Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czekaliśmy na dole ok 40 min aż sie zjechali CI co się zjechali :) ale potem już było bardzo zimno i temat szamka przeszedł bezapelacyjnie :)

na przyszłość - NIE SPÓŹNIAĆ SIE ! :P

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Góral, poziek przyjechał by cię zvagować!!!! a ty co? gdzieś pod filarem zachlałeś?

Opublikowano
Góral, poziek przyjechał by cię zvagować!!!! a ty co? gdzieś pod filarem zachlałeś?

:silacz::yeah:

a tak tym czasem to :drunk::drunk:

Opublikowano

pany

ile na dzisiaj kosztuje dojazd z wawy do granicy w swiecku ?

jechal ktos niedawno? ile jest w jedna strone?

orientacyjnie, rzecz jasna

z gory dziekuje ! :hi:

Opublikowano
pany

ile na dzisiaj kosztuje dojazd z wawy do granicy w swiecku ?

jechal ktos niedawno? ile jest w jedna strone?

orientacyjnie, rzecz jasna

z gory dziekuje ! :hi:

10PLN

14PLN

14PLN

31PLN +

---------

69PLN

Odcinek z Wawy do Strykowa jest za darmo aż do 2014.

Opublikowano

dzieki Peter

swoja droga cos w RP za darmo .... trza to wydrukowac i w ramki :decayed:

Opublikowano
:hi::hi:
Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

Bry :wink:

Opublikowano
Bry :wink:

A Ty skąd!!??

---------- Post dopisany at 18:20 ---------- Poprzedni post napisany at 17:42 ----------

I czego?

Opublikowano

Cyce nie leci ktoś ze 100-licy do Kraka kombiakiem albo jakimś busikiem/dostawczakiem ?

Opublikowano
Cyce nie leci ktoś ze 100-licy do Kraka kombiakiem albo jakimś busikiem/dostawczakiem ?

Jak masz takie życzenie to dla Ciebię RS-em mogę przylecieć :decayed:

Opublikowano
Cyce nie leci ktoś ze 100-licy do Kraka kombiakiem albo jakimś busikiem/dostawczakiem ?

Jak masz takie życzenie to dla Ciebię RS-em mogę przylecieć :decayed:

to nie po mnie..... jest towar do przewiezienia a Ty nie możesz go wieść bo wciągniesz wszystko zanim dojedziesz :polew:

Opublikowano

ja leciałem i pozdrawiam z gór :grin:

Norbi przykryj RS-a pierzyną :grin:

Opublikowano

co tam ciekawego u was w trakcie końca świata?

Opublikowano

wódka się skończyła, piwo się skończyło kufa jak nic koniec ...:facepalm:

Opublikowano

wstaję i jeszcze końca świata nie ma... to o której on ma być ?? bo nie wiem czy pić czy czekać do 12

Opublikowano
Bry :wink:

A Ty skąd!!??

---------- Post dopisany at 18:20 ---------- Poprzedni post napisany at 17:42 ----------

I czego?

Zwagujesz mi furę ?

Mam jakiś błąd na Fisie In2 czy coś :polew:

Opublikowano
Bry :wink:

A Ty skąd!!??

---------- Post dopisany at 18:20 ---------- Poprzedni post napisany at 17:42 ----------

I czego?

Zwagujesz mi furę ?

Mam jakiś błąd na Fisie In2 czy coś :polew:

To musisz dopompować prawe przednie koło to błąd zniknie... :polew:

Opublikowano
Bry :wink:

A Ty skąd!!??

---------- Post dopisany at 18:20 ---------- Poprzedni post napisany at 17:42 ----------

I czego?

Zwagujesz mi furę ?

Mam jakiś błąd na Fisie In2 czy coś :polew:

ja tez, ja tez. wywala mi jakiś błąd blow job i nie wiem co z nim zrobić

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.