Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ostatnio jakoś tak szybko konczymy bo chłopaki chca zdazyc na Magde M. :lol::lol::lol:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no a ja dziś mam narzeczoną z proximy odebrać coś pewnie około 0:00, ale jak skończymy wcześniej to kimnę się w autku z godzinkę... albo poczytam książkę, wracać do Mińska na chwilkę nie ma sensu....

Opublikowano

Tylko nie zaśnij w MM :mrgreen: :mrgreen: bo twoją nażeczoną będziemy musieli odebrać sami.... :twisted:

Opublikowano

postaram się :)

Opublikowano
Tylko nie zaśnij w MM bo twoją nażeczoną będziemy musieli odebrać sami....

i po co mowiles bysmy sie zaopiekowali niewiasta taka Klubowa pomoc siostrom :lol:

Opublikowano

aaaaa.... widzę że już się zasadzacie na moją niewiastę zboczuchy :twisted:

NIE MA lekko - nie usnę i sam ją odbiorę :razz: :mrgreen:

Opublikowano

jakie zboczuchy :?: cywilizowani ludzie :mrgreen:

ja tam uwazam ze lepiej jakby zostalo wszystko w rodzinie czyli w klubie niz mialby ja ktos obcy odbierac np.listonosz :lol:

Opublikowano

no może i lepiej, ale ja tam bał bym się ją wydać takim dzikom :mrgreen:

Opublikowano

my tam cierpliwie poczekamy do marca na zlocie spije sie cie i polozy spac obok Tomboya a niewiaste beda pilnować Dziki :lol:

Opublikowano

nie dacie rady mnie spić, ja przepijam chucka norrisa, poza tym moge wpaść w szau :twisted: :mrgreen:

Opublikowano
Tylko nie zaśnij w MM bo twoją nażeczoną będziemy musieli odebrać sami....

i po co mowiles bysmy sie zaopiekowali niewiasta taka Klubowa pomoc siostrom :lol:

Widzę, że A4-klub Assistance działa sprawnie ;)

Opublikowano

Mnie dziś nie ma. :cry:

Siedzę w robocie i ryjem po podłodze już włóczę.

Nawet tych Waszych wypocin nie mam kiedy czytać, ze nie wspomnę o jakimś dołączeniu się.

Jestem zarobiony i zły.

Opublikowano

ja też odpadam..miłego spotowania :oops:

Opublikowano

a ja bede - i Plastek niech bedzie :)

Opublikowano

adas ty to tak jak zawsze co 2 wtorek praca takze masz usprawiedliwienie :wink:

Opublikowano

A ja mam dziś wreszcie 18-te urodziny, wiec siedze w domu i pije, bo by dla Was cukierkow nie wystarczylo tak sie to towazystwo rozroslo. Poprosze wszyscy razem sto liat, sto liat dla pana Norbusia :mrgreen: No i oczywisci nowego A4 B7, awlasnie Ono zrob prezent ukochanemu przyjacielowi, a wlasciwie bratu :lol:

Opublikowano
awlasnie Ono zrob prezent ukochanemu przyjacielowi, a wlasciwie bratu :lol:

nie pal wiecej tego świnstwa....... :P

Opublikowano

Norbi to Wsiego Najlepsiego jak tak zbieramy chlopakow i wpadamy u Ciebie zrobic spota :mrgreen:

Opublikowano

Oooo za***isty pomysł!!! Zapraszam!!!!

Opublikowano

No stary to bylo wczesniej mowic albo dzwonic teraz to juz po spocie z 8 nas bylo jedna B6 dwie B7 i 5 B5 :mrgreen:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.