Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Fly, zapiekają się na takich trzpieniach, trzeba rozkrecic, oczyscic , nasmarować. Dobrze, ze Ci silnik sie nie spalił, jak tak wolno chodziły to niezle dostał po piz*zie.

czyli chyba taka sama konstrukcja jak w skodzie,tylko ze jak one juz staja to je za skur...syna ciezko wybic z tych tulejek (tyle juz jest tam rdzy),ale nie ma rzeczy niemozliwych :)

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Miałem tak kiedyś w golfie , rozebrałem to , ale tak przyjebałem młotkiem że sie rozleciało ,cały mechanizm w ASO kosztował jakieś 200 zł.

Opublikowano

Dzieki za porady. To mam zabawe na weekend :)

Opublikowano

Flyer nie możesz tych trzpieni wybić bo popęka obudowa tak jak oniak pisze najlepiej jak weźmiesz duży klucz i będziesz je tak jakby wykręcał jak śrubę, ja tak robiłem u siebie i pomogło.

wygląda to tak, sorka za fotę ale to byle jakiego z telefonu aV1cF9UA.jpg

Opublikowano

Bedą naklejeczki na wtorek?? :drool:

Opublikowano

Ooo... chetnie odklupie naklejke i ramki od kogos :D:decayed::kox:

Opublikowano

Ooo... chetnie odklupie naklejke i ramki od kogos :D:decayed::kox:

....jak zwykle wszystko na ostatnia chwile :acute:

Opublikowano

Ooo... chetnie odklupie naklejke i ramki od kogos :D:decayed::kox:

....jak zwykle wszystko na ostatnia chwile :acute:

Angi słoneczko a ode mnie odbierzesz monety dla S. :naughty::decayed:

Opublikowano

Ooo... chetnie odklupie naklejke i ramki od kogos :D:decayed::kox:

:polew: Dogadamy się :naughty:

Opublikowano

Ooo... chetnie odklupie naklejke i ramki od kogos :D:decayed::kox:

....jak zwykle wszystko na ostatnia chwile :acute:

to oszczędność.. idzie tylko po kosztach i nie płaci za przesyłke :wink4::tongue4:

Opublikowano

Angi słoneczko a ode mnie odbierzesz monety dla S. :naughty::decayed:

Poziu.... juz zostalam poinformowana o tym fakcie :wink4::decayed:

Opublikowano

Bedą naklejeczki na wtorek?? :drool:

tomaszust a zamawiales u mnie naklejki :mysli:

Opublikowano

Bedą naklejeczki na wtorek?? :drool:

tomaszust a zamawiales u mnie naklejki :mysli:

Zamawiałem, ale czy to u Ciebie było..? :mysli: Podobno do moskala79 miały przyjść hurtem. Ja zamawiałem dwie.

EDIT: Już wszystko jasne. Zamawiałem naklejki, ale 3D u kolegi mcm00, więc pytanie Czy będą naklejeczki we wtorek kieruję do moskala79. :decayed:

Opublikowano

Fly, zapiekają się na takich trzpieniach, trzeba rozkrecic, oczyscic , nasmarować. Dobrze, ze Ci silnik sie nie spalił, jak tak wolno chodziły to niezle dostał po piz*zie.

czyli chyba taka sama konstrukcja jak w skodzie,tylko ze jak one juz staja to je za skur...syna ciezko wybic z tych tulejek (tyle juz jest tam rdzy),ale nie ma rzeczy niemozliwych :)

jakiś "jegomość" na ostatnim spocie stwierdził że audi to podrooba skody :decayed: (nie powiem kto) :decayed:

Opublikowano

Angi słoneczko a ode mnie odbierzesz monety dla S. :naughty::decayed:

Młody nie krepuj sie, spokojnie mozesz pisac moje pełne imie lub nicka z Forum :nabijasie: :nabijasie:

Opublikowano

Bedą naklejeczki na wtorek?? :drool:

tomaszust a zamawiales u mnie naklejki :mysli:

Zamawiałem, ale czy to u Ciebie było..? :mysli: Podobno do moskala79 miały przyjść hurtem. Ja zamawiałem dwie.

EDIT: Już wszystko jasne. Zamawiałem naklejki, ale 3D u kolegi mcm00, więc pytanie Czy będą naklejeczki we wtorek kieruję do moskala79. :decayed:

musze pogadac z Marcinem ale na razie nie dawał znac czy beda na wtorek. jak cos to dam znac

[br]Dopisany: 30 Czerwiec 2008, 06:57 _________________________________________________Musze wam sie czyms pochwalić :

dsc00554bf8.jpg

Opublikowano

To to mowisz wyleciałeś z 4 paczek i 10 punktów :naughty:

Podpis ładny :tongue4:

Opublikowano

Sweet :thumbdown:

Opublikowano

To to mowisz wyleciałeś z 4 paczek i 10 punktów :naughty:

Podpis ładny :tongue4:

dlaczego ładny ????

Opublikowano

dlaczego ładny ????

A ja wiem dlaczego . ..no taki prosty i fajny no :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.