraz widac kto najwiecej spamuje :travolta: :laghing2:[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2008, 13:56 _________________________________________________

no Poziu ....... szacun.......ładną ilość osób przywitaliście :polew: :polew:

Miron to sa posty ze spocikow warszawskich :tongue4:

Opublikowano

Bryniu wchodź na śląskie - będziesz w pierwszej trójce :decayed:

Opublikowano

Oj trzeba nadrobić, bo coś kiepska ta pozycja na liście :gwizdanie

Bryniuś kochanie dla mnie zawsze będziesz nomber łan :kox::naughty::tongue4:

Opublikowano

zastanawiam sie nad jedna rzecza..

gdy ktos prezentuje autko, to wiele osob namawia go na fele 17 i obnizenie.

jak rozumiem sporo osob obniza swoje Audiczki...

ja mam obnizona od kupna, ale nie wiem o ile i tak sie wlasnie zastanawiam, jak Wy koledzy i kolezanki z obnizonymi autkami wyjezdzacie z Promenady, poniewaz ja jak wyjezdzalem po zlocie tydzien temu (a moze dwa tygodnie?) to na drugim i pierwszym pieterku zahaczylem spodem przy zjezdzie:P

macie jakas specjalna technike?:P

bo mnie to juz drazni ze ciagle o cos zahaczam, a najgorzej jest na parkingu strzezonym z kolczatka, za 50 wjazdow udalo mi sie raz nie zahaczyc, ale kombinowalem jak kon pod gore ;)

Opublikowano

macie jakas specjalna technike?:P

Ja przy zjeździe powolutku powolutku i jakoś sie udaje dokłądką szurnąc delikatnie :tongue4:

Garba niestety dziś zachaczyłem miską :angry:

Ale 2 kolegom wczoraj nie udało sie nie zachaczyć jak jechali moim paździoszkiem :naughty:

Opublikowano

...mniej jedz , wysiadaj z auta i przepychaj :tongue4:

Opublikowano

DarkMind Musisz najeżdżać powoli i z lekkim skosem. Wtedy nawet najwyższe garby nie będą obcierać.

Opublikowano

Ja przy zjeździe powolutku powolutku i jakoś sie udaje dokłądką szurnąc delikatnie :tongue4:

Garba niestety dziś zachaczyłem miską :angry:

Ale 2 kolegom wczoraj nie udało sie nie zachaczyć jak jechali moim paździoszkiem :naughty:

na skreconych koleczkach? jakos pod skosem zjezdzasz? bo ja to niezle zahaczylem jak wyjezdzalem ze spotu.

...mniej jedz , wysiadaj z auta i przepychaj :tongue4:

DarkMind Musisz najeżdżać powoli i z lekkim skosem. Wtedy nawet najwyższe garby nie będą obcierać.

staram sie ale...

najgorszy jest wjazd na parking bo pod gorke, a na jej czubku jest garb z kolczatka, jak wyjezdzam to spoko, ale jak wjezdzam to zahacze zawsze, tzn ostatnio mi sie udalo ale to prawie w poprzek calego wjazdu stanalem;)

zwlaszcza jak wyjezdzam z parkingu w promenadzie, podjade, zepchne powoli a potem potrenuje "wskoki" do auta i celowanie na hamulec;)

Opublikowano

na skreconych koleczkach? jakos pod skosem zjezdzasz? bo ja to niezle zahaczylem jak wyjezdzalem ze spotu

Ta..dokładnie jak to napisał kolega Malik :)

Tosik to wczoraj moim ładnie przyrżną po progu :decayed:[br]Dopisany: Czerwiec 25, 2008, 03:23:55 _________________________________________________http://warszawa.gumtree.pl/c-Przyjaciele-Randki-poszukuj-pewnej-osoby-twoj-usmiech-nie-dal-mi-spac-W0QQAdIdZ58945841

Który to ? :D

Opublikowano

Nie wstydzić sie kolego :decayed:

dobrze ze moja dziewczyna nie czyta forum, bo znajac ja uwierzylaby ze to ja i mialbym druga sliczna ryske na autku od drzwi kierowcy do konca;)

Opublikowano

dobrze ze moja dziewczyna nie czyta forum, bo znajac ja uwierzylaby ze to ja i mialbym druga sliczna ryske na autku od drzwi kierowcy do konca

Eee tam ..rysy na klapie to jest to :decayed::tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.