Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no właśnie się ogarniamy do sklepu

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ale bajki z tym 1.2L na łba. Kurfa nawet Tomboy takim bajkopisarzem nie był :facepalm:

Opublikowano
:grin::grin: zadzwoń do moskale idźcie coś wspólnie poruchać a nie przejmuj się tym kto ile może :polew::polew::polew:
Opublikowano
:grin::grin: zadzwoń do moskale idźcie coś wspólnie poruchać a nie przejmuj się tym kto ile może :polew::polew::polew:

:polew:

pozamiatał

:polew:

Opublikowano

i tak nie pobijecie Boberka i Kokosa na spocie w pizzy hut z coca colą :P:P:P

Opublikowano
i tak nie pobijecie Boberka i Kokosa na spocie w pizzy hut z coca colą :P:P:P

:hi:

A ile potem trwało dojście do parkingu?

Opublikowano

bardzo długo ale co najważniejsze !!! wypili tyle coli z wielkiiej dolewki że ich tak zmuliło że nawet papieroska nie było od razu :grin::grin::polew: tylko po dłuuuugiej przerwie , a brzuszki to mieli ....:polew:

---------- Post dopisany at 22:50 ---------- Poprzedni post napisany at 22:50 ----------

Mam vaga mam vaga , bedą spoty z vagowaniem :):):)

---------- Post dopisany at 22:57 ---------- Poprzedni post napisany at 22:50 ----------

ale w nawiązaniu do tego co pisaliście i do tego co mi Boberek na spocie opowiedział wpadłem na taki pomysł że od tych wszystkich którzy bedą pierwszy raz i których nie bedziecie znali bede kasował 3 dychy żeby nie myśleli sobie:P:P:P

a stali bywalce oczywiście full packiet za friko :) a przepraszam jeszcze góral bedzie miał podwójną stawke czyli 6 dych :P

Opublikowano

chcesz rachunek czy f-rę za pierwszego spota we Wro ?:decayed:

Opublikowano
a przepraszam jeszcze góral bedzie miał podwójną stawke czyli 6 dych :P

:facepalm:ja pierdo...le jeszcze nie widziałem twojej gęby a już jej nie lubię :facepalm::facepalm:

chyba z tolerancja u mnie coś nie teges

:grin::grin::grin::grin:

Opublikowano

to bylo a propos tego co Boberek mi powiedział wczoraj , czytaj uważnie Hornet ! :decayed: Wrocław to inny klimat inni ludzie i we Wrocławiu wszystko jest lepsze :P

---------- Post dopisany at 23:08 ---------- Poprzedni post napisany at 23:06 ----------

a przepraszam jeszcze góral bedzie miał podwójną stawke czyli 6 dych :P

:facepalm:ja pierdo...le jeszcze nie widziałem twojej gęby a już jej nie lubię :facepalm::facepalm:

chyba z tolerancja u mnie coś nie teges

:grin::grin::grin::grin:

jak nie widziałeś jak widziałeś , chyba że po pijaku przyjechałeś na spota :facepalm: ja widziałem , rozmawiałem i pamiętam :decayed:

Opublikowano
:grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:
Opublikowano

góral i pijany za kółkiem,nie możliwe :P on tylko też tankuje w swój zbiornik nie tylko w audi :)

Opublikowano
Ale bajki z tym 1.2L na łba. Kurfa nawet Tomboy takim bajkopisarzem nie był :facepalm:

:grin::grin::grin::facepalm:

---------- Post dopisany at 07:42 ---------- Poprzedni post napisany at 07:41 ----------

moskale

nie wzywaj imienia Pana Boga swego nadaremno...

Opublikowano

nie wzywaj imienia Pana Boga swego nadaremno...

móglbyś rozwinać swoją myśl bo nie za bardzo wiem o co chodzi z tym Bogiem?

:hi:

Opublikowano

nie rozumiesz bo nie pada :decayed:

Opublikowano
Ale bajki z tym 1.2L na łba. Kurfa nawet Tomboy takim bajkopisarzem nie był :facepalm:

eee tam, Goral moze nawet wiecej :naughty:

Przypomnialo mi sie wlasnie jak kiedys na zlocie w Pile dmuchnalem nad ranem w niedziele 3,8 promila, a czulem sie trzezwy :grin:

Opublikowano
Ale bajki z tym 1.2L na łba. Kurfa nawet Tomboy takim bajkopisarzem nie był :facepalm:

eee tam, Goral moze nawet wiecej :naughty:

Przypomnialo mi sie wlasnie jak kiedys na zlocie w Pile dmuchnalem nad ranem w niedziele 3,8 promila, a czulem sie trzezwy :grin:

:grin::grin::grin:

Opublikowano
Ale bajki z tym 1.2L na łba. Kurfa nawet Tomboy takim bajkopisarzem nie był :facepalm:

Jak ktoś to napisał.." Góral to alkoholik teoretyk, nikt poza akademikiem nie widział go najebanego " :decayed::grin:

Opublikowano

Tia :grin:

Opublikowano
Ale bajki z tym 1.2L na łba. Kurfa nawet Tomboy takim bajkopisarzem nie był :facepalm:

Jak ktoś to napisał.." Góral to alkoholik teoretyk, nikt poza akademikiem nie widział go najebanego " :decayed::grin:

wszystko się zgadza i przed tobą chylę czoła, bo słyszałem jak Ci po Coli odpier..., fakt rzadko kto mnie widział najebanego,ale wiesz jak się spożywa to nie przy chipsach i paluszkach czy tam krakersach jak u Ciebie, tylko przy dobrym jedzonku.

Ja osobiście Cię zapraszam czy to w góry czy warszawa, siądziemy rozlejemy i sam wtedy będziesz mógł napisać coś od siebie :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.