Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
ale na Nowoursynowskiej jest darmowa wódka tak że ... już wiem gdzie dziś spot :decayed::decayed:
przecież nie łykasz? Czy to taki żarcik był?:naughty:

no nie łykam ale byłem u księdza i na dziś dyspense mam :decayed:

to jak masz chęć wpadaj, chyba ze mam po ciebie wysłać kierowcę :kox:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
ale na Nowoursynowskiej jest darmowa wódka tak że ... już wiem gdzie dziś spot :decayed::decayed:
przecież nie łykasz? Czy to taki żarcik był?:naughty:

no nie łykam ale byłem u księdza i na dziś dyspense mam :decayed:

to jak masz chęć wpadaj, chyba ze mam po ciebie wysłać kierowcę :kox:

Nie no nie mogie z tym Góralesku.

Posłuchaj, rzuciłem w piz*u to picie, a polewać i patrzeć na opite mordy nie lubię. Co nie zmienia faktu,że kiedyś sponiewierać się będzie trzeba, tylko księdza muszę jakiegoś namierzyć :decayed:

Opublikowano

ja ci odpuszczę :)

---------- Post dopisany at 23:26 ---------- Poprzedni post napisany at 21:05 ----------

co taka cisza ??

Opublikowano

a jak za tydzień też nie bedzie waga to też nie przyjedziecie ? :P:decayed:

Opublikowano

pewnie ze nie chyba że nam za paliwo oddasz

:grin:

Opublikowano
:facepalm::facepalm::facepalm: no comment ...:facepalm::facepalm::facepalm:
Opublikowano

jak cię łeb napierdal.... to nie pij :grin::grin::grin:

Opublikowano

zapytaj kokosa ile dzisiaj wypił na spocie :P albo Boberka :D

Opublikowano

co to zmienia ?? ze litr na łeb ??

:grin::grin::grin:

Opublikowano
Ja dziś niestety nie dałem rady pojechać bo koleżanka mnie uprosiła żeby pojechać obejrzeć z nią moto do kupienia, akurat dziś ;/ Ale postaram się pojawić za tydzień :)
ciachnąłeś chociaż?

Yebhany :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Fiesta mnie wczoraj zabiła... zasnąć nie mogłem...

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano
jak cię łeb napierdal.... to nie pij :grin::grin::grin:

:polew:

Opublikowano

dzień dobry :zyzol:

powiem tak wszystko nawet ok poszło na 3 gęby 3x0,5 plus 3x0,7 plus 9 bro marki Tyskie plus żarcia w uj (ale to brożka kobity)i nawet spoko jest tylko ten kurier o 8 rano jakoś nie w porę był :kox:

:grin::grin::grin::grin::grin:

Opublikowano

po 1.2 litra na głowę? lol

Opublikowano
dzień dobry :zyzol:

powiem tak wszystko nawet ok poszło na 3 gęby 3x0,5 plus 3x0,7 plus 9 bro marki Tyskie plus żarcia w uj (ale to brożka kobity)i nawet spoko jest tylko ten kurier o 8 rano jakoś nie w porę był :kox:

:grin::grin::grin::grin::grin:

ja pieerdole:facepalm:
Opublikowano
po 1.2 litra na głowę? lol

ja bym umarł... ale młodą ma wątrobę to jeszcze może :decayed: jak już mu odmówi to będzie jedno tyskie przez pół dnia sączył przez słomkę :grin:

Opublikowano

Tak apropos, co stosujecie na wątrobę? :decayed:

Opublikowano
po 1.2 litra na głowę? lol

no troszkę było :naughty: ale 1l na głowę bym liczył bo co jakiś czas ktoś wpadał na jednego :grin:

---------- Post dopisany at 14:39 ---------- Poprzedni post napisany at 14:38 ----------

dzień dobry :zyzol:

powiem tak wszystko nawet ok poszło na 3 gęby 3x0,5 plus 3x0,7 plus 9 bro marki Tyskie plus żarcia w uj (ale to brożka kobity)i nawet spoko jest tylko ten kurier o 8 rano jakoś nie w porę był :kox:

:grin::grin::grin::grin::grin:

ja pieerdole:facepalm:
:whistling:

---------- Post dopisany at 14:40 ---------- Poprzedni post napisany at 14:39 ----------

Tak apropos, co stosujecie na wątrobę? :decayed:

nie kumam czemu o wątrobę pytasz jak za głowę się trzymasz :grin::grin::grin:

---------- Post dopisany at 14:44 ---------- Poprzedni post napisany at 14:40 ----------

co do wątroby to standard Hepatil, do tego kompleks witamin z grupy B, witaminę A D E, i oczywiście potas żelazo i magnez :grin::grin::grin::grin:

---------- Post dopisany at 14:46 ---------- Poprzedni post napisany at 14:44 ----------

po 1.2 litra na głowę? lol

ja bym umarł... ale młodą ma wątrobę to jeszcze może :decayed: jak już mu odmówi to będzie jedno tyskie przez pół dnia sączył przez słomkę :grin:

:grin::grin::grin::grin::grin::grin: już nie taka młoda i styrana już troszkę :decayed::decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 16:37 ---------- Poprzedni post napisany at 14:46 ----------

niestety musimy się leczyć po wczorajszym

pigwa made in mateusz

Zdj_cie1056.jpg

Opublikowano

ogarnij się*chłopaku :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.