Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Upsssssssssss literówka :doh: no dobra :klamie:

Weź kalosze :grin: ale przyjedź .. :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jeżeli deszcz nie sieknie, to postaram sie być. Jak mokro to nie wyjeżdżam, bo to stare auto, fc**j dziur ma w podłodze i nogawki wodą naciągają.

weź taxi przyjedz :facepalm:

Opublikowano

weż lawete przyjedź :decayed:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

Norbi nie przyjedzie bo jego RS spali wachy za 100zł i oleju za 150 na taką podróż :decayed:

Opublikowano

:hi::hi:

Norbi nie przyjedzie bo jego RS spali wachy za 100zł i oleju za 150 na taką podróż :decayed:

oj tam na wachę się złożymy a kobita olej w frytkownicy zmienia więc ma za free :decayed:

Opublikowano

ewentualnie niech swojego rs podholuje:wink:

Opublikowano
:hi::hi:
Norbi nie przyjedzie bo jego RS spali wachy za 100zł i oleju za 150 na taką podróż :decayed:

oj tam na wachę się złożymy a kobita olej w frytkownicy zmienia więc ma za free :decayed:

don góralesku trzymam za słowo :-)
Opublikowano
:hi::hi:
Norbi nie przyjedzie bo jego RS spali wachy za 100zł i oleju za 150 na taką podróż :decayed:

oj tam na wachę się złożymy a kobita olej w frytkownicy zmienia więc ma za free :decayed:

don góralesku trzymam za słowo :-)

wiesz że na mnie zawsze można liczyc

:kox:

Opublikowano

Witam.

Czy jutro mozna sie kogos spodziewac?

Pozd...

Opublikowano
Witam.

Czy jutro mozna sie kogos spodziewac?

Pozd...

Raczej nie...

Opublikowano
Witam.

Czy jutro mozna sie kogos spodziewac?

Pozd...

Raczej nie...

:facepalm::facepalm::facepalm: i jeszcze raz :facepalm:

:grin::grin::grin::grin:

Opublikowano
Witam.

Czy jutro mozna sie kogos spodziewac?

Pozd...

Będę z VAGiem więc jak coś to wpadaj :wink:

Opublikowano

ja też będę spóźniony ale jednak ;) bez vag

Opublikowano
Witam.

Czy jutro mozna sie kogos spodziewac?

Pozd...

Będę z VAGiem więc jak coś to wpadaj :wink:

a co to VAG?

---------- Post dopisany 20-11-2012 at 03:50 ---------- Poprzedni post napisany 19-11-2012 at 22:48 ----------

:decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
Witam.

Czy jutro mozna sie kogos spodziewac?

Pozd...

Będę z VAGiem więc jak coś to wpadaj :wink:

a co to VAG?

---------- Post dopisany 20-11-2012 at 03:50 ---------- Poprzedni post napisany 19-11-2012 at 22:48 ----------

:decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

Żona piłkarza... Naprzykład takiego Bekającego hama :decayed:

:decayed::decayed::decayed::wink:

Opublikowano

Siema , siema wszystkim :hi: .....:kawa:

Opublikowano

:hi::hi::hi:

Witam.

Czy jutro mozna sie kogos spodziewac?

Pozd...

Będę z VAGiem więc jak coś to wpadaj :wink:

a co to VAG?

---------- Post dopisany 20-11-2012 at 03:50 ---------- Poprzedni post napisany 19-11-2012 at 22:48 ----------

:decayed::decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

Żona piłkarza... Naprzykład takiego Bekającego hama :decayed:

:decayed::decayed::decayed::wink:

dzięki za wyjaśnienie

:polew::polew:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
witam.

Czy jutro mozna sie kogos spodziewac?

Pozd...

będę z vagiem więc jak coś to wpadaj :wink:

będę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.