Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No za tydzien beda juz kubki i naklejki

no to za tydzień zabieramy termosy i spirytus :decayed: ... do oczyszczania lakieru przed lepieniem naklejek a jak coś zostanie to wlejemy w nowe kubeczki :drinks:

:decayed::brawo:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja proszę o przygotowanie czerwonego dywanu, orkiestry dętej i dziewczynek które będą sypały kwiaty.... może uda mi się przyjechać we wtorek. :cool1:

Przepraszam, że stworzę coś leciutko niezgodnego z regulaminem (aczkolwiek wypowiedź jest):

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Opublikowano

No za tydzien beda juz kubki i naklejki

no to za tydzień zabieramy termosy i spirytus :decayed: ... do oczyszczania lakieru przed lepieniem naklejek a jak coś zostanie to wlejemy w nowe kubeczki :drinks:

ta to i ja sie pojawie :P

trzeba wkoncu hamulce zamówic :P

znaczy pewnie odebrac :P

a kubeczek koniecznie musi byc bo w pracy nie mam nic do kawy :)

zawsze w plastiku pije :)

Opublikowano

ooo no wkońcu Piter :good:

Opublikowano

Ja proszę o przygotowanie czerwonego dywanu, orkiestry dętej i dziewczynek które będą sypały kwiaty.... może uda mi się przyjechać we wtorek. :cool1:

Przepraszam, że stworzę coś leciutko niezgodnego z regulaminem (aczkolwiek wypowiedź jest):

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Poziek , proponuje kropka dla kolegi...

Opublikowano

Poziek , proponuje kropka dla kolegi...

ładnie to tak Pozia podpuszczać .. to jak skok na Bungee tyle że bez liny :decayed:

Opublikowano

Poziek , proponuje kropka dla kolegi...

ładnie to tak Pozia podpuszczać .. to jak skok na Bungee tyle że bez liny :decayed:

nie wierze , sprawdzimy we wtorek ?????

Opublikowano

Ja proszę o przygotowanie czerwonego dywanu, orkiestry dętej i dziewczynek które będą sypały kwiaty.... może uda mi się przyjechać we wtorek. :cool1:

Przepraszam, że stworzę coś leciutko niezgodnego z regulaminem (aczkolwiek wypowiedź jest):

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Niepuszczane bąki unoszą się do głowy i stąd birą się posrane pomysły.

Opublikowano

Poziek , proponuje kropka dla kolegi...

ładnie to tak Pozia podpuszczać .. to jak skok na Bungee tyle że bez liny :decayed:

nie wierze , sprawdzimy we wtorek ?????

KOGO ZRZUCAMY?? LukaszaR ?? :polew:[br]Dopisany: 03 Lipiec 2008, 11:43 _________________________________________________

Niepuszczane bąki unoszą się do głowy i stąd birą się posrane pomysły.

Znaczy zwieracza ma zbyt silnego ? :polew:

Opublikowano

moskal, te naklejki 3D to fajne czy obciachowe?? :decayed:

Opublikowano

Niepuszczane bąki unoszą się do głowy i stąd birą się posrane pomysły.

Urzekła mnie Twoja historia :tongue4:

Opublikowano

Poziek , proponuje kropka dla kolegi...

ładnie to tak Pozia podpuszczać .. to jak skok na Bungee tyle że bez liny :decayed:

nie wierze , sprawdzimy we wtorek ?????

KOGO ZRZUCAMY?? LukaszaR ?? :polew:[br

A mozna tam wjechac jeszcze wyżej ??? bedzie wiecej zabawy , dłużej bedzie leciał :polew:[br]Dopisany: 03 Lipiec 2008, 11:52 _________________________________________________

moskal, te naklejki 3D to fajne czy obciachowe?? :decayed:

nie wiem bo jeszcze ich nie mam , ale w temacie mcm00 są juz fotki porobione , obczaj. Na ciemnym wygląda spoko. Ja sobie przykleje je z boku na tylnych trójkątnych szybkach , a na klape dam tą cienka od Sławka

Opublikowano

Witajcie a4-maniacy, dawno mnie nie było ale postaram się nadrobić, właśnie skończyłem szkołę więc więcej czasu będe miał, no i może nareszcie znowu pojawię się na spociku :naughty:

pozdro all :a4fan::evil:

Opublikowano

No za tydzien beda juz kubki i naklejki

no to za tydzień zabieramy termosy i spirytus :decayed: ... do oczyszczania lakieru przed lepieniem naklejek a jak coś zostanie to wlejemy w nowe kubeczki :drinks:

ja proponuje zabrac, ze soba jeszcze kierowce :decayed: moze sie przydac :naughty:

Opublikowano

No za tydzien beda juz kubki i naklejki

no to za tydzień zabieramy termosy i spirytus :decayed: ... do oczyszczania lakieru przed lepieniem naklejek a jak coś zostanie to wlejemy w nowe kubeczki :drinks:

ja proponuje zabrac, ze soba jeszcze kierowce :decayed: moze sie przydac :naughty:

mówisz ze od razu próba kubeczków :naughty: nie no kubkiem to jeszcze nie piłem :kox: ale to chyba to samo co szklaną :gwizdanie:

Opublikowano

No za tydzien beda juz kubki i naklejki

no to za tydzień zabieramy termosy i spirytus :decayed: ... do oczyszczania lakieru przed lepieniem naklejek a jak coś zostanie to wlejemy w nowe kubeczki :drinks:

ja proponuje zabrac, ze soba jeszcze kierowce :decayed: moze sie przydac :naughty:

mówisz ze od razu próba kubeczków :naughty: nie no kubkiem to jeszcze nie piłem :kox: ale to chyba to samo co szklaną :gwizdanie:

Toć możem zrobić próbe , czemu nie....

Opublikowano

Witam,

koledzy i koleżanki ja sie chcialem tylko pochwalic ze odebralem dzis od kuriera rns-e :dance:

w srode jade montowac:) zastanawiam sie tylko jeszcze nad kamerka cofania spory wydatek ale moze nieglupi pomysl, zastanawiam sie kamerka cofania vs czujniki cofania.

Opublikowano
299d244f35c4a7de.jpg
Opublikowano

czy to takie nowe zabezpieczenie przed kradzieżą całego auta :mysli:

Opublikowano

Witam,

koledzy i koleżanki ja sie chcialem tylko pochwalic ze odebralem dzis od kuriera rns-e :dance:

w srode jade montowac:) zastanawiam sie tylko jeszcze nad kamerka cofania spory wydatek ale moze nieglupi pomysl, zastanawiam sie kamerka cofania vs czujniki cofania.

Mysle ze te dwa lusterka które masz przy drzwiach plus to w kabinie powinny dac rade :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.