Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Witam.

Czy jutro mozna sie kogos spodziewac?

Pozd...

Będę z VAGiem więc jak coś to wpadaj :wink:

co VIP to VIP, też kiedyś bym takim chciał zostać...

---------- Post dopisany at 12:44 ---------- Poprzedni post napisany at 12:43 ----------

jeżeli deszcz nie sieknie, to postaram sie być. Jak mokro to nie wyjeżdżam, bo to stare auto, fc**j dziur ma w podłodze i nogawki wodą naciągają.

weź taxi przyjedz :facepalm:

No co Ty, taniej jest RS-em!

---------- Post dopisany at 12:45 ---------- Poprzedni post napisany at 12:44 ----------

A w dobie kryzysu to wiesz...

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
co VIP to VIP, też kiedyś bym takim chciał zostać...

Dla mnie jesteś VIPem :kox:

Hi5 :naughty:

Opublikowano

No co Ty, taniej jest RS-em!

A w dobie kryzysu to wiesz...

ja tam nie jadę nigdzie bo ropa droga, do tego ostatnio spalanie mi wzrosło z 5 litrów na 5,25 /100 więc :disgust:

no chyba że ktoś mnie zabierze oczywiście za darmo :naughty:

Opublikowano

góral moze komunikacja miejska?? no powiem tobie te spalanie jest niepokojąco wysokie:decayed:

Opublikowano

Dzisiaj wpadam , więc jak ktoś chce logi to ...

Opublikowano

No co Ty, taniej jest RS-em!

A w dobie kryzysu to wiesz...

ja tam nie jadę nigdzie bo ropa droga, do tego ostatnio spalanie mi wzrosło z 5 litrów na 5,25 /100 więc :disgust:

no chyba że ktoś mnie zabierze oczywiście za darmo :naughty:

jebaniutki! To tak jak bym jechał czterema jedendziewięćtejdej na raz :kox:
Opublikowano

to i ja podjadę :grin:

Opublikowano

Masakra jakaś, rekord sie szykuje!

Opublikowano

no ja tyz bede

Opublikowano

To ja nie przyjadę w takim razie :grin: :grin: :grin: bo wszyskie ogry tylko obiecują że przyjadą :dziura:

Opublikowano

Dobra, to i ja wpadnę rozdać parę autografów i uścisków dłoni :decayed:

Opublikowano

napijcie się za tych co w robocie siedzą... :facepalm::facepalm::facepalm:

Opublikowano

k**wa a mnie nie będzie jak tu taka elita się zjeżdza:kwasny:

Opublikowano

No co Ty, taniej jest RS-em!

A w dobie kryzysu to wiesz...

ja tam nie jadę nigdzie bo ropa droga, do tego ostatnio spalanie mi wzrosło z 5 litrów na 5,25 /100 więc :disgust:

no chyba że ktoś mnie zabierze oczywiście za darmo :naughty:

jebaniutki! To tak jak bym jechał czterema jedendziewięćtejdej na raz :kox:

wniosek jeden będziesz na spocie MIG--em po prostu :grin:

Opublikowano

Bo kurwaa jestem co tydzień, ale tylu ogrów dawno nie było, tylko paździeżak Góral zaspał.

Opublikowano

no, dobry spot :decayed:

Opublikowano
Bo kurwaa jestem co tydzień, ale tylu ogrów dawno nie było, tylko paździeżak Góral zaspał.

:guma: zajęty byłem :whistling:

Opublikowano

pukał:sexinbed:

Opublikowano
pukał:sexinbed:

Sie w głowę chyba.

Opublikowano
pukał:sexinbed:

hehe :grin:

---------- Post dopisany at 23:31 ---------- Poprzedni post napisany at 23:30 ----------

pukał:sexinbed:

Sie w głowę chyba.

:boobs::boobs::boobs:

---------- Post dopisany at 23:32 ---------- Poprzedni post napisany at 23:31 ----------

dziś impra w dziekanacie integracja akademików :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.