Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Czy spotkania przy Promenadzie to już taka niezmienna tradycja?

Okrutnie nie po drodze mi ta Promenada :confused4:

W okresie zimowym w Forcie Wola sa spociki :naughty:

A do Promenady polowa z nas ma do pokonania cala wawe......a jednak dajemy rade :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, to w przyszłym tygodniu przyjadę - to jest ostatnia szansa przed ślubem - później żona mnie nie puści :gwizdanie:

Chłopie przemyśl to wszstko i najlepiej nie żeń się :punish:

Małżeństwo to pierwszy krok do rozwodu :nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monogamia to najgorszy, najbardziej okrutny pomysł szatana !! Skurczybyk myślał, myślał i wymyślił :ranting1:

Jedno słowo.. Jedno !! I tak nas Panowie udupił !! No udupił nas po uszy :foch::bicz2:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee tam, młodzi jeszcze jesteście, głupoty opowiadacie :)

Moja dziewczyna jest idealna - testy przedślubne trwały 10 lat, więc wiem co mówię :>

A na spoty i zloty to pewnie będzie ze mną przyjeżdżała, taka jest fajna!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobieta Cię usidliła, a ty nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy :no:

:mysli: Tak Cię urządziła biedaku... Ona to dopiero jest geniuszem zła :evil:

:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobieta Cię usidliła, a ty nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy :no:

:mysli: Tak Cię urządziła biedaku... Ona to dopiero jest geniuszem zła :evil:

:kox:

Nosfer ty nie podskakuj bo kilka przedstawicielek płci przeciwnej też masz na forum. :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wiem co mówię :decayed:

Ale co Ja się śmieję moja K. to dopiero jest przebiegły Lis :ok2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzyfx... witam kolege z branzy :>

//w ;)

Ale ten internet jest mały :)

Na //w w topicu o brykach jeszcze się nie chwaliłem - najpierw muszę odpicować moją Audisię - tam każdą ryskę zauważą i wyjdzie na to nie potrafię w Photoshopie zdjęć poprawiać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee tam, młodzi jeszcze jesteście, głupoty opowiadacie :)

Moja dziewczyna jest idealna - testy przedślubne trwały 10 lat, więc wiem co mówię :>

A na spoty i zloty to pewnie będzie ze mną przyjeżdżała, taka jest fajna!

"A teraz patrzy mi przez ramię i choćbym chciał, to i tak nic innego niż wazeliniarstwo nie napiszę" :D

Żartowałem, tymbardziej, że:

MOJA KOBIETA TEŻ JEST IDEALNA, NA WSZYSTKO MI POZWALA, A TO ŻE ROBIĘ WSZYSTKO CO MI KAŻE TO DLATEGO ZE SAM TAK CHCĘ. A! I TO ŻE ONA ŹLE GOTUJE TO WIERUTNE KŁAMSTWO, BO WCALE MI NIE GOTUJE. :hi:

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to się mówi: "Do ślubu Kobieta ma na oczach ciemne okulary, a po ślubie diabeł je Jej zdejmuje.." :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee tam, młodzi jeszcze jesteście, głupoty opowiadacie :)

Moja dziewczyna jest idealna - testy przedślubne trwały 10 lat, więc wiem co mówię :>

A na spoty i zloty to pewnie będzie ze mną przyjeżdżała, taka jest fajna!

Przepraszam, że teraz użyję tylko emotek:

1. śmieję się nie do Ciebie tylko, że tak się dajesz nabierać:

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

2. przyjedź na spota, a wytłumaczymy Tobie żebyś się nie żenił w ten sposób (inny nie wchodzi w grę, bo nie zrozumiesz):

:bicz: :bicz: :bicz3: :bicz3: :bicz2: :bicz2: :fool: :fool: :baseball: :baseball: :punish: :punish:

3. Co Ciebie czeka:

teraz jest pięknie: Ty :kwiatek:, mówisz, że ją :giveheart:. Ona też mówi, że Ciebie :giveheart: i jeszcze przed ślubem dostajesz za to :sexinbed: i :sex:. Możesz w każdej chwili zaproponować jej :ssij: i jest git :banan2:. Po dobrym :seksiasty: obydwoje jesteście :heat:, bo wymagało to wysiłku i było :ok2:. Jest fajnie, dajecie sobie :buziak:, nawzajem się :pociesz:, wyjeżdżacie na wakacje :JC_fan:, odpoczywacie :beach: i generalnie jest :dance2:. Masz pełen luz: z chłopakami wychodzisz na :drunk:, razem chodzicie na :dance:, ona :boobs:. Jesteście już na takim etapie znajomości, że w jej towarzystwie pozwalasz sobie nawet na :piroman::pierdzioch:, a ona to akceptuje :hahaha:. Wszyscy patrzą na Was :this: i myślą: super para :good: i biją :oklaski:.

Niestety, przychodzi czas na ślub no i niestety, kolej rzeczy jest taka: kończą się koledzy z Klubu :a4fan:, nie ma wychodzenia na :drunk: i :dance:. Ona zaczyna coraz częściej strzelać :foch:, są ostrzejsze :rtfm:, a Ty niepotrzebnie się :rant:. Patrzysz na nią i myślisz, że coś tu jest nie tak :think2::no4:. Coraz częściej reagujesz :zemdlal:, drażni Ciebie jej :bla:, bo ciągle Tobie rozkazuje :rtfm:. Przynoszenie :kwiatek: coś jeszcze daje, ale to na krótką metę :nose:. Myślisz sobie, że miało być inaczej :pilot:. Jeżeli coś pójdzie nie po jej myśli to :baseball: i przychodzisz do pracy :vava: i :lol1:, a ona ma niezły :hahaha:.

Niby jesteś :paker: i prawdziwym mężczyzną, ale w końcu siadasz i :co:, że coś tu jednak jest nie tak i chyba :friends: z Klubu A4 mieli trochę racji. Mija trochę czasu, a Ty znowu :bicz: i ponownie idziesz do pracy z :vava: i koledzy się z Ciebie :this:. Udaje się Tobie wyrwać na spota, opowiadasz co się dzieje, a my :punish::fool:. Stoisz i :beksa: więc pocieszamy Ciebie jak możemy :pociesz:. Suli mówił, że małżeństwo to pierwszy krok do rozwodu, ale Ty nie chciałeś słuchać :no4:, bo miałeś :bag: i nie widziałeś co się święci. Pytasz się :wtf: więc my mówimy żebyś :closed: to małżeństwo. Podoba Ci się nasz pomysł :radocha:, jesteś uradowany i nam :brawo:. Jest rozwód, ale niestety Twoja żona zabiera Tobie to co kochasz najbardziej, czyli :a4fan:. Jesteś ;( :wallbash: ;(, no ale nie masz wyjścia. Rozwód mija i wracają piękne czasy: :drunk: z kolegami, :sexinbed: świeżego mięska, :travolta: i :palacz:. Masz totalny luz :guma:, robisz co chcesz - odpoczywasz po trudnym okresie Twojego życia :beach:. Są :boobs: i inne rozrywki, a Ty nauczony przez :friends: z Klubu A4 wiesz już, że nie wolno się żenić, bo to :fool:. Tak więc pomyśl, zanim ktoś zamydli Tobie oczy i przyjedź na spota to zdejmiemy Tobie klapki z oczu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz niech lukasz powie skad ten tekst skopiowal... :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...