Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

No wiem właśnie, ale nie mogłem wcześniej.

W sumie lepiej późno niż wcale :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Gdybys przyjechal 10 min wczesniej to jeszcze bylismy, ale i tak dlugo bys nie zabalowal :tongue4:

Frekwencja dzis przecietna.

Opublikowano

Ooo. no i dobrze, że ja się z Radumia nie wyrwałem, bo pewnie bym trafił na 21:00. :decayed:

Opublikowano

o 21 juz wyjezdzalismy

Opublikowano

To w sumie dobrze, że zdecydowałem nie jechać wczoraj, bo bym oszalał jakbym nikogo nie zastał :decayed:

Wyrezałem sobie wczoraj lampy, ładnie świecą, w końcu widzę gdzie jadę :wink4:

Opublikowano

Gokarty extra były :no:, impreza zamknięta i tyle co se pojeździliśmy ;(

Trza będzie się zebrać innym razem.

Opublikowano

Jak dobrze, ze nie pojechalem z Wami :>

Opublikowano

Gokarty extra były :no:, impreza zamknięta i tyle co se pojeździliśmy ;(

Trza będzie się zebrać innym razem.

O , to dobrze ze odbiłem na Wilanów :> Adrian mieliscie wolno jechac kurfa , a ten tą Esą jak poszedł to aż mi sie mój adeerek zabujał :polew:

Opublikowano

Przecież jechaliśmy powoli ! :polew:

Opublikowano

Moskal ja na twoim miejscu przełączyłbym się na benzyne i pokazał im jak potrafi bujać ADR-ek :a4fan::baseball:

Opublikowano

ja szłem za nimi , ale jeden Esą , drugi 2.6 , to co ja biedny miałem zrobic :decayed:

Opublikowano

Właśnie Ci napisałem :polew:

Opublikowano

Właśnie Ci napisałem :polew:

Ale ja 75% przejeżdzam na PB

Opublikowano

Na spoty na PB... a poza spotami LPG :decayed:

Opublikowano

*** Jak ktoś wie gdzie na forum było o montowaniu silniczków regulacji świateł do lamp zespolonych to proszę o link na PW (albo tutaj - przeżyję :decayed: )*** Dla mnie to nie ma opcji tego tam wsadzić, żeby się trzymało kupy.. baa żeby się trzymało czegokolwiek :thumbdown:

Opublikowano

O rety! Ja przybyłem ok 21.20 i żadnej :a4fan: tylko jakieś Subaru stało...

Bo wczoraj po prostu mieliśmy spocik wyjazdowy :polew: :polew:

w Piasecznie :tongue4:

Angie Ty się lepiej przyznaj skąd wiedziałaś, że na Imoli jest zamknięta impra :acute::wink4:

Czyżbyś miała jakiś znajomych Włochów? :naughty:

Bo w świetle rozwoju sytuacji Twoja wymówka co do nieodpowiednich bucików wydaje się mało wiarygodna :gwizdanie: :polew:[br]Dopisany: 30 Lipiec 2008, 16:00 _________________________________________________

ja szłem za nimi , ale jeden Esą , drugi 2.6 , to co ja biedny miałem zrobic :decayed:

Spox następnym razem będziemy kolegę przez radyjko prowadzić :friends:

Prawda MOBILKI? :yes2::polew:

Opublikowano

Na spoty na PB... a poza spotami LPG :decayed:

KŁAMCA :kox:

Spox następnym razem będziemy kolegę przez radyjko prowadzić :friends:

Prawda MOBILKI? :yes2::polew:

:ssij:

Opublikowano

ja szłem za nimi , ale jeden Esą , drugi 2.6 , to co ja biedny miałem zrobic :decayed:

Eee, ja zima jak poodkrecalem wszystkie palniki w kuchence to ganialem za tymi dzikusami z Polczynskiej na Ostrobramska i jakos bylo. :decayed:

Opublikowano

ja szłem za nimi , ale jeden Esą , drugi 2.6 , to co ja biedny miałem zrobic :decayed:

Eee, ja zima jak poodkrecalem wszystkie palniki w kuchence to ganialem za tymi dzikusami z Polczynskiej na Ostrobramska i jakos bylo. :decayed:

Bo Panowie :palacz: w naszych maszynkach drzemie niezbadana siła :paker::this:

Opublikowano

ja szłem za nimi , ale jeden Esą , drugi 2.6 , to co ja biedny miałem zrobic :decayed:

Eee, ja zima jak poodkrecalem wszystkie palniki w kuchence to ganialem za tymi dzikusami z Polczynskiej na Ostrobramska i jakos bylo. :decayed:

Bo Panowie :palacz: w naszych maszynkach drzemie niezbadana siła :paker::this:

Musicie się biedaki jakoś pocieszać, bo życie bez turbo jest smutne :polew::tongue4::wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.