Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

m@riucha... nie mondrkuj tylko pojaw sie kiedys na spocie :tongue4:

Jak ostatnio byłem to Ciebie nie było, może jutro podjadę w przerwie na lunch chodź ostatnio mam tyle roboty że kończę po 1-2 w nocy :sick3:

a tak w ogóle to wstyd się pojawić bo spaliły mi się obydwie postojówki z przodu :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No prosze, to musialo byc dawno, bo od jakiegos czasu jestem regularnie :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podnoszenie szyby pasażera z przodu przestało mi działać ;( Stawiam na za dużo chemikaliów przy okazji prania tapicerki w Smart Plus :kwasny

Kiedy przestało działać ? Teraz czy od razu po czyszczeniu w SP ?

Przecież oni nie kąpią tego w wodzie tylko używają specjalnych maszyn piorących, które też nie leją chemikaliami - przecież normalne, że auta są nafaszerowane elektroniką i nie można ich "polewać" żadnymi cieczami. Wykluczam pranie w SP.

Przełącznik w ASO kosztuje około 85 zł.

u mnie też nie działa szyba od strony kierowcy... po ściągnięciu tapicerki okazało się że linka nadaje się do kosza... cena 330pln :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko że przed 21.30 to mi się ciężko wyrobić, a że ostatnio uciekliście o 21 to nie chcę szukać wiatru w polu, tzn na dachu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podnoszenie szyby pasażera z przodu przestało mi działać ;( Stawiam na za dużo chemikaliów przy okazji prania tapicerki w Smart Plus :kwasny

Kiedy przestało działać ? Teraz czy od razu po czyszczeniu w SP ?

Przecież oni nie kąpią tego w wodzie tylko używają specjalnych maszyn piorących, które też nie leją chemikaliami - przecież normalne, że auta są nafaszerowane elektroniką i nie można ich "polewać" żadnymi cieczami. Wykluczam pranie w SP.

Przełącznik w ASO kosztuje około 85 zł.

u mnie też nie działa szyba od strony kierowcy... po ściągnięciu tapicerki okazało się że linka nadaje się do kosza... cena 330pln :disgust:

Otwieranie/zamykanie przyciskiem po stronie pasażera i przy pomocy przycisku na kluczyku działa więc stawiam na usterkę przełącznika ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podnoszenie szyby pasażera z przodu przestało mi działać ;( Stawiam na za dużo chemikaliów przy okazji prania tapicerki w Smart Plus :kwasny

Kiedy przestało działać ? Teraz czy od razu po czyszczeniu w SP ?

Przecież oni nie kąpią tego w wodzie tylko używają specjalnych maszyn piorących, które też nie leją chemikaliami - przecież normalne, że auta są nafaszerowane elektroniką i nie można ich "polewać" żadnymi cieczami. Wykluczam pranie w SP.

Przełącznik w ASO kosztuje około 85 zł.

u mnie też nie działa szyba od strony kierowcy... po ściągnięciu tapicerki okazało się że linka nadaje się do kosza... cena 330pln :disgust:

Otwieranie/zamykanie przyciskiem po stronie pasażera i przy pomocy przycisku na kluczyku działa więc stawiam na usterkę przełącznika ;(

no to wydasz mniej , mnie razem z wymianą powiedzieli 480 pln , ponoć trzeba szkielet drzwi roznitowywać (czy jakoś tak) taka pierdoła i 5 stów w plecy :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do kolegów.

Czy ktoś wie czy radar w tunelu pod Wisłostradą jest aktywny.

Bo trochę przesadziłem i gdzie było 50 leciałem 100. Zobaczyłem błysk i się lekko wqur...em., że mogę zostać leszczem :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Jeżeli fotoradar jest :good::kwasny:, to zasługuję na tęgie :bicz3: i zbieram kasę :beksa:

Przestań się zamartwiać.

Ja w tunelu w piatek w nocy miałem 150 :kox:, aż mnie Miski nieoznakowanym wywiadowczym golfikiem na Moście Łazienkowskim zhaltowali :oops:

Gość mi na poczatku wyjechał z kompletem punktów i 600 zł, ale starszył, straszył :baseball: , tak jakby czegos oczekiwał :co::pleasantry:

ale ponieważ nie mieli żadnego videoradaru, :takiego: więc skończyło się na... pouczeniu :gwizdanie: :dance2:

Wiedząc, że moga miec dowód w postaci zdjęcia na pewno by mi nie odpuścili :jaaaaa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie dostęp do części Audi?

Chodzi o przełączniki po stronie kierowcy opuszczania/podnoszenia szyb:

szybyvo9.th.jpg

Podnoszenie szyby pasażera z przodu przestało mi działać ;( Stawiam na za dużo chemikaliów przy okazji prania tapicerki w Smart Plus :kwasny:

Nie wiem czy demontaż i czyszczenie coś pomoże ... :(

ja mam przełącznik ( x2 window ) - wymieniłem go na nowy - jak chcesz to dostaniesz w prezencie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam przełącznik ( x2 window ) - wymieniłem go na nowy - jak chcesz to dostaniesz w prezencie :hi:

Czemu nie? ;) Tylko czy on ma modularną budowę i będę mógł go wykorzystać do swojego x4?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam przełącznik ( x2 window ) - wymieniłem go na nowy - jak chcesz to dostaniesz w prezencie :hi:

Czemu nie? ;) Tylko czy on ma modularną budowę i będę mógł go wykorzystać do swojego x4?

niewiem - trzeba będzie przymiarkę zrobić jak nie będzie pasował to się przeciez nie obrażę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dziś ktoś chętny na gokarty?

Przypominam wszystkim żeby dzisiaj zabrali odpowiednie obuwie w celu możliwego wyskoku na tor kartingowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko będzie ktoś dzisiaj na spocie w te wichure? :tongue4: bo nie wiem czy jechać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko będzie ktoś dzisiaj na spocie w te wichure? :tongue4: bo nie wiem czy jechać :wink4:

Słuszne pytanie, nie boicie się wiatru ? :cool1:

_________________________________________________

Z reszta ja i tak muszę przyjechać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...