Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
koledzy nie wyrobilem sie na 19:00,bylem o godz 20:10 w Arkadii na -2 pomyslalem ze moze bedzie was kilku ale przejechalem dookola i ie widzialem nikogo, czy byl ktos?jesli tak to gdzie dokladnie?czy ja slepy jestem?

Ja byłem po 21.. czasami auta tylko stoją bo chłopaki ta szame idą. :decayed:

Chodzeni na szame to chyba rutyłał.

koledzy nie wyrobilem sie na 19:00,bylem o godz 20:10 w Arkadii na -2 pomyslalem ze moze bedzie was kilku ale przejechalem dookola i ie widzialem nikogo, czy byl ktos?jesli tak to gdzie dokladnie?czy ja slepy jestem?

Samochodów z 10 było jak się po 20 zawijałem więc cięzko było nie zauważyć (jak pojeździsz po żółtym to znajdziesz tam gdzie kiedyś Saturn Car Audi było) ale najlepiej być na 19:00 bo potem zaczyna się festival:)

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Festiwal pizzy w Pizzahut :radocha: Mniam:decayed::decayed:

Opublikowano
Festiwal pizzy w Pizzahut :radocha: Mniam:decayed::decayed:

mniam, tylko potem kogoś musisz poprosić żeby Cię przetoczył do samochodu...

Opublikowano

:facepalm::facepalm::facepalm: Norbi myśmy gadali rano?

:hi::hi:

Opublikowano
:facepalm::facepalm::facepalm: Norbi myśmy gadali rano?

o k**wa. spał u ciebie?:grin:

Opublikowano
:polew::polew::polew:
Opublikowano
:facepalm::facepalm::facepalm: Norbi myśmy gadali rano?

:hi::hi:

d*py nie pieką ?

Opublikowano
d*py nie pieką ?

Zadajesz za intymne pytania- to trochę nieładnie.

P.S. Pewnie pieką, ale się nie przyznają :naughty:

Opublikowano
:facepalm::facepalm::facepalm: Norbi myśmy gadali rano?

o k**wa. spał u ciebie?:grin:

nie no ale Karolina mi mówiła że z kimś przez tel rano gadałem :grin:

Opublikowano

Pewnie rozmawialiście o wrażeniach z użycia

wibro-pejcz.jpg

Opublikowano

d*py nie pieką ?

nie rozumiem pytania co ma piekąca d*pa do rozmowy przez telefon??

dziwnie się chyba lubicie zabawiać :facepalm:

---------- Post dopisany at 14:59 ---------- Poprzedni post napisany at 14:56 ----------

Pewnie rozmawialiście o wrażeniach z użycia

http://c.wrzuta.pl/wi10258/83e1735f0008857a4a5ee2be/0/wibro-pejcz.jpg

:polew::polew::polew:

Opublikowano

Nie no RS niezwyczajny stania na mrozie, a w góry go zabrałem i się na mnie wkurwił. To zadzwoiniłem do Górala z samego rana o 9.30 jak mam go ułaskawić, gdzie pogłaskać, a to bydle spało :decayed:

---------- Post dopisany at 15:23 ---------- Poprzedni post napisany at 15:21 ----------

Pytam o której poszedół spać, a on "nie wiem", no jak kuurwa można nie wiedzieć o której się spać chodzi??:decayed:

Opublikowano

Te eresy to jednak awaryjne są:grin:

Opublikowano

Słuchajta pany,taki problem. Auto mam ujebane całe w śniegu i od dwóch dni nie myte...nawet nie woskowane!!! :shock3: Nie radzę se z tym, są jakieś proszki na to?

Alko nie pomaga, aplikuje non stop i zerowy efekt :facepalm:

---------- Post dopisany at 15:29 ---------- Poprzedni post napisany at 15:26 ----------

Te eresy to jednak awaryjne są:grin:
Tam zaraz awaryjne, ładnie odpalił, tylko cuś się na blacie zaświeciło, a u mnie wzrok już słaby, to zrobiłem fotę, wysłałem koledze żeby rozpoznał, a to bydle spało!!!
Opublikowano

i góral miał cie z depresji wyciągnąć? nawet nie pamięta że dzwoniłeś:polew:

Opublikowano
i góral miał cie z depresji wyciągnąć? nawet nie pamięta że dzwoniłeś:polew:

heheh , połączenie było ale karolina nie umiała mi wytłumaczyć o czym gadaliśmy a ja za uja nie mogłem sobie przypomnieć i czy w ogóle się dogadaliśmy, ale po rosole pamięć mi wróciła.

NORBI zwiększ stężenie tego alko na pewno pomoże

Opublikowano

Zwienkszam ajakże :decayed:

Opublikowano
:naughty:
Opublikowano
Zwienkszam ajakże :decayed:

no to tak w około 75% strzelaj a i jeszcze jedno Poziek pisze coś mądrego ?? :grin::grin:

Opublikowano

Cześć :wink4:

Tutaj małe info dla tych , którzy zasypywali mnie prywatnymi wiadomościami odnośnie ręcznika :

http://a4-klub.pl/czapka-daszkiem-recznik-111/recznik-plazowy-1-tura-kolor-czarny-73292/index11.html#post3062772

Pozdrawiam,

Musti A4 Klub Polska :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.