Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w sumie tak - opony zmniejszą Twoja przyczepnosć i jeszcze łykniesz Pozkowego

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A my z lukasem zrobiliśmy ich bez mydła seryjnym klekotem :D hihi

Opublikowano

:twisted: a no prawda prawda ono klekot pojechal jak dzik ustawka byla konkret :twisted:

Opublikowano

bo moje auto nie domaga ;P

Opublikowano

Kunio mam jedna propozycje zamontuj sobie do tyłu kamerke zeby ogladac jak sie ludzie dziwia jak widza twoje walce bo my ostatnio z ono to cala droge bylismy w :shock:

Opublikowano

chlopaki a co z tymi polarami klubowymi :?:

Opublikowano
chlopaki a co z tymi polarami klubowymi

no jak co wplacasz kase podajesz rozmiar i wujek Tomboy wyreza :mrgreen:

Opublikowano

a gdzie je mozna zobaczyc?gdzie kase przeslac?

Opublikowano

no sluchaj wlasnie nie wyswietla mi strony..

Opublikowano
Kunio mam jedna propozycje zamontuj sobie do tyłu kamerke zeby ogladac jak sie ludzie dziwia jak widza twoje walce bo my ostatnio z ono to cala droge bylismy w...

wystarczy że widzę ich miny w lusterku :D

Opublikowano
no sluchaj wlasnie nie wyswietla mi strony..

to wszystko przez te remonty na forum bienio masz czas do zapisu do 15 listopada take mysle ze sie uda

wystarczy że widzę ich miny w lusterku

ale wiesz ze moze to byc niebezpieczne wkoncu ktos sie zagapi i ci zgarazuje tyłek zeby nie bylo ze nie ostrzegalem

Opublikowano

najwyzej 14 na spocie dam komus odpowiedzialnemu za te polary kase,bo nie wiem za bardzo jak inaczejto zrobic

Opublikowano
ale wiesz ze moze to byc niebezpieczne wkoncu ktos sie zagapi i ci zgarazuje tyłek zeby nie bylo ze nie ostrzegalem

wole jak ktos wjedzie niz ja miałbym ;) A tak to sobie nowy lakierek na zadek zapodam :mrgreen:

najwyzej 14 na spocie dam komus odpowiedzialnemu za te polary kase,bo nie wiem za bardzo jak inaczejto zrobic

wszyscy u nas są odpowiedzialni :lol:

Opublikowano

wyobrazam sobie :mrgreen: zbieram sie na ten spot wtorkowy od kilku tygodni,ale zawsze cos mi wypada.14 na bank przyjade,bo jeszcze na takim spocie audi nie bylem.

Opublikowano

Dzisiaj z kuniem mieliśmy piękną zware z Nissanem 350z z rolowanego na odcinku gdzieś 600/800 m zrobił nas o jakieś 0.5 metra :D Myslem ze nas zabije a tu klekot dał rade nawet :D Po programie bedzie fruuuuuuuuuuuuuuuuuu :)

Opublikowano

co ty pleciesz!? gościu siedział nam na wys. zderzaka i doszedl do polowy auta. Na tyle go było stać tylko ;) Przeciez ja lepiej wiem bo sie patrzyłem na niego a ty na droge zeby nie przyjebac w cos ;)

Opublikowano

Wiedziałem ze te nissany to tandeta :D Niby kultowy samochod ..... wielkie halo hihi

Opublikowano

KULTOWY SAMOCHóD TO MUSTANG LUB EWENTUALNIE TRABANT....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.