Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Nie jeździj tyle bo duży przebieg będziesz miał :polew:

jechane

:polew:

ja wracałem ok 18 to tragedi nie było, tylko 90% na letnich, to tylko 50-70 i co chwila hamowanie jak zoaczyli trochę mgiełki ... :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jeździj tyle bo duży przebieg będziesz miał :polew:

jechane

:polew:

ja wracałem ok 18 to tragedi nie było, tylko 90% na letnich, to tylko 50-70 i co chwila hamowanie jak zoaczyli trochę mgiełki ... :doh:

żałuj ze nie zostałeś wczoraj :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z małą frekwencją na spotach ostatnio proponuję aby ten kawałek promował spoty warszawskie i zachęcał nowych userów do przyjazdów. Filmik był kręcony na jednej z klubowych imprez. Na początku byliśmy w Bierhale a później przenieśliśmy się do klubu. Można na nim zaobserwować większość stałych bywalców i bywalczyń. Operatorem kamery pro srom vhs hd 3D był DJ Poziek:

Techno party in Poland from 1997. - YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jeździj tyle bo duży przebieg będziesz miał :polew:

jechane

:polew:

ja wracałem ok 18 to tragedi nie było, tylko 90% na letnich, to tylko 50-70 i co chwila hamowanie jak zoaczyli trochę mgiełki ... :doh:

żałuj ze nie zostałeś wczoraj :decayed:

nie mogłem. poza tym nie mógłbym pewnie ze dwa dni za kierownicę wsiąść... mówiłem jak skołuję kierowce ;)

---------- Post dopisany at 19:50 ---------- Poprzedni post napisany at 19:49 ----------

BUBA :facepalm::facepalm:

wyciągnął z miekkiej pytki ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co???? staram się aby wróciły czasy kiedy było co najmniej kilkanaście fur.

a ja ci powiem:

Panie nie tędy droga ...

---------- Post dopisany at 19:53 ---------- Poprzedni post napisany at 19:52 ----------

nie mogłem. poza tym nie mógłbym pewnie ze dwa dni za kierownicę wsiąść... mówiłem jak skołuję kierowce ;)

oj dwa dni od razu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co???? staram się aby wróciły czasy kiedy było co najmniej kilkanaście fur.

Nie to zeby coś, ale jeśli dobrze się orientuje to poznaniacy na spoty jeżdżą do okolicznych miast, więc tu nie ma co narzekać :P, jak się tylko przeniosą spoty do Arkadii o i ja zawitam ( jedna furka więcej ) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamoo widziany wczoraj na "17-nastce" przed Kołbielą, już tak nie dymi :naughty: ledwie Cię poznałem po tych 3budzikach na desce :decayed:

Ło :shock3: Krzyniu ty żyjesz chłopie ..100 lat tu nie zaglądałeś .

Bry wieczór :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamoo widziany wczoraj na "17-nastce" przed Kołbielą, już tak nie dymi :naughty: ledwie Cię poznałem po tych 3budzikach na desce :decayed:

Ło :shock3: Krzyniu ty żyjesz chłopie ..100 lat tu nie zaglądałeś .

Bry wieczór :hi:

Pixi ty chyba też powoli umierasz :P jakoś coraz rzadziej widuje twoje posty tu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha też będę po świetach obiecuje, tylko niech się w koncu do arkadii przeniesiemy :)

Ale kolizja! Wojskowy Rosomak skasował audi

masakra a ja jutro mam być w poznaniu . Aż się boje o moje OOOO bede misiał sobie radar rosomakowy założyć ;)

Pixi a ty z tym Q coś rezasz? bo dzis przegladałem sobie różne wątki i się na q naciołem ;) może kiedyś się skuszę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymam Cię za słowo :wink:

Z Q to porażka ( nie mogę namierzyć całego kpl. z jednej fury ) był niedawno i w Warszawie ale z benzyny :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukujesz rozbitej b6 czy b7 i z jakim silniczkiem? popytam u mnie na szrotach bo goście nie puszczaja tego na alledrogo ani w innych serwisach tylko od razu na ukraine leci lub na kostkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedno i drugie podpasi (1,9 ;2,0 :2,5 tdi) cały kpl. łącznie z ukł. wydechowym- no i nie za jakieś kosmiczne pieniądze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamoo widziany wczoraj na "17-nastce" przed Kołbielą, już tak nie dymi :naughty: ledwie Cię poznałem po tych 3budzikach na desce :decayed:

Ło :shock3: Krzyniu ty żyjesz chłopie ..100 lat tu nie zaglądałeś .

Bry wieczór :hi:

bry

ano jeszcze żyje, ale.....

zaglądać to czasem zaglądałem ale nie pisałem ;)

---------- Post dopisany at 07:34 ---------- Poprzedni post napisany at 07:32 ----------

a tam kolizja :) ściągnął rozbitka i chce odszkodowanie wysępić :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...