Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

<LOL> Góral dopiero jesteś wstanie odpisać?? no to ładny ten destylat był :)

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Góral czy w ogóle lubisz alkohol?

Opublikowano
Góral czy w ogóle lubisz alkohol?

Z całym przekonaniem i w stu procentowej pewności, ze odpowiedz na twoje pytanie jest przemyślana i poparta rozlicznymi testami odpowiadam stanowczo:

nie :decayed:

:decayed:

Opublikowano

to tak na podsumowanie tego dnia na forum

Opublikowano

jakie tam podsumowanie dzień się dopiero zaczyna :decayed:

Opublikowano

Oniak już nie śpi, tylko na forum czatuje??:shock3:

---------- Post dopisany at 06:54 ---------- Poprzedni post napisany at 06:52 ----------

Góral czy w ogóle lubisz alkohol?

Z całym przekonaniem i w stu procentowej pewności, ze odpowiedz na twoje pytanie jest przemyślana i poparta rozlicznymi testami odpowiadam stanowczo:

nie :decayed:

:decayed:

ufff :decayed:

---------- Post dopisany at 06:57 ---------- Poprzedni post napisany at 06:54 ----------

Oniakowski na przyszłość... z rana po cichu przegladaj forum, a nie wpier... się z buciorami i budzisz porządnych obywateli. No...

Opublikowano
:siema:
Opublikowano

:hi:

---------- Post dopisany at 10:00 ---------- Poprzedni post napisany at 09:20 ----------

Ktoś się dzisiaj wybiera na promenadę? :)

Opublikowano

Norbi ma być na 100%.

Ja dzisiaj jestem na Torwarze a potem piechtą na meczyk na Narodowy :kox:

Opublikowano
:hi:

---------- Post dopisany at 10:00 ---------- Poprzedni post napisany at 09:20 ----------

Ktoś się dzisiaj wybiera na promenadę? :)

JA

po (jak zwykle) dluzszej przerwie :naughty:

Opublikowano
Norbi ma być na 100%.

Ja dzisiaj jestem na Torwarze a potem piechtą na meczyk na Narodowy :kox:

Norbi zawsze jest na 100%, to Piksej się opierdaala i nie przyjeżdża w ogóle!!!

---------- Post dopisany at 11:54 ---------- Poprzedni post napisany at 11:49 ----------

W d*pie się ta,m w tej Moskwie im przewraca

http://www.yutube.com/watch?v=QNKzKtWuf1g&feature=player_embedded

100-200 3.3sek :shock3:

Opublikowano

ja się bawie lampami :D

Opublikowano

Ja prawdopodobnie też się pojawię po długiej przerwie:), jest w promce jakaś opcja obejrzenia meczu? :decayed::wink:

Opublikowano
:decayed: Siema
Opublikowano
:decayed: Siema

wymacane?

Opublikowano

Norbi zawsze jest na 100%, to Piksej się opierdaala i nie przyjeżdża w ogóle!!!

co prawda to prawda :whistling:

---------- Post dopisany at 14:12 ---------- Poprzedni post napisany at 14:11 ----------

:decayed: Siema

wymacane?

człowieku z 10 sztuk jedna po drugiej :decayed: równiutką godzinkę :decayed:

Opublikowano

nie wiem czy mam ci zazdrościć:eusathink:

Opublikowano
:decayed: no cóż działo się :grin:
Opublikowano

Cześć dziewczyny ;)

Ja się chyba nie pojawie tak jak planowałem bo mnie sciagneli do roboty.. :(

Opublikowano
Cześć dziewczyny ;)

Ja się chyba nie pojawie tak jak planowałem bo mnie sciagneli do roboty.. :(

Płakać nikt po Tobie nie będzie :doh:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.